Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.457
Cevap
36
Favori
102.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
Giriş
    orjinal için tek şansın KVK. geri kalan tüm bataryalar çıkma olmadığı sürece yan sanayi olacaktır. Servis 100-150 gibi bir fiyat ister hocam. Yan sanayi ile karşılaştır fiyat farkı az ise orjinal al bence
  • Telefon 4 senedir bende 3. kez batarya değiştirdim. Bu ekonomik krizde telefon değiştirmek mantıklı değil. Zonguldak'da kvk servisi yok. Bataryayı kendim değiştirdim. 38 liraya aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadolak67 -- 14 Mart 2019; 17:3:31 >
  • Cam çatladı biraz,
    Ekran komple mi değişiyo, cam tek değişir mi Bilgisi olan var mı?
    Acaba değer mi onu da bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Normalde ayrılabilir parçalar ama bazı yedek parçacılar tek parça halinde satıyor hocam. Eğer yapamam derseniz mesaj atabilirsiniz.
  • Teşekkür ederim cevabın için.
    Bataryayı kendim değiştirdim parçayı bulsam bunu da değiştirebilirim diye düşünüyorum.
    Açıkcası komple ekran değişiyosa pahalıdır almayacam da sadece camsa alırım diye düşündüm.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu saatten sonra bu telefona yapılacak herhangi bir masraf zaten zaten. Artık bir yerini toplasan diğer tarafından dağılacak zamana geçti.
  • Bu telefonu 2016da 600 liraya almıştım 1 sene sonra pili öldü KVK 1 ay sonra sıfırını vermişti 400 liraya sattım sıfır halini. Güzel bi telefondu. Sony 4.4.4 çıkıp sonra hemen lollipop vereceğiz vs demişti sağda solda yazıyordu ona güvenip almıştım ama sonra bir türlü vermemişti. 1 gb ram ve o mediatek işlemci ile aşırı stabil deneyim sunardı. İyi günlerdi. Hala kullananlar olduğunu görmek güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 21 Mayıs 2019; 4:12:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu hala kullanmaktayım vazgeçemiyorum kardeşimin m4 'ü boşa çıktı ufak tefek sıkıntıları var, e4g m4 ten daha stabil çalışıyormuş onu anladım. Telefon hala taş gibi şarj soketi, power tuşu ve ses açma kapama tuşu hala çok sağlam, galiba bu işletim sistemi tedavülden kalkana kadar kullanacağım.

• Ben de kullanıyorum.

Düşürene kadar sorun yoktu, camı catladı, yeni tel bakıyorum.

• 2.el mate 10 lite aldım, Sony e4g'nin son müdavimi olarak telefonu babaanne telefonu olarak emekliliğe ayırmış bulunmaktayım. Bir devir kapandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halit255 -- 18 Mart 2020; 3:59:24 >
  • 2022 yılı itibariyle hala Sony E4G kullanmaktayım. Sony firmasına böyle kaliteli telefon ürettikleri için teşekkür ederim.

Peki şimdiye kadar hangi sorunları yaşadım.

1- Telefonun üstüne oturduğum için ekran kırılmıştı KVK garanti kapsamında ücretsiz değiştirdi.

2- 3. bataryamı kullanıyorum.

3- Şarj seviyesi 0'a inip de telefon kapanınca bir daha açılmadı, şarj da olmuyordu. Telefonu açarak bataryayı söküp yeniden taktım, powerbankta şarja taktıktan sonra şarjdayken açma-kapama düğmesi+ses arttırma düğmesi+ ses kısma düğmesi olmak üzere 3 düğmeye basılı tutunca telefon açıldı ve şarj olmaya başladı.

3 düğmeye cetvelle ya da kalem basarsanız 3'üne de aynı anda basmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traxxas -- 26 Mart 2022; 20:44:28 >
  • Whatsapp mesajları geç geliyor ve geç gidiyor. ilk mesajı yazarken sanki internet yokmuş gibi davranıyor. Çözümü bilen var mı?

• Bu telefon bitti artık google desteği çekti antika oldu artık.

• Sony E4G ile 7. yılım. 2023 Ekim itibariyle Whatsapp'ın artık Android 4.4.4 'te çalışmayacağına dair mesaj geldi :( Messenger da 2023 itibariyle artık güncelleme almayacak :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traxxas -- 4 Mayıs 2023; 21:36:26 >
  • Selamlar. Telefonu bit pazarından aldım ve kırmızı ışık yanıyor açılmıyor. Ne yapmalıyım.

• Polorchen P kullanıcısına yanıt

Pilin işi bitmiş olabilir başka pille deneyin.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.