Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
36
Favori
102.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merdo_37

Arkadaşlar bugün istanbul bilişim.comda Sony e4g 513 Tlye. Distrübtör garantili diyor yani resmi sony garantisi mi oluyor bu. Birde daha önce istanbul bilisimden alışveriş yapan varsa yorumları neler...

İstanbul bilişim ne iyi ne kötü ?

servis için oraya bırakırsın

500 TL iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak sosyal medya uygulamalarını kullanacak biri için tavsiye eder misiniz?
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Hocam demin aradım sordum resmi üretici garantili dediler. Bizimle alakası yok dediler... Aslında hepsiburadadan alıcamda, donanım haberde hepsiburada hediye çeki satan arkadaşlar var biliyormusun 500 tl üzeri 100 tl hediyeymiş aynı fiyata denk geliyo ama aşağı yukarı 20 tlye satarsalar hediye çekini hbden alıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

Hocam demin aradım sordum resmi üretici garantili dediler. Bizimle alakası yok dediler... Aslında hepsiburadadan alıcamda, donanım haberde hepsiburada hediye çeki satan arkadaşlar var biliyormusun 500 tl üzeri 100 tl hediyeymiş aynı fiyata denk geliyo ama aşağı yukarı 20 tlye satarsalar hediye çekini hbden alıcam...

2 sony telefon ve 2 sony tv aldık.

arıza olunca orada götürdük.

sony türkiye ise şanslısınız

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    aslında bende şaşırdım. İstanbul bilişim hiç alışveriş yapmadım paralel ithalat sebebiyle ama bu ürün resmi üretici garantiliymiş... hocam sitede öyle yazıyo valla...
  • beyler benim soruna çare olabilcek yokmu
  • ŞahMat67 Ş kullanıcısına yanıt
    Sadece telefon hafızasındaki numaraları görüyordur tahminin. Ayarlarda biryerlerde sim hafızasıda vardır onuda seçmelisin.
  • ŞahMat67 Ş kullanıcısına yanıt
    'kişileri içe aktar' diye bi bölüm var arama menüsü ayarları içerisinde..oradan simdekileri telefona aktarıyorsun.. o şekilde hepsini görebilirsin.. bu arada simdekilere bir şey olmuyor merak etme onlar aynen kalıyor sen telefona aktarmış oluyorsun sadece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXistenZ_ -- 3 Eylül 2015; 14:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXistenZ_

'kişileri içe aktar' diye bi bölüm var arama menüsü ayarları içerisinde..oradan simdekileri telefona aktarıyorsun.. o şekilde hepsini görebilirsin..

teşekkür ederim oldu
  • deptura kullanıcısına yanıt
    Kamera dan fazla bekletiniz yoksa tercih edebilirsiniz

• Kamera belki de hic kullanmam. Hocam gm 4g ile arasinda kaldim. Gm guncelleme alacagi icin tercih edebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette ve whatsapp gibi uygulamalarda rahatlıkla donmadan gezebiliceğim bir telefon arıyorum. Maks 500 TL bütçe var. Xperia E4G beklentileri mi karşılar mı arkadaşlar? Oyunlarıda pek oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Missery

İnternette ve whatsapp gibi uygulamalarda rahatlıkla donmadan gezebiliceğim bir telefon arıyorum. Maks 500 TL bütçe var. Xperia E4G beklentileri mi karşılar mı arkadaşlar? Oyunlarıda pek oynayamıyorum

Rahatlıkla karşılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu giriş ekranına nasıl şifre koyacağız birde önerdiğiniz tarayıcı varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahMat67

Arkadaşlar bu giriş ekranına nasıl şifre koyacağız birde önerdiğiniz tarayıcı varmı

Ayarlar > güvenlik > ekran kilidi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarayıcı olarak ne kullanıyorsunuz

• Lightning bir çok cihazda kullandım çok güzel

Tavsiye ederim.

