Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
17
Favori
63.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • problem şu zaten herzaman yapmıyor mesela yaptı dıyelım yeniden baslattınız düzeliyor 1 kaç gün yapmıyor böyle bi salaklık.Aynı sorundan 20 gun ıcınde ıkı defa servise verdim şimdi geldiğinde direk tuketici hakem heyetine giderek para iadesi isteyeceğim.
  • tkar kullanıcısına yanıt
    iphone 5s kullaniyorum ekran kucuk ve sarji cabuk bitiyor pat diye kapaniyor. Telefonada fazla para vermek istemiyorum teknolojinin sonu yok her sene telefon yenileyecek degiliz.

Xioami mi note4x ile bu sizin sony arasinda kaldim. Yorumlar gene olarak olumlu merak ettigim

-Pil 1 gunu rahat cikariyor mu ?

-Stabilite nasil ? Donma,kasma veya kararsizlik oluyor mu ?

-Kulaklik ses kalitesi nasil ? clear audio surround ses falan denmis ama eski modellerdeki gibi hi-fi galiba yok

Son olarak xioami note4x ile bunun arasinda hangisini onerirsiniz ? 2.el 1000 tl ye garantili buldum millet az kullanilmis 2-3 aylik sonyleri niye satiyor cozemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 AY ÖNCE ALDIĞIM TELEFONU HİÇ KULLANAMADIK

Cihazda bariz bir şebeke sorunu mevcut. KVK'ya aynı sorunla 3 kez yolladık üçünde de sorun yok denip geri yollandı.
    Kafayı yemek üzereyim.

Ne yapmalıyım dostlar, lütfen yardım edin.
  • Hangi servis sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?.Ben bir aydan bu yana bu telefonu kullanıyorum(Turkcell) hiç bir problemle karşılaşmadım telefonun şebeke problemi diye bir şey yok kapalı bodrum katlarında bile iyi çekiyor(3g).LTE yi default olarak seçerseniz bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz çünkü LTE(4G)vericileri henüz tam yaygınlaşmadı.Onların sinyal seviyeleri daha zayıf.Cihazınızı bir de 3G ile denemenizi tavsiye ederim.3G de batarya dayanma süresi de artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom wong -- 11 Aralık 2017; 20:9:4 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    1)pil kullanımı elbette kullanıma göre değişir.Burdaki püf nokta cihazı alınca mevcut şarjı cihaz kapanana kadar kullanıp sonra %100 charge olana kadar cihaza hiç dokunmamak bunu yaparsanız pil çok verimli hale geliyor(bunu zaman zaman tekrarlamakta yarar var) .Bunu yaparsanız en yoğun kullanımda bile bir günü çıkartırsınız .Benim kullanım sürem 2-3 günü buluyor.
    2)Ben oyun oynayan biri olmadığım için oyunlarda kasma var mı yok mu onu bilemem bunun dışında bir problem yok.
    3)Paket içinden çıkan kulaklık fena değil ama philips shl 3070 kulaklıkla ses mükemmel oluyor.

Ben telefondan gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom wong -- 12 Aralık 2017; 15:4:32 >
  • arkadaşlar telefon 1500tl civarlarına düşmüş. son durumu nedir? şebeke sorunu, donma veya ışık sızması gibi sorunları var mı?
    sizce bu sony xperia xa1 ultra alınır mı? yardımcı olursanız sevinirim
    peki sizce bu telefonu mu yoksa
    Samsung Galaxy C7 Pro Dual veya Samsung Galaxy C9 Pro mu tercih etmek daha mantıklı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tel.arayıcısı -- 16 Aralık 2017; 18:39:40 >
  • Arkadaşlar xa modelinde sinyalizasyon(şebeke) sıkıntısı bu xa1 modelinde de var mı acaba?
    Haftaiçi alacağım büyük ihtimalle telefonu, sıkıntı yaşamak istemem.
  • Kullanman kullanıcısına yanıt
    Mediatek işlemcili sony tavsiye etmem.. Bu cihazda sorun varmı yokmu bilmiyorum ama sony ve mediatek bir araya gelince sonuç çokta iç açıcı olmuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tel.arayıcısı T kullanıcısına yanıt
    Ben telefonumu eşime verdim. Şuan mate 9 kullanıyorum. Sizin seçeneklerde eğer tercihiniz büyük ekrandan yana ise c9 pro tavsiye ederim.

• Kullanman kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bir sorun yaşamadım

anladım teşekkür ederim
    mate 9 dan memnun musunuz peki? ben biraz daha para biriktirip mate 10 lite almaya çalışıcam da
  • tel.arayıcısı T kullanıcısına yanıt
    Evet çok memnunum. Fakat hiç bir ürünün lite versiyonunu tavsiye etmem.

m9 veya m10 a param yetmiyor - öğrencilik
  • Onca eleştiriye rağmen, sanırım bir tek ben varım sanırım şu anda sorunsuz kullanan :)

• Sabah küçük bir güncelleme geldi yaptım. Telefon " xperia" ekranında kaldı. Açılmıyor.

Sizde durum nasıl.

• Bende ızgara ayarı değişti. Düzelttim. Aynen devam ediyor. Bir sorun yok. Oynayın o ayarlarla.

• O değil, ana Sayfa güncellemesi idi söylediğiniz ve dündü.

Benim söylediğim güncelleme bugündü. 8 mb lık küçük birşeydi. Yükledi, ve açılmadı telefon..

Hard reset yaptım xperia companion dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 22 Aralık 2017; 13:51:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yükledim dediğiniz 8 mb'lık güncellemeyi sorunsuz kullanıyorum şuan.

• Oreo güncellemesi ne zaman gelicek ben onu merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.