Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HorasanlıMurat23

quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

Orijinalden alıntı: HorasanlıMurat23

Hocam isim yeterlidir bence fazla hazıra alışmamak lazım
    @pixelist

Doğrudur :)
    Battery Doctor
    Pixlr express
    Firefox Beta
    File commander
    Go sms
    B1 free archiver
    Avg antivirüs
    Icy tower
    Subway surf
    Cut the rope
    Bad piggies
    Evac HD
    markette açıklamaları bulunuyor genelde bunları kullanıyorum şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım öneririm

hocam saol boş bi zamanda bakarım tekrar saol...

Ö.değil asıl ben teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz'ın Cpu Özelliklerini,Çalışma frekansını,Batarya özelliklerini,ram'in durumunu,sensörlerin çalışmasını görebileceğiniz güzel bir program CPU-Z.
  • Ram booster-gsam batery-undead slayer-legendary heros-zombiewood-battle towers-google çeviri-natificatton toggle-dr web antivirus.

• Hide it pro dosya saklama programı var. Mesela kız arkadaşın baktı tele bu programı gördü bu ne dedi ses açma kapama uygulaması gibi duruyor ses açma kapama dersin anlayamaz bile:-) uygulamaya girince en üstteki yazıya. Basılı tutunca istedigin msj resim videoyu saklıyorsun ayarlayıp. Youtubeden video indirmek için mediaclip var birde

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyraz06

Cihaz'ın Cpu Özelliklerini,Çalışma frekansını,Batarya özelliklerini,ram'in durumunu,sensörlerin çalışmasını görebileceğiniz güzel bir program CPU-Z.

Aynen markette bunu gördüğüme şaşırdım bayaa kapsamlı bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakkus

Ram booster-gsam batery-undead slayer-legendary heros-zombiewood-battle towers-google çeviri-natificatton toggle-dr web antivirus.

Şu ram booster bende sorun çıkarmıştı takılmalar falan olmuştu battery doctor u denedim o daha iyi bence
  • Riptide gt2 oyununu tavsıye ederım muzıkler pistler guzel ve bolca pist mevcut

• Güneşi Beklerken dizisinde herkes'te bu telefon var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcaners

Güneşi Beklerken dizisinde herkes'te bu telefon var :D

:) hadii yaa :))

• kılıf almak ıstıyorum gıttıgıdıyordan ama tpu ve rubber olayı nedır ben arka kapaktakı o yumusak doku tarzı ıstıyorum ve mumkunse (pek yok sanırım) alt ledlerı kapatmasın tavsıye lınkı atarsanız sevınırım acılen almam lazım.tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

kılıf almak ıstıyorum gıttıgıdıyordan ama tpu ve rubber olayı nedır ben arka kapaktakı o yumusak doku tarzı ıstıyorum ve mumkunse (pek yok sanırım) alt ledlerı kapatmasın tavsıye lınkı atarsanız sevınırım acılen almam lazım.tesekkurler..

http://www.mobilcadde.com/aksesuarlar/sony-xperia-sp-4572

Kılıflar işte :)
  • hayırlı olsun:)
  • hayırlı olsun umarım herkeze faydalı olur..

telefon alma aşamasındayım iyice araştırmadan almam aldığım telefonu da uzun süreli kullanırım. düşüncem yeni nesil bir telefon almak ki yeni güncellemelere ayak uydurup uzunca bir süre idare etsin benim telefonuma güncelleme gelir mi düşüncesi yaşamak istemem. şuan için bir tek x sp adayım diğer telefonlar çip olarakdan eski görüyorum. LG 4x ve note 2 ile kıyasladım ama yeni nesil olduğu için sp de kaldım hep başka da gözle görülebilir bir model bulamıyorum. tavsiyelerde bulunacak arkadaşlara fikirlerini sormak isterim.

X SP hakkında çok fazla şikayet var kullanan arkadaşlar bilgilendirme yapabilir mi ?
  • Cpu-z uygulaması güzelde arkadaşlar batarya istatistiklerine bakın şarjı çok yiyor diye hatırlıyorum.

• Öncelikle hayırlısı olsun herkese
    Arkadaşlar şu şeffaf kılıf led ışıklarını çok etkilemez dimi?

• Eline sağlık
  • Ekle benide

• byciggss kullanıcısına yanıt
    hız ve oyun performansı mükkemmel ses yüksek ama kulaklık tırt ekranda ışık sızması oluyor sp lerin % 80 ninde alırken ona dikkat ediceksin başka problem yok
  • ben yumusak doku kılıf arıyorum bulan olursa pm atabılırmı? ozellıkle ledlerı kapatmayan olursa daha makbule gecer ama şart degıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ben yumusak doku kılıf arıyorum bulan olursa pm atabılırmı? ozellıkle ledlerı kapatmayan olursa daha makbule gecer ama şart degıl.

Arkadaş gibi bende arıyooorum ve çoğu kişide arıyordur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.