Google Chrome bir aralar XPERİA E4G ile sorunlu çalışıyordu ( 2 güncelleme geldi belki düzelmiştir )
  • Chrome şuan bende sorunlu olduğu için sizin kullandıklarınızı merak ettim

• Bugün DH Forumdan ikinci el GENERAL MOBİLE 4G aldım.

Benzer tarihlerde çıkmış ve F/P cihazları,

İlk izlenimlerimi ve ilerleyen zamanda ön / arka kamera fotoğraflarını yükleyeceğim.

+ lar ;

1: İnce ve daha hafif gibi bir his veriyor , 5" farkı sanal tuşlar olsa bile güzel

2: Android 5.1.1 ( Ben 2014 /10 'uncu ayda nexus 4 de kullanıyordum test sürümünü ) gerçekten çok iyi ( GM Sorunlu donanıma sahip

3: Cihaz kapak ile uyumlu ve bu nedenle elde tutması kolay , ince ve PİL çıkartılabiliyor.

4: Ram 2 gb ve 16 gb sabit hafızası var ( Kullanıcı için 11 gb ayrılmış )

5: Kamera hızı çok iyi ama Sony arayüzü yok ! ve donanım gerçekten 13mp/5mp değil......

6: 5" 720 p ekran oyun ve film için çok ideal ve orantılı

7: Sanırım GM ' de uyarı ekran ışığı 5 renkmiş..

- ler ;

1: NFC yok Radyo yok ve Bluetooth 4.0 ( XPERİA 4G de mtk işlemci radyo kötü ve NFC kullanılmıyor , Bluetooth 4.1 eşleşecek aksesuar yok zaten cihaz çok az)

2: Ön kamera bana daha zayıf geldi , arka kamera aynı gibi ama çok çok daha hızlı... Renkler ön kamera da biraz cansız ve soluk...

3: Sony arayüzü ve renkler ( ikonlar ) , ekran aydınlatması ve kit kat 4.4.4 çok daha iyi gibi geldi.

4: Sony' nin pil kullanımı daha iyi ve stamina modu ( ultra stamina modu ) muhteşem. GM de işlemci için özel ayarlar ekstra var.

5: Sony' nin ekran çözünürlük düşük ve gerçek 4.7 " olmayıp SANAL TUŞLAR cihazı berbat etsede ( ve arka kapak çok kalın ) panel çok çok iyi...

6: Wifi çekim gücü SONY ' ye göre daha düşük ... 3g ve 2 g şebeke çekimleri ve hot spot verimi aynı.

7: Kulaklık ses çıkışı düşükmüş / Ekran SS alması daha zor / bilgi bar meüsü daha zayıf ....

HER İKİ CİHAZDA DA OTG YOK !!!

1 günlük kullanım sonuçları bu.

Arka kapak ultra Slim yapılsa ve kapasitif tuşlar olsaydı sony gerçekten çok çok daha iyi. Sadece ekran ve Lolipop 5.1.1 ( 6 ay içinde Android M GM 4G' ye gelecek ) alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 5 Eylül 2015; 0:09:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Missery

İnternette ve whatsapp gibi uygulamalarda rahatlıkla donmadan gezebiliceğim bir telefon arıyorum. Maks 500 TL bütçe var. Xperia E4G beklentileri mi karşılar mı arkadaşlar? Oyunlarıda pek oynayamıyorum

2g/3g/4g sorunsuz ve pil ( ekran çözünürlük düşük ama panel çok iyi ) + ekran uyumu süper.. Sosyal medya ve chat için çok iyi.

kit kat 4.4.4 yazılım ve tüm play store uygulamalar ile uyumlu. Donma veya olumsuzluk yok. Sadece kamera menüsü yavaş ve aydınlık bir ortam istiyor.

Kullanıcı hafızası 6 gb kadar , her türlü uygulama ve güncellemesi için yeterli , 16 gb class 10 Micro SD kart alarak video, resim ve müzikleri de taşıyabilirsiniz.,

Radyo ve MP3 için , uzun pil ömrü ile her işinizi görecektir. Ultra stamina modu ile sony çok avantajlı.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.