Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Umarım hocam
  • Hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu güncellemelerle hiç bir sorun çözülmedi bugüne kadar. En az 500mb lık bir güncelleme gelirse bilinki soru giderici güncelleme odur. Yoksa 250mb filan boş, zaten açıklama kısmı da boş, verilen güncellemede açıklama kısmında şu şu hatalar giderildi, şunlar eklendi, bunlar çıkartıldı derse o zaman sağlam bir güncelleme yayınlanmış demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Arkadaşlar bu güncellemelerle hiç bir sorun çözülmedi bugüne kadar. En az 500mb lık bir güncelleme gelirse bilinki soru giderici güncelleme odur. Yoksa 250mb filan boş, zaten açıklama kısmı da boş, verilen güncellemede açıklama kısmında şu şu hatalar giderildi, şunlar eklendi, bunlar çıkartıldı derse o zaman sağlam bir güncelleme yayınlanmış demektir.
    Benim wifi sorunu bu şekilde gelen bir güncelleme ile çözülmüştü.
  • Not olayı 2015 den sonra kalktı hocam öncesinde mutlaka 1-2 birşey yazıyordu. Ama z5 serisinden sonra bir tane bile adam akıllı açıklama olanını görmedim.
  • Güncellemede frame atlamasına çare olmadı.

• flypow3r kullanıcısına yanıt
    Bu frame atlaması chromede tüm sitelerde mi oluyor.
  • https://m.gsmarena.com/sony_xperia_1_has_the_first_4k_oled_mobile_screen_is_first_sony_with_triple_camera-news-35649.php
    Xperia 1 tanıtıldı, nasıl olsa ülkemizde satılmayacak hemen çamur atayım:) pili olmamış...

• Yeni tanıtılan telefonlarda şu sanal tuşlar googleın yeni versiyonlu hali olmuş, bize de muhtemelen yakın bir zamanda sunarlar bu özelliği.
    Ayrıca şunu belirtmek isterim; xz1 halen güncel bir cihaz, yeni çıkan telefonlar ile aman aman bir fark yok. Bana göre öyle..

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Telefon üşüyünce zaten dediğin gibi oluyor. Hemde gözle görülür bir şekilde peki dediğiniz şey nasıl giderilebilir?

• Xperia 1 bence çok güzel olmuş. Amma velakin bize tabi ki gelmeyecek.
  • Yeni güncellemede (47.2.A.8.24) telefona Spotify yüklendi. Başka bir değişiklik yok gibi tabii bir de şubat 2019 yaması. Keşke şu kilit ekranındaki alarm simgesini düzeltselerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrek adamdir -- 26 Şubat 2019; 1:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Xperia 1 bence çok güzel olmuş. Amma velakin bize tabi ki gelmeyecek.
    Xperia 1 güzel telefon ama çok büyük, xz1 den 2 cm yakın daha uzun, bir de pil kapasitesi düşük, günlük kullanımda bu kadar büyük ekranda nasıl olacak merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shrek adamdir

Yeni güncellemede (47.2.A.8.24) telefona Spotify yüklendi. Başka bir değişiklik yok gibi tabii bir de şubat 2019 yaması. Keşke şu kilit ekranındaki alarm simgesini düzeltselerdi

Hocam bende simgede sıkıntı yok.

• shrek adamdir S kullanıcısına yanıt
    bu durum kullandığın tema ile alakalı. kilit ekranı açık alt tema koyu ile hepsinda oluyor.
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    kardeşim nasılsın?
    ben cihazı boyu hariç çok beğendim.
    855 işlemci pil konusunda 3330 mah. bence yeterli üstelik oled
    xzp de 4K 5,5 inç ve 3240 mah 3 ay sonra 1 senelik olacak pil beni hiç üzmedi ki kullandığım hiç bir xperia üzmedi.millet gereksiz bir takılma yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 26 Şubat 2019; 10:18:21 >
  • Millet şarj adaptörü bozuldu su teması oldu ve çalışmadı. Bu durumla ilgili bir kaç sorum olacaktı
    Sizce garantiye götürmeye değermi?
    Farklı marka şarj aleti alırsak pil ömründe fln sıkıntı olurmu? Ya da sıkıntı yaşayan varmı?
    Eğer sıkıntılı olmuyorsa uygun fiyatlı hızlı şarj aleti önerirmisiniz?
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: akif87

Xperia 1 güzel telefon ama çok büyük, xz1 den 2 cm yakın daha uzun, bir de pil kapasitesi düşük, günlük kullanımda bu kadar büyük ekranda nasıl olacak merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Ama ekran 6.5 inç, büyük olması normal. Pil sıkıntı değil ekran oled zaten bildiginiz gibi siyah pikseller kapatılabildiği için güç tasarrufu sağlıyor, e zaten sn855 yeni nesil, bence en kötü 1 günü rahat çıkartır.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrcunFix

Xperia 1 bence çok güzel olmuş. Amma velakin bize tabi ki gelmeyecek.
    Katılıyorum, tasarımı çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

kardeşim nasılsın?
    ben cihazı boyu hariç çok beğendim.
    855 işlemci pil konusunda 3330 mah. bence yeterli üstelik oled
    xzp de 4K 5,5 inç ve 3240 mah 3 ay sonra 1 senelik olacak pil beni hiç üzmedi ki kullandığım hiç bir xperia üzmedi.millet gereksiz bir takılma yapıyor.
    İyiyim kardeşim sen nasılsın, telefon benimde hoşuma gitti ama öyle büyük bir kasaya 4000 lik pil yakışırdı :)

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.