Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

arkadasim paraya sıkıstıgından
    1650 tl ye z2 sini satmaktadir
    http://forum.donanimhaber.com/m_94030318/f_//tm.htm#94030318

Günceldir

kızma ama:) yenisi neredeyse o fiyatlara geldi, elden vs.. kimse okadar vermez çünki kartlarla satın aldıktan sonra banka hemen 20-30 karşılığı taksit yapıyor çok sıkışıksa fiaytı düşürmeli bence
  • Benide Ekleyebilirsiniz Hocam.Siyah Z2 Aldım Az Önce.
  • Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    Xperia z2 için soundmod 1.2 kulaklık sesini aşırı yükseltiyor. Ben stock rom u da kullandım hiç memnun kalmadım. Telefonun dandik kulaklığı olmasına rağmen soundmod 1.2 ile sesten memnunum. Hatta sırf bunun için telefonu rootluyorum diyebilirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audiosnaps isimli kamera programını kurun markette var

Gayet iyi iş görüyor

Sesli foto çekiyonuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 31 Temmuz 2014; 12:02:58 >
  • sensemaker27 kullanıcısına yanıt
    Lens kaymasının ne denli doğru birşey olduğunu kanıtladığın için teşekkür ederim. Bir anda sağlığıma kavuştuğumu hissetdim.
  • bu kasa açıklığı olayı artık devam ediyor mu, gidip teknosadan alsam karşılaşırmıyız bu problemle ?

çünkü kutusunu açma almama vs olayı teknosada olmaz sanırım

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Audio-technica CKS-77 , Shure se215 ve Atmoic Floyd kulak içilerlede denedim malesef beklentimi karşılamadı.Daha önce satın olmuş olduğum Xperia Z ve Z Ultra dan bu konuda iyi ama sizinde bildiğiniz gibi M7 ve iPhone 5S in gerisinde.Yürürken vb pek sorun değil ama özellik ile spor yaptığım salonda garip tehcno/rave tarzı müzikler bazen fazla sesli çalınabiliyor o alanda Z2 etkili olamayabilir
  • Z2 video incelemesi sonunda gelmiş :)
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    Bendede çoğu zaman ısınıp kapanıyor o yüzden banada sıcaklığını gösterecek program lazım bu fotoğrafta kullandığın program nedir acaba öğrenebilir miyim?
    bi kaç sayfa önceden görüp yazdım paylaştıysanız kusuru bakmayın daha okumadığım sayfalar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukupcu -- 31 Temmuz 2014; 13:40:25 >
  • bakıyorum herkes yurtdışı almış cihazı, ben sony center'dan alarak çok para mı vermiş oldum diye düşünüyorum şimdi gerçi Sony Türkiye garanti ve 9 taksit avantajı için ordan almıştım.

Şu dock için var mı hemen alabileceğim biryer? 80-90 arası fiyatlar görüyorum makul mü? Çakma değil orjinal sony bakıyorum
  • smeagol.gollum kullanıcısına yanıt
    Bende yüzde 40 ta 20 saat gösteriyor nedense parlaklık normal ve bendede wifi hep açık endişelenmelimiyim acaba?
  • Son güncelleme ile bir tık adam oldu. Yani 17.1.2.A.0.314 sürümüyle. En azından arama fonksiyonu daha düzgün, hızlı ve net. Ama "koptu" diye tabir ettiğimiz durumlarda dışardan aranmadığı gibi bir yeri de arayamıyorsun. Ayrıca H+ görünse de internete bağlanmıyor.

Sıkıntı olan anlara ait ekran capsi alıyorum. Bir de GSM Signal Monitoring diye bir app yükledim. Sinyal trafiğini kaydetmeye çalışıyorum. Hareket halindeykenki dalgalanmaları yakalamaya çalışıyorum, henüz denk gelmedi tam bir kopuş anını kaydedemedim. Açıkçası yakalayabileceğimden emin değilim.

XDA Developersda gezindim. Reception problem olarak nitelendirmişler sanırım. Az görülen bir xperia z2 sıkıntısı, net. Çok şanslı insanlar olduğumuz için bize denk gelmiş. Çözüm olarak farklı ülkelere özgü firmware yüklemeyi öneriyorlar. Üzerinde durdukları bir diğer konu; kopup geri bağlanmaya çalışırken pile abandığı ve bu yüzden pil performansının da düştüğü yönünde.

Bizimle aynı sorunu yaşayan abi:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789025
    Çözüm için yönlendirilen sayfa:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759934

Vodafone'nun sitesinden (http://telefondestek.vodafone.com.tr/web/sony-xperia-z2/kesfedin/internet/) internet ayarlarını baştan yükledim, çözüm olmadı.
    Sim kartı sildim, temizledim. çözüm olmadı.
    Şebeke bul'u otomatik yaptım olmadı, elle yaptım olmadı.
    Servisten umudum yok. Garantiyi yakıp sert müdahaleler yapasım var.
  • umuth007 U kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme ile bir tık adam oldu. Yani 17.1.2.A.0.314 sürümüyle. En azından arama fonksiyonu daha düzgün, hızlı ve net. Ama "koptu" diye tabir ettiğimiz durumlarda dışardan aranmadığı gibi bir yeri de arayamıyorsun. Ayrıca H+ görünse de internete bağlanmıyor.

