Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.256
Cevap
36
Favori
334.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖmerBünyan

merhaba teleservice'e hangi şikayetle gönderdiniz ?
    Walla benim ekran sararmisti fakat aslinda sararma benden kaynakliydi biraz guneste kaldıydı tel, bide kamera ısınıyor ve arada sim okuma hatasi veriyor demistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen hemen ilk çıktığı zamanlarda aldım bu telefonu, şuan yeni güncelleme gelmiyor telefona ama nova launcer ve h20 icon pack ile güncelmiş gibi kullanıyorum tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar merhaba. Şarj soketim bozuldu şarj alıyor gösteriyor ama şarj dolmuyor farklı farklı cihazlar ile denedim olmadı. Garantisi var ama cihaz arka kapaktan darbeli olduğu için yapmazlar diye düşünüyorum. Yinede şansımı serviste deneyeceğim. Hangi servise hangi adres ve kargo ile yolluyoruz yapmamız gerekenler neler yol gösteren olursa detaylı şekilde çok sevinirim. Telefonum xperia xz. Kablosuz şarj desteği var mı birde. İyi forumlar.

• resgodo kullanıcısına yanıt
    Hocam çok pislik giriyor soketlere telefonun yapısı sebebiyle kontrol ettiniz mi soketi pislik dolmuş olabilir, özellikle kablo tam oturmaz kolayca çıkar çekince.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hocam çok pislik giriyor soketlere telefonun yapısı sebebiyle kontrol ettiniz mi soketi pislik dolmuş olabilir, özellikle kablo tam oturmaz kolayca çıkar çekince.
    Bayağı bir uğraştım ama çare bulamadım. Bu yüzden servise göndermeye karar verdim. Ama nereye nasıl göndereceğim fikrim yok

Artık KVK bakıyor sanırım. Eğer bir teknomarketten aldıysanız oraya bırakabilirsüniz hocam. Ayrıetten telefonculara da sorabilirsiniz onlar da garantiye gönderiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Artık KVK bakıyor sanırım. Eğer bir teknomarketten aldıysanız oraya bırakabilirsüniz hocam. Ayrıetten telefonculara da sorabilirsiniz onlar da garantiye gönderiyorlar.
    Evkurdan almıştım onlar gönderir mi

• Arkadaslar bir sorum olacakti bu cihaza 3gb ram yetiyor mu acaba

• Evet ram kağıt üzerinde az gibi duruyor ancak telefonun işletim sistemi çok sade bu yüzden ram konusunda bir sıkıntı yaşatmıyor.
    Bilemiyoeum hocam, bir deneyin dilerseniz.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yetmiyor. Exynoslu S7 Edge çok daha performanslı. Ben bunu ram farkına bağlıyorum. Pubg falan çok daha iyi oynatıyor. Uygulamalar arka planda daha fazla kalıyor. Xz de sürekli yeniden başlatıyor uygulamaları

• quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

Kesinlikle yetmiyor. Exynoslu S7 Edge çok daha performanslı. Ben bunu ram farkına bağlıyorum. Pubg falan çok daha iyi oynatıyor. Uygulamalar arka planda daha fazla kalıyor. Xz de sürekli yeniden başlatıyor uygulamaları
    eyvAllah hocam zamanında bununla htc 10 arasında çok kalmıştım da mavisi özellikle çok hoştu ramden dolayı özellikle htc 10 almıştım buda biraz aklımda kalmıştı ondan sordum
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Doğru olanı yapmışsın bence 😊 yani Z2 den beri 3 gb ram var insan bir arttırır. Tamam sade yazılım seri çalışma ve sony deneyimi gerçekten güzel insanı bağlıyor kendisine. 2011 den beri Sony kullanırdım. Ama xz beni gerçekten 2. Senesinde hayal kırıklığına uğrattı. Sony herşeyi yapmış ama geleceği düşünmemiş. Video çekerken ısınma derdi ve ram yetmemesi benim sorunlarımdı. Diğer konularda iyiydi özellikle şarj konusunda efsaneydi diyebilirim. Şuan S7 Edge kullanıyorum Sony i arıyorum bazı noktalarda ama S7 Edge daha performanslı özellikle oyunda, uygulamayı geri çağırma ve çoklu işlemde onu da fark ediyorum.
    Son cümlem olsun ne olursa olsun Sony başkadır 🤩

• quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

Doğru olanı yapmışsın bence 😊 yani Z2 den beri 3 gb ram var insan bir arttırır. Tamam sade yazılım seri çalışma ve sony deneyimi gerçekten güzel insanı bağlıyor kendisine. 2011 den beri Sony kullanırdım. Ama xz beni gerçekten 2. Senesinde hayal kırıklığına uğrattı. Sony herşeyi yapmış ama geleceği düşünmemiş. Video çekerken ısınma derdi ve ram yetmemesi benim sorunlarımdı. Diğer konularda iyiydi özellikle şarj konusunda efsaneydi diyebilirim. Şuan S7 Edge kullanıyorum Sony i arıyorum bazı noktalarda ama S7 Edge daha performanslı özellikle oyunda, uygulamayı geri çağırma ve çoklu işlemde onu da fark ediyorum.
    Son cümlem olsun ne olursa olsun Sony başkadır 🤩
    EyvAllah hocam iyiki almamisim hakikaten zira ram androiddeki en onemli donanim g2de ram ve hafiza konusunda tikanip kaldigimdan 6gb ramli cihaz almayi bile düşünmüştüm xz tasarim olarak efsaneydi ama 3 gb ram mevzusu tek başına sogutmaya yetti beni

• Arkadaşlar merhaba,

telefonu 2 senedir memnuniyetle kullanıyorum fakat son zamanlarda yaşadığım bir sorun var ve çözemedim,

Telefon tuş kilidi kapalıyken bazen 30 40 saniye açılmıyor, defalarca kilit tuşuna bastığında ekran geliyor ve sonra açılıyor.

Böyle bir sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Daha sık olarak bluetooth wifi vs. açıkken açılmama sorunu var.
  • Merhaba, telefon wifi a bağlıyken uçak modu veya hotspotu açınca kapanma sorunu yaşayan var mı? Çok kez yazılım tamiri vs denedim hiçbiri işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

Arkadaşlar merhaba,

telefonu 2 senedir memnuniyetle kullanıyorum fakat son zamanlarda yaşadığım bir sorun var ve çözemedim,

Telefon tuş kilidi kapalıyken bazen 30 40 saniye açılmıyor, defalarca kilit tuşuna bastığında ekran geliyor ve sonra açılıyor.

Böyle bir sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Daha sık olarak bluetooth wifi vs. açıkken açılmama sorunu var.
    kilit tuşunun değişim vakti veya kirlenmiş olma ihtimali var hocam.
  • Dün takasla 3aylık Sony XZ aldım...özellikleri kağıt üzerinde güzel duruyor ama bir sürü kronik sorunu varmış...

Hoparlörler sözde stereo ama ömrümde gördüğüm en az ses bu telefonda( sizde de durum aynı mı? ), wifi bazen çekiyor bazen çekmiyor( telefonu kapatıp açınca düzeliyor ), video çekimi yaparken telefon aşırı ısınıyor ve hata veriyor, kullandığım hat çekim gücü 3 -4 dişi geçmiyor falan...bu arada en son yazılımı yükledim.(oreo)

Bu şekilde idare ederdim belki de ama ekranda çok fazla çizik varmış( üzerinde kırılmaz cam koruma vardı, çıkartınca gördüm...Gorilla Glass 4 bulunan ekranı nasıl böyle çizmişler anlamadım?!)...Sony servislerinin Allahlık olduğunu bildiğimden( bilhassa KVK, kesin garanti dışı bırakırdı ) telefonu iade etmek zorunda kaldım...

Acaba bu telefon mu arızalı diye düşünürken, pek çok kişinin aynı dertlerden muzdarip olduğunu gördüm...

daha öncesinde Sony'nin Z serinden 3-4 farklı model kullandım, hiçbirinde böyle sorunlar yoktu ve gayet kaliteli telefonlardı...açıkçası Sony'nin böyle bir cihaz çıkarmasına şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 17 Şubat 2019; 17:50:15 >

• Bende 3. Yılı hala taş gibi tek sorun ses gerçekten az
    Gorilla glass 10 bile olsa çizilir kullanma ile alakalı bir durum
    Sizdeki cihaz problemli olabilir

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.