Şimdi Ara

Sony Xperia Z3 (D6603) Root Rehberi Ve Custom Romlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
17.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Windows 8 ve 10 sistemlerde Flash tool driver ları yüklerken hata verebiliyor bu yüzden sürücü imza zorlamayı devre dışı bırakmanız gerekiyor anlatımını konuya ekledim.

"Sürücü imzası" dediğiniz, programda sorulan kullanıcı adı ve şifre mi?
  • Mohawknife M kullanıcısına yanıt
    Hayır Windows sistemi ile alakalı birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha tamam ben Emma ile karıştırdım. Emma'nın user name ve password soruşunu yok etmenin bir yolu yok mu?
  • Mohawknife M kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum malesef

• Güzel konu dostum,sayende rootlayabildim cihazı.Fakat bir sorunum var,7.0'dan geçtim ve 7.0'da ki ses çok güzeldi özellikle kulaklıkta çok iyiydi fakat şimdi her ne kadar sound mod dolby atmos vs yüklesem de istediğim sesleri-bassları alamıyorum bunun için de bir modül falan var mı acaba bildiğiniz ?

Edit:Bir sitede ses yükseltme işlemi için bir kaç şey gördüm onları yaptım ve dolby ile bir kaç ayar yaptıktan sonra 7.0'dan daha iyi bile olabildiğini gördüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 12 Mayıs 2016; 19:06:54 >
  • Hangi modu kullandıgınızı ve nasıl yaptıgınızı gerekli dosyaları paylaşın herkez faydalansın hocam.
  • 6.0.1 için sound modlar ve xposed dosyaları paylaşıldı.
  • Öncelikle stereo ses modu:http://www.xperiaturkiye.tk/ses.html
    Bu mod aramaların ve bildirimlerin Stereo olarak 2 hoparlörden gelmesini sağlar ek olarakta kulaklık sesinde bir iyileştirme olduğu için ilk bunu yükledim.

Sonra Dolby Atmos modu ile kendinize göre kaliteli efektler verebilirsiniz kulak zevkinize göre :) Bunun da ses artışına etkisi var bi kaç ayarı açmak lazım,lakin ben pek önermiyorum o zaman ses bozuluyor.
    http://www.xperiaturkiye.tk/dolby.html

Son olarakta sound boost yükledim,özellikle bu moddan sonra kulaklık ses seviyesi uç noktalara geldi.Dolby ile harika sonuçlar ortaya çıkabiliyor,hoparlör sesi de gayet tatminkar.
    http://www.xperiaturkiye.tk/sesyukseltme.html

Edit:Biraz konu dışı olacak ama eğer sizde cihazın flaşını yeterli bulmuyorsanız bu modu yükleyebilirsiniz benim çok hoşuma gitti,dikkat edin kör olabilirsiniz bakarken
    http://www.xperiaturkiye.tk/flashboost.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 12 Mayıs 2016; 22:34:24 >

• dolby ben sevmiyorum hocam kullandım daha önce memnun kalmadım ve konu içerisinde flash artırmayı anlattım bakabilirsiniz. ve 6.0.1 için sound mod buldum gayet iyi çalışıyor mixer patch değiştirirseniz telefon görüşmelerinde tek hoparlör çalışır bilginize :)
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Hocam dolbynın bir kaç ayarı bassı zenginleştiriyor.
    Ayrıca gönül ister ki 6.0 kurup rootlayalım ama 6.0 kullandım 1 gün bile dayanamadım çok sıkıntısı var 7'den daha sıkıntılı :) Bende lp geçtim takılıyorum böyle.Tek hoparlörde çalışabilir bence benim açımdan sıkıntı yok istediklerimi aldığım sürece

• Bana hala ota dan güncelleme gelmedi.nasıl kontrol edebilirim.telefonum paralel ithalat fransız romu gözüküyor.

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Flahtool ile tr 570 ftf sini yükleyin.

• videolu anlatım yok mu burasını anlayamadım.

quote:

Sonra prf creatoru açın indirdiginiz ftf yi ftf bölümünden gösterin sonra supersu gösterin gösterin sonra recovery gösterin legacy mode hariç hepsini işaretleyin create diyin finish yazısını görene kadar bekleyin sonra rootlu zipiniz hazır zaten.
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Bu başlıkta anlattım;

Benim sistemin rootlu misal yeni 5.1.1 sistemi çıktı onu nasıl rootlu kullanabilim diyenler için anlatımı ve gerekli araçları yükledim indirme linki;
  • Güncel
  • Eline sağlık kardeş. Konunu yer imlerime ekledim eğer bu stok olarak gelen 6.0 güncellemesine doğru düzgün düzeltme vermezlerse 5.1 e geri döneceğim sayende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Eline sağlık kardeş. Konunu yer imlerime ekledim eğer bu stok olarak gelen 6.0 güncellemesine doğru düzgün düzeltme vermezlerse 5.1 e geri döneceğim sayende.

Rica ederim
  • Güncel
  • Marshmallow 6.0.1 -23.5.A.0.575 TR ftf eklendi ve 6.0.1 root zipi 575 ile güncellendi.
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben normal tr 575 yükledim sizin robotu verdiğiniz yazılımın ne gibi farkları var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.