Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce video izlerken telefon kilitlendi bi anda,ekran karardı,1-2 dk bekledim gelmedi ekran. Power ve ses açmaya bastım birkaç kez titredi sonra sony logosu çıktı açıldı telefon ancak bu durumdan sonra şarz çok hızlı inmeye başladı. Ne olmuş olabilir bir fikriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Telefon 14w20 modeli. Hattım vodafone. Denemediğim şey kalmadı. GSM/VCDMA modunda çalıştırıyorum, LTE filan zaten yok TR de malum. Daha çok hareket halindeyken ama bazen sabit haldeyken dahi ulaşılamıyorum. 3G açık görünüyor, veri akışı varmış gibi görünüyor ama ne ben kimseyi arayabiliyorum ne de kimse beni. Tabi internette de çalışmıyor. Ancak son yazılım güncellemesinden sonra sorunda bir hafifleme oldu gibi. En azından daha çabuk kurtuluyor. En net çözüm yeniden başlatmak, herşey normale dönüyor. Bu sorunu çok insanın yaşamadığını sanıyordum, yabancı forumlarda filan hiçbirşey yok hakkında.

Sorun vodafoneda da değil sanırım, turkcellde de aynı sıkıntı varmış.

Lens hizasızlığını görünce camdan atacaktım zaten, bir de bu saçmalık çıkınca iyce nefret ettim. Ancak hiçbirşey yapamıyorum, aleti Büroteknik'ten paralel ithalat üzerinden aldım, kime ne anlatabilirim bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

Allah aşkına şu internet ile ilgili sorunu bi tek ben mi yaşıyorum .telefondan soğudum yeminle dünya para verdik bi resim çekip radyo dinliyorum.
    Hat kesiliyor telefonu kullanamıyormu aç kapa yapınca bi iki dk geliyor hat sonra kafasına göre bazen cekiyor bazen çekmiyor

Hat Vodafone ise bende de aynı sıkıntı var. Youtube'dan Video izleyemedim tel Full cekiyor H+ işareti olduğu halde.

• Bu telefonun bildirim sesi neden kısık bilen var mı? Ayarlarda Full açık ama whatsapp viber sesi falan duyulmuyor mesaj gelince?

• quote:

Orijinalden alıntı: pacasi_camurlu

Allah aşkına şu internet ile ilgili sorunu bi tek ben mi yaşıyorum .telefondan soğudum yeminle dünya para verdik bi resim çekip radyo dinliyorum.
    Hat kesiliyor telefonu kullanamıyormu aç kapa yapınca bi iki dk geliyor hat sonra kafasına göre bazen cekiyor bazen çekmiyor

Bunu yazdığımdan beri aralıksız giriyor nete hemde kalabalık ortamdayım. bi daha böyle bi sorun olursa yine yazarım buraya düzelir herhalde

• godsmack82 kullanıcısına yanıt
    Aynen yazdığınız gibi kullanıyorum bende başkada bir çözüm bulamadım malesef en azından root etmek gerekicek bu iç için (Rom kullanmıyorum sırf bu nedenden rootlamak istiyorum) Eski M7 ve şu anda diğer cihazım 5S malum konuda çok iyiler diğer rakiplerine göre.Cevabınız için teşekkür ederim
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Hangi operatörü kullanıyorsunuz?Birde sim kart'ı kesitirp vb küçüttünüzmü?
  • godsmack82 kullanıcısına yanıt
    Bende aradım bu sorunu ama bulamadım ne yazık ki whatsapp sesleri kısık. Bildirim sessi zil tipini değiştirmeyi deneyin.
  • metingrc kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Diğer/Mobil Şebekeler/Erişim noktası adları

girerek servis sağlayıcınızın internet olan bölümünü seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 31 Temmuz 2014; 0:18:43 >
  • Ben bu kabın sarısını aldım gayet menunum kenarları full koruyor. Ön ve arkaya filmde çektirmiştim zaten gayet şık oldu.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z2-bumper-cerceve-kilif-on-arka-film-122976425
  • metingrc kullanıcısına yanıt
    mobil şebekelerden erişim noktası adlarına gelin ve sağ üstte ayarlardan varsayılana sıfırla diyin düzelecektir.
  • Selamlar arkadaşlar.

Z2 sıfır simlock free Almanya'dan alıncak
    Pass kaydı bana ait

1400 tl düşünüyorum satmak için.

Alan arkadaş olur mu

• Arkadaşlar Hepsiburada'da fiyat 1900, Hızlıal'da 2000.

Bu iki siteden Z2 alan oldu mu?

Aldıysanız paketten kaliteli kulaklık mı çıkıyor yoksa sıradan kulaklık mı?
  • Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    ben de düşündüm almayı ama sadece beyaz modeli kalmış cesaret edemedim internetten telefon almaya eylül gibi teknosadan almayı düşünüyorum fiyatı inebilir o zaman
  • Bu fotoğraf bugün İstanbul olivium avm vodafone center'da teşhirde olan hTC one m8 telefon üzerinde çekilmiştir... İsteyen gidip dünya gözü ile görebilir.. Gördüğünüz gibi lens kayması mevcuttur... Bu durumu sadece Sony markasına özel birşeymiş gibi gösterip yaygara koparan obsesif hasta ruhlu kişilere ithaf olunur...
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• quote:

Orijinalden alıntı: forevergs1313

app lock programı var onu kurun daha sonra oradan google play i kilitleyin böylece açamaz :)

ayrıca google hesabımınızı kapatabilirisiniz telefonu aldığında.. ama applock programı cocuklar için çok iyi :)

Öncelikle cok tesekkür ederim.VE cok cok özür dilerim bu kadar cvp verdigim icin.denedim uyguladim ve 10 numara diyorum tekrar cok tesekkürler ve kusura bakma :(
  • arkadaşlar z2 de %100 sarjda staminia ve düşük pil modu açık 0 parlaklıkta kaç saat pil süresi alıyorsunuz??
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Hocam çok saolun yardımcı olduğunuz için ancak aliexpres den siparis vercem dock+ 2 tane kılıf+ön ve arkaya temperli nilkin film siparişii vercem burda alsak 140 tl den aşağıya alamayız hepsini orda 65 tl ye 4 ürün almış olucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

ben de düşündüm almayı ama sadece beyaz modeli kalmış cesaret edemedim internetten telefon almaya eylül gibi teknosadan almayı düşünüyorum fiyatı inebilir o zaman

hocam ben daha önce internetten bilgisayar ve cep telefonu aldım hiç sorun yaşamadım.

hepsiburada'da zaman zaman kampanya oluyor.

önceki telefonum olan Xperia S'i de hepsiburada'dan almıştım. o zamanki problemlerin hiçbirisi benim telefonumda yaşanmadı.

şans mıdır bilemem ama. şu kulaklık konusu netleşsin ona göre alıcam.
  • 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.