Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.951
Cevap
71
Favori
415.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 476
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRC_KHAN (620 mesaj) tolyo (368 mesaj) fotbes (358 mesaj) Mansurcan46 (326 mesaj) DreamRiver (298 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3175 mesaj) Mobil (4636 mesaj) Tablet (111 mesaj) Mini (251 mesaj) Uygulama (949 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    1945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mansurcan46

Chrome senkronizasyonu çok iyi olduğu için vazgeçemiyorum. Şifreler, geçmiş, form ve diğer uygulamaların tarayıcı görevini yaptığı için vazgeçemiyorum.

Alıntıları Göster
    Aynı şeyleri Opera da yapıyor. Ben bilgisayarda da Opera kullanıyorum.
    Chrome'da olduğu gibi kullanıcı girişi yaptığınız zaman, tüm verileriniz her yerde eşitleniyor.

Format sonrası giriş yapınca yine herşey geri geliyor.

Hiçbir farkı yok. Artısı var. Dahili reklam önleyici, dahili VPN ve birçok özellik..

Pil dostu olması da cabası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 10 Ocak 2019; 10:45:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    320 Mesaj
    47.2.A.4.45 güncellemesi telefonlara neden düşmüyor acaba? TR romu da çıkmış ama ayarlardaki menüden ve Companion'dan güncelleme sorguladığımda bir sonuca ulaşamıyorum. Elimdeki iki XZ1 için de aynı durum geçerli. Halbuki eskiden TR romu çıkar çıkmaz telefona bilgi düşerdi.
    |
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Sanırım pie sürümüne geçmeyenlere geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fotbes

Aynı şeyleri Opera da yapıyor. Ben bilgisayarda da Opera kullanıyorum.
    Chrome'da olduğu gibi kullanıcı girişi yaptığınız zaman, tüm verileriniz her yerde eşitleniyor.

Format sonrası giriş yapınca yine herşey geri geliyor.

Hiçbir farkı yok. Artısı var. Dahili reklam önleyici, dahili VPN ve birçok özellik..

Pil dostu olması da cabası..

Alıntıları Göster
    Bana göre Chrome'u bırakmam için eksikleri var.

• Yüzbaşı
    985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mansurcan46

Bana göre Chrome'u bırakmam için eksikleri var.

Alıntıları Göster
    Pc için dediğiniz doğru hocam. Opera henüz chrome a pek yaklaşamadı. Düşük sistemli pcler için bir alternatif olabiliyor sadece. Onun haricinde pc de yalnızca operanın olduğu zamanlar rahat hissetmiyorum kendimi. Siteye girerken birden saçma saçma hatalar verip siteyi düzgün görüntüleyemediği oluyor. Güven vermiyor kısacası. Mecbur chrome dan açıyorum siteyi.

Ama mobil için durum biraz farklı. Onarımdan sonra chrome u devre dışı bırakıp operayı kurdum. Kesinlikle pil dostu olması bile mobilde opera kullanmak için çok yeterli bi sebep. Pc sürümü yüzünden önyargılısınız sanırım benim gibi. Ama bi şans verin derim

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Pc için dediğiniz doğru hocam. Opera henüz chrome a pek yaklaşamadı. Düşük sistemli pcler için bir alternatif olabiliyor sadece. Onun haricinde pc de yalnızca operanın olduğu zamanlar rahat hissetmiyorum kendimi. Siteye girerken birden saçma saçma hatalar verip siteyi düzgün görüntüleyemediği oluyor. Güven vermiyor kısacası. Mecbur chrome dan açıyorum siteyi.

Ama mobil için durum biraz farklı. Onarımdan sonra chrome u devre dışı bırakıp operayı kurdum. Kesinlikle pil dostu olması bile mobilde opera kullanmak için çok yeterli bi sebep. Pc sürümü yüzünden önyargılısınız sanırım benim gibi. Ama bi şans verin derim

Alıntıları Göster
    Bende mobilden bahsediyorum. Chrome'daki translate eklentisi yok, webView desteği yok. Pil konusunda kötü olabilir ama bu özellikler olmadığından başka tarayıcıya geçemem.

|
    |

• Yüzbaşı
    652 Mesaj
    Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra eskisinden daha kısa sürede şarj 100 den 99 a düşüyor pil kullanımında mobil ağ beklemede %1 gözüküyor wifi ve 4.5g kapalı nedir bu mobil ağ beklemede? Ayrıca normal güncelledim pc companion dan değil

• Yüzbaşı
    985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra eskisinden daha kısa sürede şarj 100 den 99 a düşüyor pil kullanımında mobil ağ beklemede %1 gözüküyor wifi ve 4.5g kapalı nedir bu mobil ağ beklemede? Ayrıca normal güncelledim pc companion dan değil
    Hocam madem en son sen sormuşsun senin mesaj üzerinden crvap vereyim. Birkaç sayfa geride ben ve birkaç kişi daha aynı dertten muzdariptik.

