Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasa alttan az bi miktar daha kucuk olsaymis tam oluyormus.
    Onun disinda bir eksigi yk gibi duruyor.
    Bir de kullanim suresini merak ediyorum.
    Her kosulda 1 gunu asacaktir ama 2 tam gun kullanim omru sunarsa sahane olur.

Tasarimin yillardir ayni oldugu yonundeki elestirileri makul karsilarim,
    ama yeni tasarim daha kotu olacaksa varsin boyle kalsin.
    Ayrica yeni moda cercevesiz telefonlardan da uzak duruyorum,
    yerle temas ettiginde tuzla buz oluyor.
    Benim cihaz belki 10 defa dusmustur, cizik yok cok sukur.

Z5 compact'im ile 2. yilimi doldurmak uzereyim, cok memnunum, guncelleme alma ve arayuz desen Sony zaten digerlerinin onunde (ios degerlendirme disi).
    Ama XZ1 compacti gordukten sonra bir bahanem olsa da degistirsen diyorum.
  • dark.king kullanıcısına yanıt
    Cihaz biraz değil baya kalın. Saçma bir şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Cihaz biraz değil baya kalın. Saçma bir şekilde.

O donanımı başka türlü koyamazlar ama o yüzden kabul edilebilir bir kalınlıkta cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran ppi ve ekran kasa orantısına bakarsak ederi 1100-1200TL olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Ekran ppi ve ekran kasa orantısına bakarsak ederi 1100-1200TL olur.

Ozelliklerine bakarsak 600$ kesinlikle cok pahali.TR fiyati zaten 2000TL den fazla olmamali.Telefon fiyatlari aldibasini gidiyor...
  • bu işlemci ısınır mı beyler? kullandığım telefon s650 var, x compact düşünüyordum, fakat bu telefon duyurulunca buraya kaydı ilgim. ne diyorsunuz? x compact muhtemelen son güncellemesini aldı fakat lineage desteği iyiyse sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Ozelliklerine bakarsak 600$ kesinlikle cok pahali.TR fiyati zaten 2000TL den fazla olmamali.Telefon fiyatlari aldibasini gidiyor...

2000TL etmez yahu kafayı mı yemişler?

S7 varken kim ne yapsın bu el sabunu kalınlığında ki rezalet cihazı.

Sony zaten ürünü sattıktan sonra kesinlikle muhatap olmuyor müşterisiyle, Sony telefona bir daha tövbe.
  • Bazıları sırf yersiz eleştirmek için yazıyor. Mantık sıfır saygı sıfır.

akıl verin diye açmadık bu konuyu aklinizı kendinize saklayın.

Cihazın zaten Türkiye'ye gelmeme durumu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Sony Türkiyenin sitesine girip bakarsanız xz1 compact ın olmadığı görürsünüz yani telefon gelmeyecek beyler ümitlenmeyin boşuna.

Türkiye'ye gelmeyen Xperia telefon olmadı şimdiye kadar. Siteye geç eklenebilir.

X performans dan haberiniz yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

bu işlemci ısınır mı beyler? kullandığım telefon s650 var, x compact düşünüyordum, fakat bu telefon duyurulunca buraya kaydı ilgim. ne diyorsunuz? x compact muhtemelen son güncellemesini aldı fakat lineage desteği iyiyse sorun olmaz.

X Compact da zaten 650 var
  • evet yani işlemciyi biliyorum, seri ve pek ısınmaz. o yönden belirtmek istedim hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Sony Türkiyenin sitesine girip bakarsanız xz1 compact ın olmadığı görürsünüz yani telefon gelmeyecek beyler ümitlenmeyin boşuna.

Türkiye'ye gelmeyen Xperia telefon olmadı şimdiye kadar. Siteye geç eklenebilir.

X performans dan haberiniz yok sanırım.

X Performance aslında Japonya'ya özel amiral gemiydi. Tanıtım videolarına bakarsanız hepsi Japonca. Avrupa ülkelerinin bazılarında çok istendiği için birkaç Avrupa ülkesinde satıldı. Dünya genelinde her yerde satılmadı yani. Bu bize özel bir şey değil.

• quote:

quote:

quote:

Sony zaten ürünü sattıktan sonra kesinlikle muhatap olmuyor müşterisiyle, Sony telefona bir daha tövbe.

2000liraya Türkiye'de sd 835 yok ,mi6 bile 2200 iken sony'nin bu cihazı 2999lira altına satması fazla iyimser.ölü doğmuş bi cihaz

• Yorumlarinizı hayretle ve şaşkınlık okuyorum gençler komedisiniz.

Fiyat profkarı, Pazarlama profları, arge profları, satış sonrası profları, kendıni begenmiş profları doldu konu

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    kullandığın telefonda 650 varsa niye geçeceksin yani
  • X compactan bi farkını göremedim. Kasa aynı kasa
  • Aslında dolu dolu güzel bi cihaz ama Sony tasarım konusunda farklı bir şeyler yapmadıkça tekrar şahlanması zor. XZ1c hadi neyse de XZ1 tam hayal kırıklığı oldu benim için. Ne bileyim 2k bi ekran olur, geliştirilmiş ekran kasa oranı olur, daha güçlü işe yarar hoparlörler olur, OIS olur vs. yeni bir şeyler lazım Sony'e. Ben yeni çıkan Sony cihazların incelemesini bile merak etmiyorum artık cidden gereksiz bi katılık var bu markada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

quote:

quote:

2000liraya Türkiye'de sd 835 yok ,mi6 bile 2200 iken sony'nin bu cihazı 2999lira altına satması fazla iyimser.ölü doğmuş bi cihaz

Herşey işlemci değil bir telefonda maalesef.

2999TL fln skandal olur. Kahkaha atarak gülerim.

• ZZ RAT Z kullanıcısına yanıt
    Aynı görüşteyim hocam. Benimde z5c 2.ci yılını doldurmak üzere telefonu 3.cü kattan düşürmüştü yeğenim ona rağmen telefon sapasağlam ekranın kçük bir noktasında ölü piksel oluştu sadece, o da sanal tuşların olduğu yerde siyah bir bölge belli bile olmuyor normal kullanımda. Çerçevesiz olup 20cm'den düşünce tuzla buz olan yerine çerçeveli ama efsane 3310 sağlamlığında bir telefonu tercih ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 compact'tan geçsem mi acaba? şuan bi giren - çıkan yok telefonuma ama şeytan dürttü bi kere
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.