Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda 20 saat 15dk gösteriyor.Üzerine de %30 şarjım var hala 5 saat 20 dk ekran açık kalmış.Wifi hep açıktı.Parlaklık tam 0 değil bu arada ışığa göre ayarlayı işaretleyip fullüyorum
  • deamon8 kullanıcısına yanıt
    Süpersin video tam benim durum. Bayramda dışarıdaydım malum Z2 çalışmadı tüm bayram, mesajını yeni gördüm.
    Bayram süresince 1 tane mesaj bile atamadım. Annemi bile arayamadım. Dokunmatik iptal.
    2. kez servise göndericeğim. Sonra 3. ve 4. Daha sonra para iadesi için dava açarız.
    Yapacak başka birşey yok. Z3 çıkacak biz daha 2'yi kullanamadık.
    Edit : Kesinlikle telefon suya değmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eudimonia -- 31 Temmuz 2014; 1:35:55 >
  • Arkadaşlar elimde kullanılmamış Spigen orjinal kılıf var.Aldım ama kullanmayacağım daha güzel bir kılıf aldım. İsteyene aldığım fiyata satabilirim. Yanında da ikinci bir kılıf ve spg ekran koruyucu kaliteli kılıf hediyem olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalchesh

Arkadaşlar Hepsiburada'da fiyat 1900, Hızlıal'da 2000.

Bu iki siteden Z2 alan oldu mu?

Aldıysanız paketten kaliteli kulaklık mı çıkıyor yoksa sıradan kulaklık mı?

hepsiburada hem distribütör hemde ithalatçı satıyor. oradaki z2 de ithalatçı. belki biliyorsundur ama belirtmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godsmack82

quote:

Orijinalden alıntı: ttank

Arkadaslar 4 gun once telefonum havuzda 2 dakika durduktan sonra kapandi. Icine su aldi diye yazmistim. Arkadasin tavsiyesiyle telefonu kuruladiktan sonra pirince yatirdim. 4 gun sonra telefon calismaya basladi. Tabiki son derece istikrarsiz. Arka plan isigindan tutun da dokunmatige kadar. Hatta bazen ekran da gelmiyor. Ilginctir kamera cok temiz resimler cekmeye devam ediyor. Bakalim yarin aldigim yer neler soyleyecek??

Cevap için teşekkür ederim demek ki deniz havuz hiç bir yere sokmamak lazım :). Kameranın lensi su geçirmez ayrı bir cam içinde olduğu için çekmeye devam ediyordur. entegrelere su gelmemiş demek ki. prinç içinde ne kadar bıraktınız bence açmayın bir gün daha kalsın

toplam 4 gün kaldı. tatil bitti eve döndüm. yine pirince yatırdım nolur nolmaz diye.

buradan tüm kullanıcılara bir hatırlatma yapmak isterim. tedarikçilerle görüşüyorum. herkes telefonun su geçirmezliğiyle alakalı sorunları olduğuna hemfikir.
    ben şimdi servisle güreşicem. bakalım sonuç ne olacak. z2 kullanan arkadaşlar, evet havuzda çok keyifli olabilir ama bu kadar zahmete değer mi?
    su geçirmezliği bir kenara bırakalım. telefon gerçekten her yönüyle çok güzel. sadece pilin değişmiyor olması düşündürücü. onun dışında herşeyi çok güzel. hele kamerasının gece
    çekimleri beni benden alıyor. bakalım benim telefon değişecek mi yoksa tamir olup mu dönecek?

• Son iki gündür pil kullanımı artı ve Video diye bir uygulama ekrandan bile çok yemiş bataryası halbuki bugün kamerayı almadım bile.
    Arkadaşlar nedendir acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Kardeşim bence içindeki su daha tam kurumamış içerde bi yerde kısa devre yapıyordur. Aldığın yer neresi bilmiyorum ama su geçirme konusunda her yerin tavrı aynı. cihazı aldıktan 10 dk sonra bile götürsen cihaz servise yönlendiriliyor. Sony nin kesin talimatı varmış

servis ne diyecek çok merak ediyorum. tamir etseler bile içine su aldığı için anakart elbet bir gün patlayacak. değişim işi olur mu?? bence zor bakalım süreç nasıl olacak. bu arada telefon paralel ithalat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemosass

quote:

Orijinalden alıntı: Metalchesh

Arkadaşlar Hepsiburada'da fiyat 1900, Hızlıal'da 2000.

Bu iki siteden Z2 alan oldu mu?

