Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    batarya o ekran boyutuna göre biraz zayıf kalmış başka hiçbir sorunu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

batarya o ekran boyutuna göre biraz zayıf kalmış başka hiçbir sorunu yok.
    Saol kardesim. Cok sikinti yasayanlar olmus ama dusurdulermi sarzdayken kullandilarmi mechul.

Bide guncellemeden sonra sikinti yasiyanlar var. Guncellemeler her cihazda sikinti yapiyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr9

Saol kardesim. Cok sikinti yasayanlar olmus ama dusurdulermi sarzdayken kullandilarmi mechul.

Bide guncellemeden sonra sikinti yasiyanlar var. Guncellemeler her cihazda sikinti yapiyor bence.

Alıntıları Göster
    zaten yakında son güncellemesini alacak xz ondan sonra güncelleme gelmez ona eğer sıkıntı olursa eski sürüme geçirebilirsin sıkıntı değil.
  • Xz için navigasyon sorunu yaşayan başka arkadaş var mı bilmiyorum ama ben şu şekilde bir çözüm buldum.

Telefona onarım yaptım, kalbim gibi tertemiz bir telefon oldu. Sonra yandex, here, sygic i kurdum. Google Maps de haritaları sd karta çektim.

Sonrasında *#*#7378423#*#* ı tuşlayarak gps purge asistance data seçeneğine tıkladım. Sonrasında resetledim telefonu, telefonun yedeğini gmail hesabıma aldım.

Bunu yapınca bir süre gps gayet iyi çalışıyor online ya da offline, çalışıyor. Sonrasında offline çalışmamaya başlıyor, yine aynı şekilde aldığınız yedeği yüklüyorsunuz. Tekrar çalışıyor.

Uyduruk 1000tl lik telefonların yaptığını yapmaktan aciz adam gibi telefon, aslan xz.

Şarjı az gider güncellemeler ile anasını ağlattılar.

GPS i düzgün çalışmaz, navigasyon süründürür.

4k video çekemezsin, yaz günü 2 dk çekemezsin.

Yazın sahilde kamerasının açılmadığına şahit oldum bak video falan değil, fotoğraf yahu. Standart fotoğraf.

Biraderin 1000 liralık samsung telefonu, Bluetooth kulaklıkta kopmazken aynı kulaklığı bağladığım xz, telefon cebimdeyken kopma yapıyor. Allasen kulaklık falan bozuk demeyin, fi tarihinde alınmış Asus zenfone 6 bile koşmuyor.

Hala almaya niyetli olanlar neden almaya niyetli onu da anlamış değilim.

Ota boka hata verir aslan telefonum.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    2017 sonbaharında aldım telefonu bilsem gider XZ1 alırdım. Bu sorunlardan sadeca kamera sorununu yaşıyorum ama çıldırtıcı bir sorun.

Genelde kamerayı deklanşör tuşuyla açıyorum bazen şimşek hızında açılıp şimşek hızında fotoğraf çekerken bazen de tosbağa gibi bir kaç dakika içerisinde açıyor, açılında fonksyonların gelmesi de süre alıyor. O zamana kadar zaten çekecrğim şeyi kaçırmış oluyorum çoğu zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajı atınca şimdi denedim hemen açtı çekti, hep böyle olsa keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F98FD276A

Bu mesaj silindi.
    Bunj ben de merak ediyorum, telefonun garantisi yok zaten. Root rom ne varsa girebilirim

• quote:

Bu mesaj silindi.
    aldığım hata nedir
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam halledebildiniz mi? Ben 6.0 resmi sürümü bile bulamadım.

• yapamayan varsa yollasın istediği sürümü kurarız telefonuna
  • Xz nin navigasyonu GPS ile ilgili söylediğim sözleri geri alıyorum. Uyduruk bir program ile çakışıyormuş bu yüzden çalışıyormuş. Programı kaldırdım şimdi köpek gibi çalışıyor aslan parçası

Bir haftadır test ediyorum gayet sağlıklı ve stabil, here, yandex, sygic, maps. Me denedim.

Not : sygic efsane bir program, bir program hem bu kadar efsane güzel hem de bu kadar salak nasıl olur bilmiyorum.

