Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.804
Cevap
73
Favori
297.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byciggss

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

hız ve oyun performansı mükkemmel ses yüksek ama kulaklık tırt ekranda ışık sızması oluyor sp lerin % 80 ninde alırken ona dikkat ediceksin başka problem yok

kamera çekimleri kötü mü diğer forumda bayağı sorun çıkartıyor diye gördüm telefonu hoparlör cızırtı yapıyor mu kulaklık önemli değil seMW600 kullanıyorum gerekirsede yeni bir tane alırım ışık sızmasını nasıl anlarım ilk defa android kullanıcam daha root meselesine giricem ohhooo askerliğim bitmez benim

hocam bende cızırtı falan yok sesi mükemmel eğer sorun varsa bence çalıştırdığın parçayla ilgilidir

• beyler telefonu dün aldım cizhazı 12 ,13 dk temple run 2 oynuyorum ve ısınıyor bu normalmi yardım yoksa baktıracağım , benide ekleyin kulube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABARTH-MA -- 1 Ağustos 2013; 13:45:20 >
  • byciggss kullanıcısına yanıt
    öcelikle türkler bu telefona root uayarlamadan root işine hiç girme gavurla yola çıkılmaz telefon cortlar kamerası gündüz çok iyi gece karıncalı çekiyor onu sen ayarlarsan iyi çektirebilirsin ben kurcalayınca az da olsa iyi çektirmeyi başardım hoparlor cızırtı yapmıyor ama telefonu çok az seviyede sarsıyor müzikte cızırtı yok eline alınca hissediosn ama titreme istemiosan ses ayarından xcloud kapatman lazm kapayıncada ses az gelior ama hoparlor telefonu titretmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 1 Ağustos 2013; 18:13:56 >
  • Arkadaşlar fotoğraftaki kılıf hakkında bilgisi olan varmı elastik bir kılıf mı? Yoksa sert mi?
     |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyraz06 -- 1 Ağustos 2013; 15:50:00 >

• neden 2. başlığı açma gereği duydunuz?
    zaten 1 tane SP başlığı var.
    Kirlilik mi yaratmak amaç?

ayrıca KLÜP değildir KULÜP tür.
    Bakınız TDK veya yazım kılavuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 1 Ağustos 2013; 16:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyraz06

Arkadaşlar fotoğraftaki kılıf hakkında bilgisi olan varmı elastik bir kılıf mı? Yoksa sert mi?
     |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

ben bu kılıftan aldım 1 hafta sonra çıkardım.
    telefon çok kaba görünüyor birde kapak çok kötü.
    arka tarafı sert plastik .

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

neden 2. başlığı açma gereği duydunuz?
    zaten 1 tane SP başlığı var.
    Kirlilik mi yaratmak amaç?

ayrıca KLÜP değildir KULÜP tür.
    Bakınız TDK veya yazım kılavuzu.

Kullanıcı kulübü nerede var başka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünen arkadaşların bakmasını tavsiye ederim fiyat oldukça iyi duruyor

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-sp-lte-c5503-cep-telefonu-90615244
  • bu güzel olmuş benide ekleyin ilk alanlardanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

quote:

Arkadaşlar fotoğraftaki kılıf hakkında bilgisi olan varmı elastik bir kılıf mı? Yoksa sert mi?

Teşekkürler Peki nasıl bir kılıf aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyraz06 -- 3 Ağustos 2013; 0:09:15 >

• quote:

quote:

Aynen bende öyle yaptım birde flip cover diye satıyorlar

• arkadaşlar merhaba teknoseyirin sp incelemesini izledim resmen kötülemiş almak istiyorum ama

-kulaklıgı gerçekten çokmu kötü
    -ekranında hava katmanı belli oluyormuş ekranı basarken boşluk varmı
    -dış sesi berbatmış çok az geliyormuş
    -ekranı çokmu karanlık gündüz nasıl bir görünümü var
    -dış kasası aliminyum açıklamda plastikmi?
    teşekkürler
  • ben bir sürü inceleme izledim, hiç birisi bu telefonu kötülememiş.
    Hatta s3 mini incelemelerine göre herkes bu telefonu beğenmiş.
    Telefonun arka kağaı plastik dış kasası aliminyumdur.
    Ekrana farklı açılardan baktığında görüntü kalitesi biraz düşüyormuş. İyide bu zaten telefon. Eline alıp düz bakacağın bir alet. Salona koyup ailecek seyretmeyeceksin ki.
    Bir de aldığınız her telefonda değişik sorunlar çıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler Peki nasıl bir kılıf aldınız ?

Kılıfsız kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

arkadaşlar merhaba teknoseyirin sp incelemesini izledim resmen kötülemiş almak istiyorum ama

teşekkürler

para yedırmezsen telefon kotulenır tabı alakası yok,kasa alımınyum ve elıne alınca o saglamlıgı hıssedıyorsun zaten,magazaya gıt dene bakalım sesı azmı kalıtelı bır mp3 attım zıl sesı yaptım bangır bangır calıo valla,hava katmanı olayını ılk defa duydum saglam sıkmıslar anlasılan,lulaklık her telefondakı gıbı ıyı degıl berbat degıl,bugun paramı ıade etseler yıne gıdıp sp alırım arkadasım.

• dış sesi iç sesi çok iyi. konuşma sesi ahize falan süper.dış kasa sert plastik yanlar aliminyum taş gibi alet. kamera tuhaf odaklanıyor bazen ekranda biraz soluk sanki başka bişey yok.

çok hızlı pil çok iyi çok kullanışlı çok iyi bir alet. kötülemelere falan bakma sen. benim babamın markası değil alet ama durum da bu
  • gençler ahize sesini arttırma programı felan yokmu ? ses iyi ama daha yüksek gelsin istiyorum
  • Bende aranıza katılmak isterim.
  • bu arada ahize sesi az olarak ayarlanmış audio manager ile yükselttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

arkadaşlar merhaba teknoseyirin sp incelemesini izledim resmen kötülemiş almak istiyorum ama

teşekkürler

para yedırmezsen telefon kotulenır tabı alakası yok,kasa alımınyum ve elıne alınca o saglamlıgı hıssedıyorsun zaten,magazaya gıt dene bakalım sesı azmı kalıtelı bır mp3 attım zıl sesı yaptım bangır bangır calıo valla,hava katmanı olayını ılk defa duydum saglam sıkmıslar anlasılan,lulaklık her telefondakı gıbı ıyı degıl berbat degıl,bugun paramı ıade etseler yıne gıdıp sp alırım arkadasım.

aylardır araştırıyorum bu telefonda karar kıldım teknoseyir moralimi bozdu.
    şimdi kasa aliminyum kapak plastik bu normal
    -ses genelde sonylerde sonradan artttırılır.
    -ekran kafama takıldı 331 ppi bukadar kötülenirmi gerçekten ekrana yandan bakınca kalitesiz ekran gibimi oluyor renkler soluyormu yoksa alakası yok kalitesi iyimi?
    -kamerası,fotografı sizce iyimi ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.