Sıkıntı olan anlara ait ekran capsi alıyorum. Bir de GSM Signal Monitoring diye bir app yükledim. Sinyal trafiğini kaydetmeye çalışıyorum. Hareket halindeykenki dalgalanmaları yakalamaya çalışıyorum, henüz denk gelmedi tam bir kopuş anını kaydedemedim. Açıkçası yakalayabileceğimden emin değilim.

XDA Developersda gezindim. Reception problem olarak nitelendirmişler sanırım. Az görülen bir xperia z2 sıkıntısı, net. Çok şanslı insanlar olduğumuz için bize denk gelmiş. Çözüm olarak farklı ülkelere özgü firmware yüklemeyi öneriyorlar. Üzerinde durdukları bir diğer konu; kopup geri bağlanmaya çalışırken pile abandığı ve bu yüzden pil performansının da düştüğü yönünde.

Bizimle aynı sorunu yaşayan abi:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789025
    Çözüm için yönlendirilen sayfa:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759934

Vodafone'nun sitesinden (http://telefondestek.vodafone.com.tr/web/sony-xperia-z2/kesfedin/internet/) internet ayarlarını baştan yükledim, çözüm olmadı.
    Sim kartı sildim, temizledim. çözüm olmadı.
    Şebeke bul'u otomatik yaptım olmadı, elle yaptım olmadı.
    Servisten umudum yok. Garantiyi yakıp sert müdahaleler yapasım var.
  • quote:

Değerli Müşterimiz,

İlgili ürün İntellicell İletişim ithalatçı firması tarafından garantilidir. Ürün de standart kulaklık ve şarj cihazı bulunmaktadır.

Saygılarımızla.

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri

Telefon hem ithalatçıdan, hem 1950 liraya yükseltmişler fiyatı, hem de gürültü gidericili kulaklık yok.
    Bu iş yatar aga :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

havuzda da çok problem, ben anca 5-6 denemeden sonra çekebildim, yoksa suya girince hep çıktı video modundan

Telefon suya dayanıklı (geçirenleri de var) ama ekranı su görünce sapıtıyor ne yazık ki. Teknoloji var ama yetersiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bacardi_mojito

Xperia z2 için soundmod 1.2 kulaklık sesini aşırı yükseltiyor. Ben stock rom u da kullandım hiç memnun kalmadım. Telefonun dandik kulaklığı olmasına rağmen soundmod 1.2 ile sesten memnunum. Hatta sırf bunun için telefonu rootluyorum diyebilirim...

Doğrudur dostum. Fabrika çıkışlı olarak bazı ayarlardan mutlaka kıstıklarını düşünüyorum zaten çoğu markada böyle,özellikle japonlar sağlık konusuna çok takıyorlar binbir çeşit kanun var ülkelerinde adamlar kulak sağlına kadar dikkat ediyorlar ama ben istemiyorum zorla mı Hatta sürekli uyarı veriyor bazen sesini otomatik kısıyor filan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Teşekkür ederim

Audio-technica CKS-77 , Shure se215 ve Atmoic Floyd kulak içilerlede denedim malesef beklentimi karşılamadı.Daha önce satın olmuş olduğum Xperia Z ve Z Ultra dan bu konuda iyi ama sizinde bildiğiniz gibi M7 ve iPhone 5S in gerisinde.Yürürken vb pek sorun değil ama özellik ile spor yaptığım salonda garip tehcno/rave tarzı müzikler bazen fazla sesli çalınabiliyor o alanda Z2 etkili olamayabilir

Doğrudur hocam stock haldeyken kulaklıktan kulaklığa göre ne kadar değişsede ben cidden ses modu ile fazla olduğunu düşünüyorum zaten 1-2 seviye kısıyorum şuan müzik dinlerkende aynı şekilde. Yani daha ne kadar olacak ki diyorum harbiden bass'tan beynim titreyecek nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukupcu

Bendede çoğu zaman ısınıp kapanıyor o yüzden banada sıcaklığını gösterecek program lazım bu fotoğrafta kullandığın program nedir acaba öğrenebilir miyim?
    bi kaç sayfa önceden görüp yazdım paylaştıysanız kusuru bakmayın daha okumadığım sayfalar var.

Google marketten cputemp uygulamasını indirsene. Bakalım kaç derece gösteriyor.Benim tel lg g2 ve genelde doğru çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: ufukupcu

Google marketten cputemp uygulamasını indirsene. Bakalım kaç derece gösteriyor.Benim tel lg g2 ve genelde doğru çıkıyor.

öyle program var bendede battery widget diye güzel bi program hem pille ilgili güzel bilgileri veriyor hemde sıcaklık gösteriyor ama bu fotoğrafta video çekerken küçük program olarak gözüküyor o lazımdı.
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.