Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.952
Cevap
71
Favori
417.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 565
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 476
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BRC_KHAN (620 mesaj) tolyo (368 mesaj) fotbes (358 mesaj) Mansurcan46 (326 mesaj) DreamRiver (298 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3175 mesaj) Mobil (4637 mesaj) Tablet (111 mesaj) Mini (251 mesaj) Uygulama (949 mesaj) (1 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU
Giriş
    23 Mesaj

ilginçir android 8.1 e geri döndüm google güncellendi navigasyon tuşları yine sabitlendi. Bu saçma şey google yüzünden mi oluyor.
    |
    |
    siyahdivit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: siyahdivit

daha önce bi arkadaş yazmıştı onu indridim türkçe android 8 oldu. Sonra güncelelem ile 8.1 oldu:D

Orijinalden alıntı: DreamRiver

https://dfiles.eu/files/74nsijzwq şurdan ftf dosyasını indir, flashtool ile yükleme yap, andorid 8'e dönmüş olursun
    Telefon ilk açıldığında Türkçe mi açıldı? Sim kart takılı mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    23 Mesaj

evet sim takılı ve türkçe açıldı
    |
    |
    Mansurcan46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj
    gece çalışan telefona sabah çalışmıyor.

Telefon çalışıyor bildirim sesleri alarm çalışıyor ama ekran açılmıyor simsiyah.

telefonu servisemi gondericem.

Telefonun kutusunuda bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 14 Ocak 2019; 15:59:19 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetzengin

Merhaba Arkadaşlar, daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, Chroome ve benzeri Uygulamalarda Navigasyon bar tuşlarının uygulamada gizlenmesi ile alakalı. Çok Basit, Sade ve Kullanışlı bir uygulamadır. Rootlu ve rootsuz tüm cihazlarda çalışır. Örnek Ekran görüntüler ile de yanındadır. kolay gelsin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmd.immersive

Hocam gördüğünüz üzere alt bar gitmiş ama telefon hala tam ekran değil. Yalnızca şekilleri yok olmuş ordan.

Play storedaki fluid Navigation gestures uygulaması size ekranın tamamını kulllanma imkanı sunuyor. Eğer ekstra program kullanacaksanız fluid daha başarılı. Bir bakın derim

|
    |

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: siyahdivit

evet sim takılı ve türkçe açıldı
    Ben parçalı Türkiye romunu kuracağım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Bir çok hata var 9da mesela playden bişey indirirken yukardan çekilen panelde gözükmüyor

Sizde de öyle mi

• Yüzbaşı
    539 Mesaj

Sarı ekran probleminden bugün servise verdim telefonumu umarım biran önce gelir

Bu arada kutuya gerek yok kvk servisine verdim kutu istemediler sadece telefonu kırmızı bir ambalaja sardı koydu
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Bir çok hata var 9da mesela playden bişey indirirken yukardan çekilen panelde gözükmüyor

Sizde de öyle mi
    Bu hata değil. Bildirim ayarlarını kontrol et.

• Yüzbaşı
    391 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bugun uygulamalar felan cökmeye başladı bazıları hepsiburada n11 felan sizdedemi öyle yazılımsalmı android 8.0 kullanıyorum uygulamalar son sürüm suan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mansurcan46

Bu hata değil. Bildirim ayarlarını kontrol et.

Alıntıları Göster
    Açık hepsi

• Yüzbaşı
    391 Mesaj

bugun uygulamalar felan cökmeye başladı bazıları n11 hepsiburadada ürün araması yaparken uygulama cöküyor arama yaparken felan sizdedemi öyle yazılımsalmı android 8.0 kullanıyorum uygulamalar son sürüm suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayaltog -- 14 Ocak 2019; 23:38:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    er1710 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayaltog

bugun uygulamalar felan cökmeye başladı bazıları n11 hepsiburadada ürün araması yaparken uygulama cöküyor arama yaparken felan sizdedemi öyle yazılımsalmı android 8.0 kullanıyorum uygulamalar son sürüm suan
    Pek uygulama kullanmıyorum. Şu da oluyor sağ alttaki kare tuşa basınca bazı uygulamaların küçük hali saydam oluyor.. Bir de bazı sitelerde aşağı kaydırırken resim olduğu yerde kalıp yazılar devam ediyor ama genel olarak sevdim 9u

|
    |
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj

teşekkurler bende vodafone bayinden almıştım az önce oda kutu önemli değil dedi amasözleşme kutunun içindeydi.. onuda 542 den talep ettim mail e yollayacaklar.

gece bi şeyi olmayan telefo sabah ekranı açmadı ya ne kadar tuhaf bi arıza. ilk defa byle durduk yere bozuldu kullandıgım herhangi bir telefon.
    |
    |
    Hann- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1741 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

Sizde de öyle mi
    Android kurulumu uygulamasın bildirim erişimi özelliğini kapatıp indirme yöneticisi uygulamasının bildirim ayarlarını düzenleyip cihazı yeniden başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 15 Ocak 2019; 2:25:50 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1129 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayaltog

Hepsiburada vesaire bende de ara ara oluyor hocam sürüm 8 özellikle bi kaç uygulama da oluyor ama bence cihaz kaynaklı değil

|
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zupper79

teşekkurler bende vodafone bayinden almıştım az önce oda kutu önemli değil dedi amasözleşme kutunun içindeydi.. onuda 542 den talep ettim mail e yollayacaklar.

gece bi şeyi olmayan telefo sabah ekranı açmadı ya ne kadar tuhaf bi arıza. ilk defa byle durduk yere bozuldu kullandıgım herhangi bir telefon.
    Dün netflixe girince cihaz dondu, ekran kapandı ve hiç açılmamaya başladı. Sonra güç düğmesine uzun bastım sanırım o arada ses tuşlarına da basarken cihaz açıldı. Şu anlık bir sorun görünmuyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Güncelleme de hata buldular herhalde geri çekmiş olabilirler.

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Flashtool hakkında bilgisi olan varmı. Flash Script hatası alıyorum ftf dosyasını yüklerken
    |
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    yoğun kullanımda şarjı ne kadar gidiyor arkadaşlar

yoğun kullanımdan kastım 3g veya wifi açık stamina modu devre dışı ve sürekli video izleme/internette gezmek (gps-buluetooth vs. kapalı)

özellikle z3 compact kullanıpta buna geçenler kıyaslabilirse sevnirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderwet11 -- 16 Ocak 2019; 14:37:19 >
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.