Son günlerde onlarca uygulama denedim. Bi tane işe yarar uygulama buldum.

Play store a battery calibrate diye aratın, 3. Sırada (bende) battery calibration pro 2018 diye bir uygulama çıkıyor. 4,6 yıldızı var. Açıklamada yazan şeyleri uygulayın. Şarjınız dolduktan sonra yaklaşık 1 dakikalık bir işlem yapıyor. Sonrasında telefon ilk günkü piline dönüyor. Hatta uzun zamandır pil kötü gittiğinden psikolojik olarak ilk günkünden bile iyi hissettiriyor. Tavsiye ederim

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Hocam madem en son sen sormuşsun senin mesaj üzerinden crvap vereyim. Birkaç sayfa geride ben ve birkaç kişi daha aynı dertten muzdariptik.

Play store a battery calibrate diye aratın, 3. Sırada (bende) battery calibration pro 2018 diye bir uygulama çıkıyor. 4,6 yıldızı var. Açıklamada yazan şeyleri uygulayın. Şarjınız dolduktan sonra yaklaşık 1 dakikalık bir işlem yapıyor. Sonrasında telefon ilk günkü piline dönüyor. Hatta uzun zamandır pil kötü gittiğinden psikolojik olarak ilk günkünden bile iyi hissettiriyor. Tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Bu tür programlar işe yaramıyor diye biliyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    652 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    play store de hep olumlu yorum yapılmış böyle basit uygulamalara pek güvenesim gelmiyo nedense ben daha çok pc companion dan onarım yapmayı düşünüyorum

• Yüzbaşı
    608 Mesaj

Şuan telefonu şarja bıraktım size güvenim sonsuz hocam benim :) %100 olmasını bekliyorum telefonun.
    |
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    Arkadaşlar söylediğim uygulama benim kendi deneyimlediğim bir uygulama. Elbette deneyip denememek sizin elinizde. Ccleaner, norton, avg, avira gibi bilgisayar ortamında meşhur programlar başta olmak üzere fazlaca program denedim bu ara. Şu an telefon 100 den 97 lere anında düşmüyor. Batarya kapasitesini arttırma gibi bir olayı zaten yoktur. Ama pilden gelen enerjiyi telefonun yazılımına uyumlu hale getirebilir en azından. Yani ben bu mantıkla yükledim. Ve olumlu sonuç aldım.

Sonuç olumlu olduğundan sizinle paylaşıp aynı dertten muzdarip olanlara belki çözüm olur diye paylaştım. Dediğim gibi tercih sizin elbette

|
    |
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemozgendh

Şuan telefonu şarja bıraktım size güvenim sonsuz hocam benim :) %100 olmasını bekliyorum telefonun.
    Hocam teşekkür ederim öncelikle :) şarj 100 olduktan sonra kablo taklılı haldeyken calibrate tuşuna basın. İşlem bittikten sonra çıkan kısma ok diyin ve telefonu şarjdan öyle çekin.

Telefon şarjda olmadığı sürece yukarda %100 yazısını uzun zamandır göremiyordum ben

• Yüzbaşı
    985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

play store de hep olumlu yorum yapılmış böyle basit uygulamalara pek güvenesim gelmiyo nedense ben daha çok pc companion dan onarım yapmayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Veriler açısından sıkıntı olmayacaksa resmi yazılımla onarım daha iyidir tabi hocam. Benim onarım yapmam şu an zor olduğundan alternatif yolları deniyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj

Bakalım hocam :) tamam dediğiniz gibi yaparım.
    |
    |
    LEAME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Arkadaşlar poweramp kullanıyorum. "En Çok Çalınanlar" listesini kaybetmek istemiyorum. Telefonu sıfırlayacağım zaman felan nasıl yedeklerim? Uygulama Google yedekleme özelliği ile uyumlu. Ayarları yedekliyor ama bu veriyi yedekleyip yedeklemediğini bilmiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj
    Beyler 2 3 gündür telefonu hoparlöre alınca karşıya ses gitmiyor neden acaba?
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj

Hatta normaldede ses gitmemeye başladı onarım yapıcam yazılımsal mı acaba diye...
    |
    |
    cemozgendh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj
    Acil yardım edicek yok mu arkadaşlar ya? mikrofonu suya falan mı tutsam napsam?
    |
    |
  • Yarbay
    2690 Mesaj
    Sony telefonlarını hoş buluyorum ancak daha konuya girer girmez yok ghost screen şu bu bir dünya sorunlu cihaz olduğu anlaşılıyor. Çöp...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.