Aldıysanız paketten kaliteli kulaklık mı çıkıyor yoksa sıradan kulaklık mı?

hepsiburada hem distribütör hemde ithalatçı satıyor. oradaki z2 de ithalatçı. belki biliyorsundur ama belirtmek istedim.

Evet. Bu benim dikkatimi çekti.

Demek ki 1900 TL'ye hem telefonun kendisine hem de o kaliteli kulaklığa sahip olacağız :)

Hepsiburada'ya mail attım. Durumu teyit eder etmez alacağım telefonu.
  • bu linkleri tıklayınhttp://www.youtube.com/watch?v=YQP-JGwNmzA http://www.youtube.com/watch?v=5BGQtfDZNt4 http://www.youtube.com/watch?v=j1kVNo6ars8 eşimde z var z2 düşünüyoruz bakalım hayırlısıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploto -- 31 Temmuz 2014; 3:40:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MekaRex

En hızlısı bu dediğine göre bunu telefona taktın galiba. Telefon hala çalışıyormu?

Takmadım benim bütçe elvermez ona israf olur alsam bile gerek yok çünkü 16 GB kendi hafızası yetiyor daha 10 GB boş yer var, takmadığım için bilmiyorum sadece en hızlısı diye biliyorum destekliyor mu diye deneyen birine soracaksınız yada deneyeceksiniz tabii çalışmazsa israf olur.
  • Bugün telefonun arka kısmında kılcal bir çizik far ettim içim yandı
    Hem arka hemde ön tarafa koruyucu arıyorum.Hangi modelleri önerirsiniz?
    Teşekkürler

• http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a-/900379142

Bu hafıza kartının fiyatı uygun mu? ve en önemlisi telefonla uyumlu çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

arkadasim paraya sıkıstıgından
    1650 tl ye z2 sini satmaktadir
    http://forum.donanimhaber.com/m_94030318/f_//tm.htm#94030318

Günceldir
  • Arkadaşlar numara engellemeyi beceremedim,bir kişi yardımcı olabilir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: godsmack82

quote:

Arkadaslar 4 gun once telefonum havuzda 2 dakika durduktan sonra kapandi. Icine su aldi diye yazmistim. Arkadasin tavsiyesiyle telefonu kuruladiktan sonra pirince yatirdim. 4 gun sonra telefon calismaya basladi. Tabiki son derece istikrarsiz. Arka plan isigindan tutun da dokunmatige kadar. Hatta bazen ekran da gelmiyor. Ilginctir kamera cok temiz resimler cekmeye devam ediyor. Bakalim yarin aldigim yer neler soyleyecek??

Cevap için teşekkür ederim demek ki deniz havuz hiç bir yere sokmamak lazım :). Kameranın lensi su geçirmez ayrı bir cam içinde olduğu için çekmeye devam ediyordur. entegrelere su gelmemiş demek ki. prinç içinde ne kadar bıraktınız bence açmayın bir gün daha kalsın

toplam 4 gün kaldı. tatil bitti eve döndüm. yine pirince yatırdım nolur nolmaz diye.

buradan tüm kullanıcılara bir hatırlatma yapmak isterim. tedarikçilerle görüşüyorum. herkes telefonun su geçirmezliğiyle alakalı sorunları olduğuna hemfikir.
    ben şimdi servisle güreşicem. bakalım sonuç ne olacak. z2 kullanan arkadaşlar, evet havuzda çok keyifli olabilir ama bu kadar zahmete değer mi?
    su geçirmezliği bir kenara bırakalım. telefon gerçekten her yönüyle çok güzel. sadece pilin değişmiyor olması düşündürücü. onun dışında herşeyi çok güzel. hele kamerasının gece
    çekimleri beni benden alıyor. bakalım benim telefon değişecek mi yoksa tamir olup mu dönecek?

Sony su alan cihazları tamir etmiyor diye biliyorum ama bende eski telefonum Xperia Z var boşta duruyor. 11 ay garantisi kaldı GOLD bilgisayar dan almıştım. Telefon çalışıyor ama dokunmatik uyku modundan çıkarken geç algılıyor 10 sn falan. Ekranda da bir kaç leke kaldı bende pirinç içinde kurutmuştum,garantiye götürsem yaparlar mı acaba? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FitneFeaturesPicture

Aynı sorun bende de var. Telefon 14w20 modeli. Hattım vodafone. Denemediğim şey kalmadı. GSM/VCDMA modunda çalıştırıyorum, LTE filan zaten yok TR de malum. Daha çok hareket halindeyken ama bazen sabit haldeyken dahi ulaşılamıyorum. 3G açık görünüyor, veri akışı varmış gibi görünüyor ama ne ben kimseyi arayabiliyorum ne de kimse beni. Tabi internette de çalışmıyor. Ancak son yazılım güncellemesinden sonra sorunda bir hafifleme oldu gibi. En azından daha çabuk kurtuluyor. En net çözüm yeniden başlatmak, herşey normale dönüyor. Bu sorunu çok insanın yaşamadığını sanıyordum, yabancı forumlarda filan hiçbirşey yok hakkında.

