Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuşma yaparken telefonu hoparlöre aldığımda karşı taraf sesimin çok az gittiğinden şikayet ediyor. Ayrıca müzik dinlerken cızırtı oluşuyor. Ses kısık.

nedir bu telefonun ses problemi yahu? Çözüme kavuşturan var mı? yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca cihazı hiç suya sokmadım.
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Hocam bıktırdı benide bu ses problemi sound mod falan var ama bana çok karışık geldi.
    Tek başıma film izlerken bile sesi zor duyuyorum.
    Heleki hoparlorle muik dinlemek ve müzik sesini duymak çok büyük Lüks oldu
    Kit kat ta tatmin ediyor fakat ondada görsellik 0
    Lolipop taki Akicilik yok 1 hafta lolipop ile kulaniyorum az sonra kit kata dönüş yapıcam tekrar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ses sorunu yaşıyordum,

Servise gönderdim izmirden istanbul merkeze gitti KVK tarafından 6 gün içinde geri geldi,

Yazılımsal bir sorun ses sorunu kendileri hard format atarak kurulum yapıyorlar sanırım o zaman sorun kalmıyor,

Şu an maşallah sorunsuz gümbür gümbür ses var tabiki bir g4 değil ama su geçirmeyen bir cihaz için gayet güzel bir sesi var. Sony garantili ise cihazınız çekinmeyin gönderin servise 5 6 gün sabredin ki istanbuldaysanız bir iki günde hallederler umuyorum.
  • sametoguz S kullanıcısına yanıt
    Hard format ile ses sorunu düzelse idi benimki çoktan 200 kere düzelmiş ti servislerin baştan sağma işleri işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    Size 6.0 Güncellemesi geldi 6.0 da ikon desteği var

• MSCEO kullanıcısına yanıt
    Sony Z5 teki kamera da ois ve süper yazılım olduğunu düşünsenize fotoğraf makinası eş deger olacak. Ve sony bu durumu asla bence düzeltmeyecek sony 5 6 senedir daha Flashı bile değiştirmeyen firma bunları beklemek mucize olur :)

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Senin sorunun ne he beyin yoksunu arkadaşım senin gibi asalaklar her aldığı cihaza bu muameleyi mi yapıyor işine gelmiyor sa kullanma sorunu varsa söyleyecek sin bildirecek sin övdüğün kadar şikayet etme hakkında var bi haltan anladığın ettiğin yok yaşın 18 mi kaç belli degil mal mal konuşup duruyorsun anca beyin yoksunu seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 18 Mart 2016; 10:44:14 >
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Konu ya gelde yardım edin toplaşmamız lazım ki etkili bir şekilde Sony'den isteyelim.
  • Hocam etmesine edelim de bu konu şimdi önceden de sony talk da defalarca bildirildi email atıldı sony sallamıyor

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Hocam tek tek işey yaramaz beni dinleyin topluca tek seferde yapıcaz bunu. troll gibi olucak
  • Sony Xperia ailesi facebook grubu anket açmış 2 bin kişi katılmıştı yine sallamamış tı sony ama denemekte fayda var

• Uzun zamandır dışardan takip ediyordum ama bugün dayanamayıp bişeyler yazmak için girdim.
    -İlk olarak göründüğü üzere aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş ve şikayetlerde bununla paralel olarak artmış.
    #6.0 ile bi umut vardı kamera konusunda lakin diğer alan modellerden göründüğü üzere o umutta gitmiş, ses seviyeside aynı kalmış.

Şunu çok net söylüyorum biz aldık pişman olduk başkalarıda olmasın diye. Bu telefonu alacaksanız multimedya deneyimini unutacaksınız.
    1) Arka kamera tatmin etmez, ön kamera olduğundan bile şüpheliyim
    2) Ses kısık ama kaliteli sözlerine itibar etmeyin, evet kaliteli ama bu kadar kısık ses ile kalite bile anlaşılmaz çok kısık
    3) Hoparlör ile konuşmak mümkün değil karşı taraf duymuyor sizi anlamıyor
    4) Kulaklık kalitesi çok kötü hiç zevk almıyorum, kulaküstü kaliteli kulaklık kullanıyorum üstelik sony marka ve en kötü performansı ilginçtir sony marka telefondan alıyorum.

Bu telefonu alacaksanız bunlardan feragat edecek sadece uzun pil ömrü ve stabilliğinden yararlanarak, telefon görüşmeleri ve WhatsApp, facebook gibi basitçe sosyal ağ takibi yapacaksınız okadar.

• Arkadaşlar telefonu dün aldım, telefonun kamera tuşu ile fotograf çekemiyorum. Android 5.1.1 kurulu. basınca odaklanıyor fakat daha sert basınca çekmiyor. Bunun nedeni ne olabilir? Sizce yazılımsal veya donanımsal bir sıkıntı mı? Beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.
  • Aynen katılıyorum .. sony kendi ayağına sıkıyor .. şeytan z3 ü okut 800-900 tl ye git 1200 tl ye sıfır g4 al diyor ...
  • camera 360 indirin loooooo

• mavvrick kullanıcısına yanıt
    Çok iyi 2. Telefon olur bu z3 ten o yüzden yedekde kalmalı bence o fiyata çok zarar ediliyor. Ben de G5 i araştırıyorum htc 10 da çıktıktan sonra tam kararımı vereceğim

Kayık gibi telefon yine de siz bilirsiniz.

Hocam G4 kullandım geçenlere. Abim aldı. bir kaç gün o benm z3 ile ben g4 ile takıldım. 3 saat ekran süresi veriyor. haberiniz olsun
  • Swr10 kullananlar var mı ikinci el alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.