Şimdi Ara

Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

800-900TL araliginda olursa cok satar.

o aralıkta olması, bülent ersoyun tekrar erkek olması ihtimalinden daha zayıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

o aralıkta olması, bülent ersoyun tekrar erkek olması ihtimalinden daha zayıf

süpersin dostum
  • helal olsun fareye...

• S600 her türlü daha uygun olurdu, performans anlamında zaten uçar bu cihaz, S600 lede şarj daha uzun giderdi.. ama yinede kusursuz diyebiliriz, Samsung ve HTC ye kapak olmuş...

• Mini diye buna derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nape

hazırladığım video'yu yayınladı diye okudum

Yaran yanlış okumalar ! :) bu arada limonlusu iyiymiş
  • quote:

O aralıktaki telefonlar çift çekirdekli novator işlemci kullanıp subway surf de kasıyor,benchmarkta bu telefonun 10 da 1'i kadar puan alıyorlar
  • Bendede xperia p var ama ne biliyim telefon dizayn falan her şey çok güzel ama şu şablonlar çok itici o albüm resmi falan berbat bişi yokmudur bunun çaresi? yoksa gerçekten çok güzel telefon geçen sene aldım hala mis gibi kullanıyorum =)
  • benchmark testinde 720 p ekran çözünürlüğü ile pek üstün gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rölativite -- 14 Ekim 2013; 18:30:22 >
  • Uyduydu sanırım MTV kanalının reklamlarında zaten görmüştüm bunu 10 gün kadar önce yayınlandı video.
  • maksimum 1100-1300 tl olmalı yoksa çöp. lg g2 çok daha iyi bir ekranla 1600 tl iken bu trilimonus ekran deyip deyip durdukları leş ekranla daha fazla etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Batarya s800 icin biraz az kalmis en azindan 2500 2600 olabilirmis

+1 ama 720p ve 4.3 inç olduğunu düşünürsek çok da kötü değil. Bu arada G2den memnun musun hocam

Memnunum valla snapdragon 800 isini cok iyi yapiyor. Daha takilma yasamadim cihazda. S4deki takilmalar yok. Arayuz cok akici ve touchwiz gibi sismiyor. Asphalt tarzi oyunlarda isinma var sadece baska ciddi bir isinma yok. Note3le takas edermisin deseler etmem yani o derece touchwizin sismesine dayanamiyorum cunku. Konuyu kirlettik biraz ama olsun

• Güzel ve beklediğim bir telefondu, 10 mm. kalınlık ve ağırlığı olmadı ama, ah biraz daha ince yapabilselerdi..i5 ve P6'dan sonra 4S tuğla gibi geldiği için satmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 14 Ekim 2013; 18:58:35 >
  • beyler kaç parayla açılış olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu video da Sony ekranlarına laf atanlara gelsin. Videodaki Z1 ama olsun minisiyle aynı ekran teknolojisine sahip. Kafanızda fikir olur en azından.

Bu videodan yine anlıyoruz ki LEDLCD
    G2 ile S4 arasında kaldım. Z1'in ekranı ise tam bir fiyasko... Renklere bak. Görünmüyor.

Renklerin görünmemesi dedigin olay biraz da cekim yapılan kamerayla ilgili. Z1 de renkleri görünür hale getirse diger 2 telefondaki renkler cok koyu olcaktı.

Çıplak gözle incelemek en dogrusu.

G2 ekranını saatlerce incleme fırsatım olmadı yorum yapamayacagım ama S4'ün ekran, çamuru sulu boyayla renklendir aynısı..

Zaten ekranda berbat bir diamond pentile olayı var. Alt pikseller çok kötü yerlestirilmiş.

Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı

Sony, Xperia Z1 mini için hazırladığı videoyu yayınladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 14 Ekim 2013; 19:32:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

S600 her türlü daha uygun olurdu, performans anlamında zaten uçar bu cihaz, S600 lede şarj daha uzun giderdi.. ama yinede kusursuz diyebiliriz, Samsung ve HTC ye kapak olmuş...

sd600 versiyonu olsa direk onu alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

maksimum 1100-1300 tl olmalı yoksa çöp. lg g2 çok daha iyi bir ekranla 1600 tl iken bu trilimonus ekran deyip deyip durdukları leş ekranla daha fazla etmez

G2 ile alakaları yok, aynı kategoride değiller. Leş ekran olduğuna nasıl karar verdin orası da ayrı bir muamma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 14 Ekim 2013; 19:57:15 >
  • sd600 un s800 e gore daha iyi batrya degerlerine sahip olacagini nerden cikardinz bilmiyorum , biri krait 400 digeri krait 300 mimarisi kullaniyor ,belki guc tuketimi konusunda s800 daha iyi olabilir sd600 a gore.

antutu skoru 34000 kusur cok yuksek gelmemis olabilir 40000e kadar yolu var o degerlerin. antutu farkli kategorilerde degerler olcup onlari topluyor.esas grafik performansi olcen testlerde sp800 lu amiral gemilerini 2 ye katlamasi muhtemel ve yine soyluyorum muhtemelen onumuzde ki yilin ilkbaharda cikacak full hd amiral gemileri bu cihazin grafik performansini yakalayamayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 14 Ekim 2013; 22:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore Batarya s800 icin biraz az kalmis en azindan 2500 2600 olabilirmis
    +1 ama 720p ve 4.3 inç olduğunu düşünürsek çok da kötü değil. Bu arada G2den memnun musun hocam

gozunuzu sevıyım 4.7 ınclık ekranda lg optimus g yi 2100 mahla kullanıyorum.ve bır gun cok rahat yetıyor. 4.3 ince 2300 mah azmı dıyorsunuz? bence cosar bu telefon o pılle

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.