Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
17
Favori
63.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haritalardan yol bulmaya çalışırken yani navigasyon kullanırken sorun yaşıyorum. Sabit yönde ilerlerken hatta bazen dururken bile konum sağa bakıp bakıp düzeliyor sürekli. Yol bulamıyorsunuz. Başka hiçbir sorun yok. Haa, bataryanın çok verimli olmadığı konusuna değinmeme gerek yok sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu seri ne zaman snapdragon işlemci ve iyi bir pil hacmiyle çıkar o zaman alınır
  • Arkadaşlar telefon da bazı uygulamalardan durduruldu hatası alıyorum sık sık, ilk önce güncellemelerini kaldırmayı denedim, belleği falan temizledim. Olmadı telefonu sıfırladım tekrar kurdum ama yine başladı. Donanımsal bir hata olabilir mi acaba?

• Brighstar yetkili satıcı diyor üstünde, kvk ve teleservis mi bakıyor acaba servise

• Düşük ışıkta kamera sorunu ve Instagram'da ön kamerada aşırı yakınlaştırma sorununa çözüm var mı?
  • Arkadaşlar kırılmaz cam takmazsak ne olur? Kullanan var mı?

• tkar kullanıcısına yanıt
    Şu an boş kullanıyorum, birşey yapışık değil, tam kaplayan film bulan olursa haber versin arkadaşlar.

• Kuntsss kullanıcısına yanıt
    Düşük ışıkta bir sorun yok gibi, ne sorun var sizde. İnstagram yakınlaştırıyor evet, çözüm kendi orijinal kamera uygulaması, başka yol bulamadım.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazadan aldıysanız oraya verin onlar göndersin.

Yada garanti belgesinde yazar bilgiler.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Sadece facebook ta bir kaç kere oldu bende ama genel bir sorun yok, yeni aldıysanız iade edin sıfırını versinler çünkü belli sizin cihazda formata rağmen geçmediyse bir sorun var.

• med000 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım komple kaplayan beğenmedim söktüm. Silikon kılıfla uyumsuz oldu birde kalitesizdi. 2.5 d sorunlu bu konuda

Film mi buldunuz jelatin gibi yani, cam değil.

Cam. Nette arastirirsaniz saydam olanlarida var. Aliexpresden almıştım beğenmedim.

• İşlemci mtk maalesef snapdragon gibi stabil ve istikrarlı çalışmıyor açıkçası bundan sonra cihaz alırken işlemci snapdragon olacak kesinlikle

Cam bulunuyor zaten, film arıyorum.

• Bence Android telefonu Samsung ve Huawei yapıyor. Gerisi hikaye. Sony eski Sony değil...

O zaman hepsiburada ya bakın orda var.

Kenarları eksikmiş onunda galiba. Neyse artık yapacak birşey yok.

• Bu telefon, C9 Pro ve Mi Max 2 arasında kaldım arkadaşlar bir türlü karar veremiyorum. Kritlerlerim ekran büyüklüğü ve görüntünün kalitesi, pil uzun bir süre vadetmeli. Bunlar yeterli şuan için arayüz de akıcı olursa çok iyi olur. Daha önce Z3 kullandım baya muzdarip olmuştum tekrar alacak olursam Sony'i tercih etmekten çekiniyorum açıkçası, bu cihazda herhangi bir kronik sorun var mı?

• Seçimler içinde c9 tavsiye ederim ama ben mate 9 derim. Yada snapdragon işlemcili olmalı. Xa1 ultra işlemci hariç donanım bakımından zengin fakat yazılım olarak pek zengin değil. Artı olarak fm radyo diyebiliriz. Batarya 2700 mh fakat günü fazlasıyla çıkarıyor. Bilinçli kullanmak lazım tabi birde. Mesela ben gün içinde ağ olarak gsm olarak kullanıyorum. Yukarıdan çekmecede ihtiyaç duyduğumda 4.5 g sekmesini seçiyorum. Kronik pek bir sorunu yok gibi. Oreo da belki farklı şeyler görebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.