Sorun vodafoneda da değil sanırım, turkcellde de aynı sıkıntı varmış.

Lens hizasızlığını görünce camdan atacaktım zaten, bir de bu saçmalık çıkınca iyce nefret ettim. Ancak hiçbirşey yapamıyorum, aleti Büroteknik'ten paralel ithalat üzerinden aldım, kime ne anlatabilirim bilmiyorum.

hocam aynı sorun bendede var.benimde hattım vodafone.önceki telefonum xperia z.bena hiç msj gelmezdi şu numara size ulaşamadı diye.z2 yi aldıktan sonra sürekli msj geliyo.ben birini arıcam bekliyo hiç ses yok dıt diye ses geliyo ayıyo seni arama ekranından.sırf denemek için vodafondan 10 tl karşılığında hazır kesilmiş sim kart aldım fakat farketmedi.sadece gsm alınca düzeliyor fakat ordada internet çok yavaş.inşallah yeni gelecek güncelleme ile düzelir nediyim.bunun için servise yollasan adamlar hat takacak bakıcaklar arıyor,aranıyor yok bunda bişey deyip geri yollıcaklar.çünkü sürekli yapmıyo.

• sensemaker27 kullanıcısına yanıt
    Haa demeki lens kayması iyi bişeymiş, öğrendik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu78

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a-/900379142

Bu hafıza kartının fiyatı uygun mu? ve en önemlisi telefonla uyumlu çalışıyor mu?

aynısını ben kullanıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Ufak bir kaç gözlemim ,

- Kesinlik ile bu güne kadar sahip olduğum açık ara en iyi pil performansına sahip cihaz ! (Andorid olarak Note 3 N9005 den geçiş yaptım)

- Ekran gayet başarılı.

- Müzik performansı tatmin edici yanlız kulaklık ses şiddeti bir parça düşük.(Buna bir çözüm bulmak istiyorum)

- Beraberinde gelen MDR-NC31E (noise cancelling / gürültü engelleyici) lulaklıklar elbette kutu içindne çıkan standart kulaklıklardan iyi ama şahsi kanaatim bu parayı etmiyecekleri yönünde.3 üncü parti kullandığım her kulak içi kulaklık bunlardan hissedilir iyi müzik performansına sahip.NC özelliğide hiç beklediğim gibi değil bu güne kadar dinlediğim en 'zayıfı' diyebilirim.

- Benim beklediğim kadar fazla ısınmıyor cihaz (Oyun çok az oynarım onunda etkisi var sanırım)

Kulaklık sesini yükseltmek için root çözümünden başka bir yöntem varmıdır (Walkman ve Power amp kullanıyorum ses kalitesini bozmadan çok az yükseltebildim onun dışında ne yaptıysam distorsiyon oluyor).

+1

Bende xperia z için sürekli kulaklık çıkışı düşük derdim orjinal kulaklığı içle kullanırken ama hocam inan kulaklıkta bitiyor olay. Mavi m7 kullandım 4 ay baya oldu satalı onun ses kalitesine bitiyordum hem hoparlör hemde kulaklık kalitesine ama geçen aylarda sony center'da birçok kulaklık ile test ettim ses kalitesi ve yüksekliği harika. bizim orjinal kulaklıklarda iş yok

Şuan general mobile elite'in içinden çıkan gri beyaz kulaklığı kullanıyorum aşırı memnunum. yani daha ötesi yok gerçekten sesten kulağım ağrıyor kısıyorum genelde

Şuan bende ses modu yüklü bununda etkisi vardır stock rom ile kıyaslayamadım hiç stockrom kullanmadığım için ama ses modu kulaklıkta pek etkili olmuyor hoparlör için özenilmiş bir mod,yani genel olarak ses çıkış olayı tabiki cihazdan cihaza farklılık gösterir ama kesinlikle şuanki kulaklığımla çok memnunum tavsiye ederim

• batu78 kullanıcısına yanıt
    ben 32 liğini aldım bu siteden şimdilik sorun yasamadım
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.