Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende çalışmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    xzp çalışıyor
    temayı seçtikten sonra widgetler yerinden duvar kağıtları yerine girip istediğin rengi seçiyorsun
  • 5-6 saat pil süresi nasıl alıyorsunuz, benim ki taş çatlasın 3-4 saat arası değişiyor.
  • O kullanimina bağlı bir değer. parlaklık, operatör ,bulunduğun konumdaki cekim gücü ,oyun ,kamera ya bağlı olurak değişiyor. Full parlaklikta oyun oynarsaniz o degeri almaniz cok normal.

• +1. son güncelleme ile beraber benim pilim de daha iyi hale geldi.

Ayrıca parmak okuyucusu da iyileştirme yapıldığı çok net. daha hızlı açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

xzp çalışıyor
    temayı seçtikten sonra widgetler yerinden duvar kağıtları yerine girip istediğin rengi seçiyorsun
    Şimdi baktım, dediğiniz gibi yapınca oldu ama beğenmedim, xz1 kendi duvar kağıtları ve canlı duvar kağıdı daha güzel

• snakecharmer kullanıcısına yanıt
    Telefonda mı kurdunuz güncellemeyi? Yoksa bilgisayar ilemi kurdunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

x10 ve x10+ canlı duvar kağıtları denemek istiyenlere
    https://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony-themes-apps/xperia-10-10-plus-live-wallpaper-t3904174
    Gayet güzel oldu teşekkürler

• ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Hangi servis yaptı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Bu mesaj silindi.
    Nasıl bir hata? Hata kodu nedir hocam. Bi de adb interface sürücüsü yüklü mü? Benim pc win 7 olduğu zamanlar otomatik yükleyemiyordu sürücüyü. Manuel yüklemek zorunda kalıyordum. Bi ona bakın bi de hata kodunu söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz

• Millet benim yerimde olsanız ne yapardınız

• Böyle bir durum yaşayıp değişim alan oldu mu?

Bence değişim isteyin reddederlerse tüketici hakem heyetine başvurun, yüksek ihtimalle lehinize sonuçlanır.

İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız

• telefonu servise gonderince. en son sürümü yukleyip mi geri gonderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zupper79

telefonu servise gonderince. en son sürümü yukleyip mi geri gonderiyorlar.
    Aynen ama bazen güvenlik güncellemesi farkı olabiliyor.

• Onarım sonrası ilk yaptığım iş chrome ve Facebook u devre dışı bırakmak oluyor. Çeviri özelliği haricinde bence diğer tarayıcılardan bir ekstrası yok mobil platformu için. Kayıtlı şifreleri gmail hesabımda tuttuğum için herhangi bir tarayıcıda oturum açtığımda şifre sıkıntısı yaşamıyorum. Şu an Firefox ve ublock origin eklentisini birlikte kullanıyorum. Forumda reklam denen bişey bırakmıyor. Ve opera, uc browser gibi tarayıcıların aksine reklam olan yerlerde boşluklar da olmuyor. Reklam engelleme, stabilite ve pil konusunda şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Chromeuun aksine pil baya iyi gidiyor. Bence chromeda bu kadar ısrarcı olup kendinizi üzmenizdense farklı tarayıcıları deneyin :)

• Bu arada telefonu aldığımdan beri kamerasından tasarıma kadar çok şeyi eleştirmiştim. Ama pil beni her zaman memnun etmişti. Son güncelleme ile gerçekten bariz bir düşüş söz konusu. Ve bu psikolojik falan da değil. Aynı günlük kullanımda sabah evden çıkana kadarki süreçte telefonum %95 civarında olurken şu an %80 lere kadar iniyor. Gece telefon boştayken %2 3 arası şarjım giderken şu an %8 10 civarı pil tüketiyor. Yeni telefonda da 4k ekrana 3300 mah pil koyan bir firmadan yazılımsal olarak çok daha iyisini beklemek hakkımız bence. Umarım sonraki güncellemede buna el atarlar.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.