Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
36
Favori
102.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djcool

Yarın almayı düşünüyorum fakat eski Xperia Neo V'i alırken de böyle olmuştu. Videolar yorumlar çok iyiydi ama cihaz kasıyordu işte menü geçişlerinde. Belli bir süre sonra şişiyordu yazılım. 3 senedir telefon rehberine basıp 3-4 saniye bekliyorum ekrana gelmesini.Facebook'u kasma azalsın diye kaldırdım, tarayıcıdan giriyorum. E4g'de de böyle olur diye korkuyorum açıkçası. Menü geçişleri, arayüz yani nasıl sizce?

Arayüz hafif olduğu için menü geçişleri gayet akıcı.
  • Sony arayüzü akıcı bunu net söyleyebilirim.. Öyle gereksiz program pek yok olanları da silebilir veya pasif hale getirebilirsin ram den çok yemediğini 2 aydır teli kullanan biri olarak net söyleyebilirim.. Ama ilerde ne olur şişer mi kasar mı bilemem çok uzun bir zaman aralığından bahsetmişsin çünkü o konuda seni direk yönlendirmek istemem tabiki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXistenZ_ -- 31 Ağustos 2015; 21:09:58 >
  • Ekran camı dışarı çıkık değil, çerçeve ile aynı hizada. E4g yerine yanlışlıkla E4 modelini incelemiş olmayın, onun ekranı da daha büyük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler telefonun siyah rengimi daha güzel beyaz rengimi bir yerde siyah rengi kötü diye yorum okuduydumda
  • ŞahMat67 Ş kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle beyaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone01

Kesinlikle beyaz.

siyahın ne sıkıntısı var acaba
    Gorsel olarak beyaz daha iyi duruyor bence ama zevkler tartisilmaz. Hangisi hosunuza gidiyorsa onu alin

• tamam kardeşim saol beyaz alırım artık
  • Vatan'da internette 639TL gözüküyor ama mağazalarında 549TL. Ben oradan almıştım.
    Bana göre de siyah daha iyi zaten ben siyah kullanıyorum.. Bu kişiden kişiye göre değişen bir şey.. Ayrıca bana göre telefon 10.8 mm kalınlığında olduğundan siyah onu daha iyi kapatıyor beyaz da kalınlık hissi bence daha fazla oluyor ama tamamen benim görüşüm herkesin görüşü farklı olabilir.. dediğim gibi bence sen hiçbirimize inanma ikisine de bak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al en doğrusu bu.. Sonuçta hangisini alırsan al sana şimdiden güle güle kullan demiş olalım.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXistenZ_ -- 1 Eylül 2015; 18:10:26 >
  • lollipop güncellemesi aldı mı bu telefon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

lollipop güncellemesi aldı mı bu telefon ?

Daha almadı, büyük ihtimalle de almaz :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

lollipop güncellemesi aldı mı bu telefon ?

Daha almadı, büyük ihtimalle de almaz :/

Android 6.0 alacak büyük ihtimalle
  • eXistenZ_ E kullanıcısına yanıt
    bugün 1siyah 1 beyaz sipariş ettim hangisi hoşuma giderse onu alıcam diğerini abime vereceğim
  • Hayırlı olsun. Siyah renk güzel tercih. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Bende almayi dusunuyorum ama bu dokunduguz zaman algilamama olayini birisi iyice anlatabilirmi?
    Sarj kablosunu kisa bu sorunu nasil hallettiniz

Eski telefonumun usb kablosunu kullanıyorum ben malesef yapacak birşey yok yeni bir usb kablosu alın.
  • arkadaslar bu telefonu almayı düşünüyorum, vatanda 639 lira mış, turkcellde ise "kaçmaz 39" paketiyle beraber ( 500 dk her yöne - 3 gb internet - 1000 sms) 12 ay x 85 lira diyor. 1020 lira gibi bi paraya geliyor yani. benim kendi hattımda turkcell ondan bilemedim ne yapsam, kendime ait bi paketimde yok şuan vatandan alsam yine internet için paket parası vericem, sizce hangisi mantıklı.
  • internette 639 tl gözüküyor birkaç üstte arkadaşların bahsettiği ve hatta aldığı gibi vatanın mağazalarında 549 tl olabilir artmadıysa tabii direk mağazaya gidip bi incele istersen...
  • Arkadaşlar bugün istanbul bilişim.comda Sony e4g 513 Tlye. Distrübtör garantili diyor yani resmi sony garantisi mi oluyor bu. Birde daha önce istanbul bilisimden alışveriş yapan varsa yorumları neler...
  • arkadaşlar telefonu aldım sim kartını taktım ama sim karta kayıtlı olan kişiler gözükmüyor ne yapılacak?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.