Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agtr

Derby yapıştırıcı sürdüm, düşmeye başladı, çok az silikon sürdüm, sorun yok

Bir dahaki pil değişimine telefon pert olur zaten, yeni pilin de en fazla 1 yıl ömrü var gibi. Adı yeni

ekranı napıcaz hocam baksana ilk baş tek çizgi vardı bazen yok oluyordu bende düzeltirim diye bastırdım azaldı çoğaldı derken şu an bu halde bende ellemedim daha ama pili bitik tvler gibi yeşilleniyor ekran bazen canlanıyor bişeyler oluyor ama siyahlıklar gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Updateman

quote:

Bir dahaki pil değişimine telefon pert olur zaten, yeni pilin de en fazla 1 yıl ömrü var gibi. Adı yeni

ekranı napıcaz hocam baksana ilk baş tek çizgi vardı bazen yok oluyordu bende düzeltirim diye bastırdım azaldı çoğaldı derken şu an bu halde bende ellemedim daha ama pili bitik tvler gibi yeşilleniyor ekran bazen canlanıyor bişeyler oluyor ama siyahlıklar gitmedi

Taktıkları ekran cıkma mı? Yansanayi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

quote:

Orijinalden alıntı: Updateman

quote:

Taktıkları ekran cıkma mı? Yansanayi mi?

yan sanayi ama iyisinden dedi takmıştı o zaman

• Arkadaşlar dahili hafıza derinlemesine nasıl temizlenebilir?

Öyle çok büyük multimedya yok, düzenli olarak sd karta taşırım. Clean master kurup temizliyorum arada ama 1 sene sonra 9 gb'ı geçiyor illaki. Tek çare format atmak mı? Bu Android cihazları neler bu kadar dolduruyor hala anlamadım.

• The Conqueror kullanıcısına yanıt
    Hocam en temizi senelik yazılım ile sıfırlamak. o tarz programlar hem bilgisayarda hem de telefonlarda en olmadık dosyaları silebiliyor. Bu riske girmeye değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Batarya pert olmuş. Benimde öyle şuan 60 da pat diye kapanıyor açtığımda 50 şarj var gözüküyor. Aliexpressten arka conta ladım gelirse hemen değiştereceğim pili.

Merhaba,
    Ben batarya değiştirdim. Şimdi 1 gün gidiyor şarjı ancak bu yanlış gösterme olayı kesinlikle düzelmedi. Örn. %45 gösterirken bir den kapanıyor.
    %55 gösteriyordu az önce kapatıp açtım %1 gösterip kendi kapandı .
    Batarya dışında bir problem olduğunu düşünüyorum ama nedir?
    Siz değiştirince bu sorun düzeldi mi?
  • aspergillus kullanıcısına yanıt
    Bende bataryayı iki gün önce değiştirdim benimkide 1 günü zar zor çıkartıyor. İlerde biraz daha iyi olur diye umuyorum. Ama eskisi gibi 60 da pat diye kapanmıyor 1 geldiğinde kapanıyor. Bataryayı değiştirdiğiniz halde oluyorsa bilemiyorum ama muhtemelen pilden kaynaklıdır çünkü telefon durduk yere güç kesmez.

Sd maid ile deneyin

Stamina modu kapatınca da aynı mı

• quote:

Stamina modu kapatınca da aynı mı

Aynen. batarya değiştirmem sadece kullanım süresini uzattı ama bu yanlış şarj yüzdesi gösterme aniden kapanma çözülmedi

Benim stamina modu kapatınca biraz daha gerçekçi göstermeye başladı ama hala tam değil, kalibrasyon programları ve usullerini de denedim, değişmiyor, stok rom kaynaklı diye düşünüyorum

• kim var eskilerden benim emektar hala tık demedi yaptığım batarya değişimini saymazsak :D
  • galiba batarya ömrü standart. değişmesi gerekecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Benimki henüz gelmedihttp://s.aliexpress.com/Bna6fmym burdan aldım 2 tane

linki bi yeniler misiniz hocam
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kargo gelmedi bende iptal ettim siparişi. Başka satıcadan almanızı tavsiye ederim.

• vay be benim eski cihaz şöyle bir bakim dedim konuya hala efsanedir z1.

• 2 ay garantisi kalan telefonu servise yolladim batarya 60 gostermesine rağmen kapanıyordu ve geri açılmıyordu. Az önce mesaj geldi kulllanıcı hatası 305.62 tl servis bedeli diye ne yapmamı önerirsiniz?

• Bright Eyes kullanıcısına yanıt
    Kvk ya göndermişseniz birde şansınızı teleservice üzerinde deneyin hocam. Kesinlikle yüksek bir meblağ o fiyat sadece batarye için değil sanırım.
  • quote:

Sd maid ile deneyin

Teşekkürler hocam deneyeceğim fakat root yok acaba verimli olur mu? Ayrıca clean master gibi taranan dosyaları görebiliyor muyuz, önemli şeyler gitmesin?

Direk silmiyor zaten, dosyaları gösteriyor. Rootsuz ne kadar verimli olur, fikrim yok, denemeniz lazım

• 
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.