Sevindim hocam. Bazen programlar böyle saçmalamalara neden olabiliyor. Xz bence iyi bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Xz nin navigasyonu GPS ile ilgili söylediğim sözleri geri alıyorum. Uyduruk bir program ile çakışıyormuş bu yüzden çalışıyormuş. Programı kaldırdım şimdi köpek gibi çalışıyor aslan parçası

Bir haftadır test ediyorum gayet sağlıklı ve stabil, here, yandex, sygic, maps. Me denedim.

Not : sygic efsane bir program, bir program hem bu kadar efsane güzel hem de bu kadar salak nasıl olur bilmiyorum.
    Alalı 3 yıl olacak gps hala çoğu yeni telefondan daha düzgün çalışıyor..
    Serilik ve hız hala güzel ve akıcı
    En ufak sorun yaşamadım zamanının en sağlam cihazı bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Alalı 3 yıl olacak gps hala çoğu yeni telefondan daha düzgün çalışıyor..
    Serilik ve hız hala güzel ve akıcı
    En ufak sorun yaşamadım zamanının en sağlam cihazı bence..

Alıntıları Göster
    Hocam ilk çıktığı hafta almıştım ben sanırım. Samsung s bir şey vardı. Bu vardı iPhone 6s vardı sanırım 16lık 6s 100-200 lira pahalıydı. 2800 TL nakit ödeyip aldım mediamark tan. Harika telefonu ilk başlarda ama sonradan bayağı içine ettiler. Geçen yaz navigasyonu ile cidden tüm egeyi gezdim. Sonra bir anda durdu navigasyon. Çok da ihtiyacım olmadı.

Sonra ihtiyacım oldu, navigasyonu olmadı falan. An itibariyle çözdüm problemi. Cayır cayır çalışıyor şu an hepsi.

Buradan sygic e bir mesaj yollamak istiyorum. Bir navigasyon cidden nasıl bu kadar harika ve bu kadar saçma olabilir, cidden helal olsun. Yanlış bir yerden döndüğünde rotayı tekrar oluşturmak yerine ısrarla geri dönmeni isteyen navigasyon gibi navigasyon

Sırf navigasyonu çalışmıyor diye değiştirmeyi düşünüyordum bu telefonu. Sd660 lı garip telefonlara 2000+ fiyat yazmışlar. Telefon alev alana kadar devam, hani "Allahını seversen beni bırak artık." diyene kadar devam bu telefonla. Hatta satış için ilan bile açmıştım, bu denli büyük bir problem navigasyon benim için.

Çalıştığı zaman kamerası hala iş görüyor. Sd820 var. Gayet cici. Hatta kılıf ve kırılmaz cam bile aldım bebeyime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 17 Ocak 2019; 22:37:12 >

• arkadaşlar kasımın başında teleservice ye gönderdiğim alete kvk ücret iadesi yaptı. Baya sıkıntılı bir süreç oldu fakat Sony Türkiye saolsun gerçekten destek oldu. Servisle işiniz olursa mutlaka Sony Türkiye yi arayın. Şimdi bakıyorumda Xz den sonra şuan piyasada bulunan tellere bi türlü ısınamadım.
  • merhaba teleservice'e hangi şikayetle gönderdiniz ?
  • fcsrn kullanıcısına yanıt
    Pubg nasıl oynuyorsunuz benım telefon cayır cayır kasıyor 5.dakikadan itibaren ısınıyor
  • Ben farklı bir şey sorucam dostlar. Şimdi telefona yazılım onarımı yaptım ben, uygulamaları çektim. Sonra pc companionda yedek aldım.

Bir sonraki telefonu sıfırlamadan sonra companiondaki yedeği yüklediğim zaman, telefon komple o yedekteki gibi olacak değil mi? Uygulamalar ıvır zıvır? Pcdeki imaj almak gibi?

mesajlar arama kaydi filan geri gelir uygulamalar vwriler yedkelenmiyor ordan google hesabinla girip marketten yedeklemeyi otomatik kurman lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Root olmadan öyle birşey mümkün değil hocam. Sadece kişiler mesajlar falan alınıyor. Uygulamaları her türlü kendin yüklemen gerekiyor hadi diyelim uygulamaları yedeklese bile hepsinin üyelik girişini falan baştan yeniden gireceksin yine.
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.