Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki henüz gelmedihttp://s.aliexpress.com/Bna6fmym burdan aldım 2 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspergillus

Merhaba,
    Aşağıdaki ürün iş görür mü sizce batarya değişimi için ? Alıp kullanan var mı?

http://urun.n11.com/batarya/sony-xperia-z1-batarya-orijinal-3000-maharka-kapakmontaj-seti-P174445225?KAPAK+RENG%C4%B0=BEYAZ+KAPAK&cid=604001&gclid=CMCOt-jevdMCFUETGwodMysDTA&gclsrc=aw.ds

sanmam orjinal değildir.ama iş görür

• Orijinalleri, beyaz basit bir kutuda geliyor, öyle montaj aparatı vs yok, tek pil. Servisin taktığı pil bile telefonunun üzerinde gelen pille aynı kalitede değil bence, ya da biraz bayat

• telefon iyice mala bağladı. içinde mx rom var. takılmalar donmalar ısınmalar, bir de titreşimi bozuldu gibi, titrerken, tuşlara basarken ciyak ciyak sesler. ne biçim telefona dönüştü.
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem başka rom kur derim.
    Benim Z1 compact var ve kullandigim rom ``DstrikerZ1 Kai ROM SP008[27 Apr] XZ PREMIUM LOOKS !!``

önce stock romu flasha .tft dosyasini sonra bunu kur derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbârî

telefon iyice mala bağladı. içinde mx rom var. takılmalar donmalar ısınmalar, bir de titreşimi bozuldu gibi, titrerken, tuşlara basarken ciyak ciyak sesler. ne biçim telefona dönüştü.

titreşim motoru yanmış hocam onun benimkide öyleydi değiştirmiştim kendim bataryayla beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankhet

quote:

Orijinalden alıntı: Ahbârî

telefon iyice mala bağladı. içinde mx rom var. takılmalar donmalar ısınmalar, bir de titreşimi bozuldu gibi, titrerken, tuşlara basarken ciyak ciyak sesler. ne biçim telefona dönüştü.

titreşim motoru yanmış hocam onun benimkide öyleydi değiştirmiştim kendim bataryayla beraber.

nasıl değiştirdiniz?
    Hocam zamanında pilim öldüğünden değiştirecektim elim de bu işlere yatkın olduğundan parçalarını sipariş verip kendim yaptım. Arka kapak kolay çıkıyor zaten kalın bir gitar penası ya da muadili bir parça ile orta kapak vidalı ve çentikli ( nası diyeceğimi bilemedim :) ) o biraz zorlamıştı beni hatta kırdım ben yanlış yerden zorlamışım. Titreşim motoru zaten vidalı orta kapağı kaldırınca üst tarafta sökeceğiniz bir kablosu var sadece . Zorlayacak kısım motoru yapıştırmışlar sanki hiç çıkmayacakmış gibi. Geçmiş sayfalarda fotolarla anlatmıştım da bulamıyorum şu an

• Pankhet kullanıcısına yanıt
    öyle bir işlemde telefon masada kalır ben servise sorayım ya da en iyisi yeni telefona bakıyorum, durur bi kenarda. zaten pil de son demlerinde. %15 den 1 e indi 1 dk içinde.
    Hiç bir şey olmuyor, az dikkat ve cesaret sadece. Meyve bıçağı ve kredi kartıyla değiştirdim pili

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hiç bir şey olmuyor, az dikkat ve cesaret sadece. Meyve bıçağı ve kredi kartıyla değiştirdim pili

Arka kapağı ısıtıp mı söktünüz ?
  • goksar kullanıcısına yanıt
    Evet, saç kurutma makinesiyle ısıttım

• Arkadaşlar benim honami arka kapak değiştiricem ne tavsiye edersiniz sitelerde 10tl kapaklar var arka kapak bunlardan alsam kendim sorunsuzca montajını yapabilirmiyim telefoncular çok fiyat çekiyor
  • Selam arkadaşşlar. Z1 min ekranı kırıldı.
    100 TL ye muhtemelen yansanayi ekran + 50 tl işçilik ücreti
    150 TL çıkma ekran +50 TL işçilik ücreti
    alternaifleri ile tamirini gerçekleştirecem.

Yan sanayi ekran taktıran var mı? memnun musunuz? çıkma ekran taktırmam daha mı mantıklı? ekran değişimini yapıldıktan sonra ekran yapışmama, açılma söz konusu olur mu?

Bu saatten sonra bu meblağları verip tamir ettirmek mantıklı olur mu? cevaplarsanız çok teşekkür ederim.
  • yazdığım soruyu ben cevaplayayım. 150 TL ye çıkma ekran taktırdım. ekranda sorun yoktu lakin sesi kısık cıkıyor. ama genel olarak menunum.
  • Updateman kullanıcısına yanıt
    telefoncular kafayı yemiş, bana da pil değişimi 150 dedi hanzolar, 40 tl ye hallettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

Selam arkadaşşlar. Z1 min ekranı kırıldı.
    100 TL ye muhtemelen yansanayi ekran + 50 tl işçilik ücreti
    150 TL çıkma ekran +50 TL işçilik ücreti
    alternaifleri ile tamirini gerçekleştirecem.

Yan sanayi ekran taktıran var mı? memnun musunuz? çıkma ekran taktırmam daha mı mantıklı? ekran değişimini yapıldıktan sonra ekran yapışmama, açılma söz konusu olur mu?

Bu saatten sonra bu meblağları verip tamir ettirmek mantıklı olur mu? cevaplarsanız çok teşekkür ederim.

iyi kalite süper diye ceptetamir.comdan ypatırdım z1 ekranımı şu anda siyah çizgiler çıktı ta 1 sene olmadı zaten ordada 2.kerede taktılar ekranı ilalllah ettirdiler görüntüde profesyonel firma gibi gözüküyor ama 5 para etmez bir firma şu an telefon ekranı berbat halde böyle idare ediyorum telefon süper hızlı seri mükemmel ama böyle bir ekran sorunum var ne tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

telefoncular kafayı yemiş, bana da pil değişimi 150 dedi hanzolar, 40 tl ye hallettim

telefon arka kapağı geldi taktım yanında bitane kırılmaz camda hediye ettiler 12tl kargo dahil arka kapak düşüyor falan ama ben kılıflı kullandığım için problem olmuyor

• Updateman kullanıcısına yanıt
    Derby yapıştırıcı sürdüm, düşmeye başladı, çok az silikon sürdüm, sorun yok

Bir dahaki pil değişimine telefon pert olur zaten, yeni pilin de en fazla 1 yıl ömrü var gibi. Adı yeni

• 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.