Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
8.952
Cevap
71
Favori
417.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 476
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRC_KHAN (620 mesaj) tolyo (368 mesaj) fotbes (358 mesaj) Mansurcan46 (326 mesaj) DreamRiver (298 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3175 mesaj) Mobil (4637 mesaj) Tablet (111 mesaj) Mini (251 mesaj) Uygulama (949 mesaj) (1 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    453 Mesaj
    batarya tuketimi harikaydı.. şimdi !! şimdi rezalet oldu ya. nerden nereyee

şu batarya için bi güncelleme gelsinde sonra bi daha kalsın orda yahu. yeter ben bi şey istemiyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Arkadaşlar pie güncellemesini sonra alan biri olarak izlenimlerim şunlar:

-Telefon 8 e göre bi tık yavaşladı sanki bana öyle geliyor 8 deki muazzam akicilik yok. Uygulama arası geçişler telefon icindski gezinmeden filan bahsediyorum. (sizlerde de oylemi değilse sebebi ne olabilir.)

-bir de yukaridan çektiğimiz bildirim çubuğunun rengi siyah ve ikonlar büyük çok kötü bi görünüm var. 8 deki beyazliga alismistim bunu değiştirme şansımız var mı?

Not:onarim yap diyenler için onarim yapamıyorum tel bağlanmıyor pcye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Arkadaşlar pie güncellemesini sonra alan biri olarak izlenimlerim şunlar:

-Telefon 8 e göre bi tık yavaşladı sanki bana öyle geliyor 8 deki muazzam akicilik yok. Uygulama arası geçişler telefon icindski gezinmeden filan bahsediyorum. (sizlerde de oylemi değilse sebebi ne olabilir.)

-bir de yukaridan çektiğimiz bildirim çubuğunun rengi siyah ve ikonlar büyük çok kötü bi görünüm var. 8 deki beyazliga alismistim bunu değiştirme şansımız var mı?

Not:onarim yap diyenler için onarim yapamıyorum tel bağlanmıyor pcye
    Sıfırlama yaptınız mı?

• Yüzbaşı
    407 Mesaj

Evet

|
    |
    Mansurcan46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Evet
    Genel bir yavaşlama var bundan bende rahatsızım. Yeni güncellemeyi bekliyorum.

• Yüzbaşı
    407 Mesaj

İnşallah düzelir hocam hani belirgin değil zaten çok fazla ama. 8 e göre yavas farkediyor insan

Bir de bu hoparlörleri nasıl temizliyoruz baya tozlanmış zarar vermeden temizleyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibnisinai -- 13 Ocak 2019; 13:8:52 >
    |
    |
    Mansurcan46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Diş fırçası olabilir. Ben tıraş makinesinin fircasiyla temizliyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemozgendh

Beyler 2 3 gündür telefonu hoparlöre alınca karşıya ses gitmiyor neden acaba?
    Hocam onarım yapınca düzelir bence siz batarya sorununu çözdünüzmü play storedeki programla?

|
    |
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj
    Beyler yardım edecek yok mu ya? Telefonu hoparlöre alınca karşıya ses gitmiyor? Yardım edin lütfen.
  • Çavuş
    46 Mesaj

Beyler bazen böyle oluyor sebebi ney acaba ışık çıkıyor girip çıkınca düzeliyor sol tarafta sadece Chrome da oluyor, micro sd Kart yuvasını çıkarınca ekranın parlaklığını açtıkça ışık çıkıyor yuva da bu bende mi oluyor sadece hata mı yoksa bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatality101 -- 13 Ocak 2019; 19:34:56 >
    |
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj

Sıfırlamayı deneyin.

|
    |
    cemozgendh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Bu gün bir sorundan dolayı telefona yazılım onarımı yaptım. Sorun çözülmedi ama 47.2.A.4.45 güncellemesinin geldiğini gördüm. Merakla bekleyen arkadaşlara duyurulur :)
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mcirpan81

Bu gün bir sorundan dolayı telefona yazılım onarımı yaptım. Sorun çözülmedi ama 47.2.A.4.45 güncellemesinin geldiğini gördüm. Merakla bekleyen arkadaşlara duyurulur :)
    Parmak izi, tarayıcı ve performans hatalarında gelişme var mı?

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Flashtool ile 8.1 e geri dönmeye çalışıyorum . Tüm işlem bitiyor telefonu ses tuşu ile bağla diyor bağlıyorum ama görmüyor telefonu.
    Neden olabilir bu?
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar, daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, Chroome ve benzeri Uygulamalarda Navigasyon bar tuşlarının uygulamada gizlenmesi ile alakalı. Çok Basit, Sade ve Kullanışlı bir uygulamadır. Rootlu ve rootsuz tüm cihazlarda çalışır. Örnek Ekran görüntüler ile de yanındadır. kolay gelsin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmd.immersive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetzengin -- 14 Ocak 2019; 10:38:20 >

• Çavuş
    91 Mesaj
    Peki güncelleme neden telefona gelmiyor. bilgisayara bağlayıp güncellemek şart mı şimdi 🤦🏻‍🤦

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Şu güncelleme gelsede telefonu sıfırlasam artık. Sıfırlamama rağmen sorun yaşamam halinde Android 8'e döneceğim.

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj

android 9 hüsranım olduğu için 8 e geri döndüm.

Windowsla flashtool bağlanmadı Mac ile hemen bağlandı şu an istediğim telefona kavuştum.
    |
    |
    siyahdivit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    84 Mesaj

Tr romunamı döndünüz. Ve nasıl döndünüz varsa link alabilirmiyim. Bn tr romunu bulamadim.

|
    |
    siyahdivit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

daha önce bi arkadaş yazmıştı onu indridim türkçe android 8 oldu. Sonra güncelelem ile 8.1 oldu:D

Orijinalden alıntı: DreamRiver

https://dfiles.eu/files/74nsijzwq şurdan ftf dosyasını indir, flashtool ile yükleme yap, andorid 8'e dönmüş olursun
    |
    |
    Frkn50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.