Şimdi Ara

☯ Sony Xperia XZ1 Compact ☯ [Meteor] 4.6inç/19-8Mp/720p/snap835/2700mAh [Ana konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
20.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyuk degil zaten ki kucuk ip7 den atip tutanlara inanmayin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış konudasın ziraa kücül ekranlı telefon istedigimiz icin xz1 compact ' ı istiyoruz

• Arkadaşım sende okuduğunu anlama sorunu mu var?

Donanımhaber deki inceleme de yazmışlar dedim , sonradan inceleyen sallamış yazdım zaten yanlışlık olduğunu ben de belirttim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/birisi-ararken-caller-diye-bir-uygulama-aciliyor-yardim--128666270#128686557

Arkadaşlar xperia z5 kullanıcıyım böyle bir durum var belki anlayanlarınız vardır, yardımlar için teşekkürler

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Kücük felan degil hocam yazisını sizin kendi düşünceniz degil mi ? Eger sizin dusunceniz degilse turkce dersi almanızı tavsiye ederim. Kendi dusunceniz gibi yazmissiniz cünkü

• Tamam da onu donanımhaberdeki inceleyen kişinin yazısı üzerine söyledim , sonradan yanlış incelemiş o, sallamış olduğunu farkettik , sonraki mesajımda anlattım

Şöyle diyor büyüyen çerçeve yüzünden iphone 7 den bile daha büyük olmuş diyor, adam gibi incelese zaten sorun olmayacak

• kratostol kullanıcısına yanıt
    Ne demek gelmeme ihtimali varmış hocam?

EYYY SONY, SEN TOPUĞUNA MI SIKMAK İSTİYORSUN?
  • Sony getir şu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Küçük falan değil hocam , incelemede çerçeveler yüzünden iphone7 den bile büyük olmuş diyor

Öyle malesef ama alternatifsiz şuan. Neden yapmazlar şöyle ufak ekranlı güçlü cihazlar anlamıyorum.

Iphone se var

Aynen, Android tarafını kastetmiştim ben

Androidde sony harici yok. Aslinda se kasasina compact ozelliklerini koyacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

X compacta devam o zaman,kendini yenileme sony,aynı kasayı ufak makyajlarla sat,ekran büyütme,kasayı inceltip küçültme

Ekran büyütme diye kafayı duvara vurmak ne ya ?? Zaten ekran küçük olduğu için istiyoruz aleti

Ekran/kasa oranından bahsediyorum,alt ve üstteki kalınlık,kasa kalınlığı.

• Ana sayfa haberinde de yazmıştım burada da yazıyorum. Z3 compact kullanıcısı olarak sony'nin böyle bir telefon çıkarması beni çok çok üzdü. Z3 compact'an çok memnunum. 2 seneye yakın süredir kullanıyorum. Umarım 2 sene daha kullanırım. Sony z3 compactan sonra her sene geriye doğru gidiyor. Sony'nin tasarımını seviyorum. Ama çerçeveler çok büyük ve telefon çok kalın. Umarım Sony 1-2 sene içinde adam akıllı bir compact çıkarır. Yoksa yoluma huawei veya asus ile devam ederim.

• FHD imiş ekran.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

FHD imiş ekran.

FullHD değil HD. Her yerde öyle yazıyor, sitesinde bile.

XZ1 neysede Compact'a çerçeve çok diyen bildiğin kördür. Aç o fotoğrafa iyice bir bak. Üst olması gerektiği gibi altta çok az fazlalık var sadece. Bu sözde eleştiriler çok saçma olmaya başladı artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Tamam da onu donanımhaberdeki inceleyen kişinin yazısı üzerine söyledim , sonradan yanlış incelemiş o, sallamış olduğunu farkettik , sonraki mesajımda anlattım

Şöyle diyor büyüyen çerçeve yüzünden iphone 7 den bile daha büyük olmuş diyor, adam gibi incelese zaten sorun olmayacak

Apple'in 3 telefon çıkaracağı hakkında dedikodular var (ve 3nunde çerçevesiz olacağı .)

Belki onu kastetmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 1 Eylül 2017; 0:20:10 >
  • turkattack T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya bildiğin uydurmuş , bizde de hata var hemen inandık

Zaten renk isimlerini de farklı yazmış Sony Türkiye sitesi ile uymuyor

En son baktığımda hala aynı duruyor mesajı düzeltmemişti

• 4.6 inc lik telefon için %70 civarı ekran kasa oranı gayet idealdir. 5.2 ve 5.5 inç lik xperialarda ise bu oran kabul edilemez bu zamanda kesinlikle, özellikle de premium için.

10 numara telefon olmuş compact. Eleştiregim tek yanı biraz kalın olmasi, bir de type c olmasına rağmen usb 2.1 olması sanırım. Pil 2500 civarı olup kalınlığı 8 mm lerde tutabilselerdi çok şık bir telefon olabilirmiş ama yine de donanımı için kabul edilebilir.

En güzel rengi de siyah olmuş bu sefer bence.

• YouTube da hwp kanalına girin Ersin abinin ifa 2017 videoları var,,, bu Sony mobile bölümü kafayı yemiş,,, bu model gelse bile 3000tl seviyesinde olacak,,, Sony tr ekibi getirmese bile paralel ithalatı patlar Ekim ayında,,, xz1 saymıyorum bile 3500rl ona vereceğime Nokia 8 alırım,,,,

• Sony Türkiyenin sitesine girip bakarsanız xz1 compact ın olmadığı görürsünüz yani telefon gelmeyecek beyler ümitlenmeyin boşuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Sony Türkiyenin sitesine girip bakarsanız xz1 compact ın olmadığı görürsünüz yani telefon gelmeyecek beyler ümitlenmeyin boşuna.

Türkiye'ye gelmeyen Xperia telefon olmadı şimdiye kadar. Siteye geç eklenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: Apsny

Sony Türkiyenin sitesine girip bakarsanız xz1 compact ın olmadığı görürsünüz yani telefon gelmeyecek beyler ümitlenmeyin boşuna.

Türkiye'ye gelmeyen Xperia telefon olmadı şimdiye kadar. Siteye geç eklenebilir.

Xperia x performance?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.