Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum. Sizce hangi tarih sonrası üretim telefonları almak lazım. Bu telefonun üretim tarihleri bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

3buçuk saat ekran süresi
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Telefonunu sıfırlasan iyi olur Android İS nin bu kadar yüksek olması sistemsel hata olduğunu gösteriyor.

• Bu 5.1.1 in şarj performansının neresi kötü arkadaş. Parlaklık genelde ortada (Otomatik mod açık), %50 den sonra stamina modu açık. 45 dk civarı Youtube dan video da izledim onun ekran görüntüsünü almamışım.

36 saatlik beklemeye 5 saat ekran süresi gayet iyi bence.
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

3buçuk saat ekran süresi

Telefonunu sıfırlasan iyi olur Android İS nin bu kadar yüksek olması sistemsel hata olduğunu gösteriyor.

Dostum nasıl sıfırlamam gerekiyor. Pc den güncelleme sorunu düzeldi mi? Ayrıca telefonun kutusunu açtım telefon üzerinden 5.1e güncelledim sonra format attım ilk kurarken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

3buçuk saat ekran süresi

Dostum nasıl sıfırlamam gerekiyor. Pc den güncelleme sorunu düzeldi mi? Ayrıca telefonun kutusunu açtım telefon üzerinden 5.1e güncelledim sonra format attım ilk kurarken.

Ayarlar menüsünden Yedekle ve Sıfırla'ya giriniz. Fabrika verilerine sıfırla seçeneği var en altta. Bu işlemi yapmadan önce verilerinizi yedeklerseniz iyi olur. PC den güncelleme sorunu giderildi mi bilmiyorum. Denemedim çünkü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

3buçuk saat ekran süresi

Ayarlar menüsünden Yedekle ve Sıfırla'ya giriniz. Fabrika verilerine sıfırla seçeneği var en altta. Bu işlemi yapmadan önce verilerinizi yedeklerseniz iyi olur. PC den güncelleme sorunu giderildi mi bilmiyorum. Denemedim çünkü.

Sağol dostum pcden deneyeyim olmazsa dediğin gibi yaparım

• Size bir ipucu arkada çalışan uygulamaları temizleyin. Uykuda şarj hiç gitmiyor gibi. Lollipop arkada çalışan uygulamalardan çok etkileniyor.

• quote:

Size bir ipucu arkada çalışan uygulamaları temizleyin. Uykuda şarj hiç gitmiyor gibi. Lollipop arkada çalışan uygulamalardan çok etkileniyor.

Çalışmaları gerekiyorsa sistem onları tekrardan açar senin yaptığınsa sisteme sadece artı yük çıkarmak olur. Ramde olan arkada çalışanların silinmesi bu nedenle önerilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Hocam basınç testi yapın riske girmeyin su geçirme özelliğinin gittiğini söylemişlerdi bana benim de cihazım tamir gördü
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Bende o sorunla karşılaşmadım :) zaten kronik sorunda demedim bu sorunu yaşayan arkadaşların sayısı az değil dedim

• blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    Eve gidince denicem bakalım o teste de çok güvenmemek lazım bence

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu aldım bugün aslında sıfır telefon verseler daha ucuza gelirdi bence

Ön ekran değişmiş arka cam değişmiş güç tuşlarını ben söylemeden değiştirmişler çizilmiş boyası atmaya başlamıştı. Bunun dışında güç tuşunun hemen arkasındaki çitada çatlama vardı ufak onuda yapmışlar. Şuanda sıfır telefondan pek farkı yok yani. Suya sokup su geçirirse iade etmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Size bir ipucu arkada çalışan uygulamaları temizleyin. Uykuda şarj hiç gitmiyor gibi. Lollipop arkada çalışan uygulamalardan çok etkileniyor.

Çalışmaları gerekiyorsa sistem onları tekrardan açar senin yaptığınsa sisteme sadece artı yük çıkarmak olur. Ramde olan arkada çalışanların silinmesi bu nedenle önerilmez.

Sistem uygulamalarını durdurmaktan bahsetmiyorum. Android de arka planda uygulama varsa çalışmaya devam eder iOS gibi dondurulmaz. Bu yüzden arkadaki uygulama işlemciye yük bindirir.

Android 6 ile Doze modu gelecek. Böylece arkadaki uygulamayı pek dert etmeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 12 Eylül 2015; 17:05:26 >

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Tuşlar değil, tüm kasa değişiyor hocam ön cam değişince. Ön cam ve kasa bir arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Hocam telefonu aldım bugün aslında sıfır telefon verseler daha ucuza gelirdi bence

Ön ekran değişmiş arka cam değişmiş güç tuşlarını ben söylemeden değiştirmişler çizilmiş boyası atmaya başlamıştı. Bunun dışında güç tuşunun hemen arkasındaki çitada çatlama vardı ufak onuda yapmışlar. Şuanda sıfır telefondan pek farkı yok yani. Suya sokup su geçirirse iade etmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim

Boya atma muhabbeti bende de olmuştu evet. Güle güle kullanın. Telefona bişey yapmayın ya sorun olur falan çok pişman olursunuz sonra

Bu arada ben servise vermeden önce 2 defa rootlamıştım telefonu çakozlamadılar demek ki ben kapayınca

• Beyler z3c yi alali 2 ay oluyor sarjin her yuzdesi ayni olmuyor. Telefon 5.0.2 ile geldigi icin kitkatda sarji nasildi bilmiyorum simdi ise 5.1.1 yuklu. Sarji hic %10-15 in altina dusurmeden takiyorum tam dolduktan sonra en az 1 saat bekletiyorum.asil mesele 100 den 99 a ordan 98 e hizli dusuyor 98 de normalden fazla duruyor 97 de de hizli 96 da birakiyorum telefonu .20 dk sonra elime bi aliyorum birden elime sarj birden 93-94 oluyor. Her kullanmamda boyle boyle gidiyor. Ekran sureme baktigimda birgunde bitiriyorsam 6 saat ekran iki gunde bitirirsem 4.5 saat aliyorum.Telefon uykudaykqyken mobil veri kapali acikken 3G-2G takiliyorum. Benim hattim Pttcel() hattim cok eski disleri felan cok kotu bi de genelde 3 dis cekiyordu bu yuzden dun vodafone gectim kisacasi hattin sarja etkisi olurmu? Vodafone kullandiktan sonra da boyle yaparsa bataryamda sorun varmidir?

• 5.1.1 root bootloader var mı dostlar ya lazım da ?
  • Arkadaşlar şu süreler normal mi
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• Yazılıma çok dikkat ettiklerini sanmıyorum ben. Birde 5.1 de şarj su gibi gitmese işte
  • Benim telefonun iç donanım haricinde herşeyi değişti o zaman
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.