Şimdi Ara

Sony Xperia™ E4g ANA KONU VE KULLANICILAR KULÜBÜ (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.457
Cevap
36
Favori
102.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kamera bence sony e4g daha iyi. Arka kamera GM 4G daha hızlı ve 720 p ekran dan dolayı daha net gibi görünüyor.

Yazılım ve incelik , 5" 720p ekran ve pil çıkıyor diye alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 5 Eylül 2015; 0:22:13 >
  • Telefon kalın değil. Kapak ve dizaynı ( beyaz olan kötü ) hatta kalitesi biraz kötü.

Cihazın güç butonu sorunu olmasa idi ( kapak üzerine sabit ve sert ) kapaksız elinize alınca biraz daha iyi anlarsınız....

Cihaza şeffaf kapak şeklinde güç butonu üzerine olan bir koruma kılıfı yapılsa yok satar..... Kapak cihazı mahvediyor.....
  • Cihazı ilk aldığımda bunu yazmıştım. Uygulamalar güncelleme aldı ama düzelme yok

4 aydır kullanıyorum , test ve ekran görüntüleri + fotoğraf örnekleri ilk konularda mevcut :)))

otg ve wifi ac yok :((((((((( MTK işlemci ve radyo çekim zayıf.....

işlemci GHZ yüksek ve iki çekirdek bile olsa gpu yeni nesil teknoloji ...
  • @Bukalemun @Fenomenon

Teşekkürler cevaplarınız için. Siparişi verdim, siyah renginden aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahMat67

Tarayıcı olarak ne kullanıyorsunuz

Android için Opera Tarayıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Vakit kaybetmeden kaliteli bir temperli cam taktırmanızı tavsiye ederim çünkü ekran kolay çiziliyor.

• Merhabalar,
    Bende bugün mediamarkttan 550tlye aldım cihaz mükemmel fakat dis hoparlorunun sesi muzik dinlerken kotu geliyor onun haricinde iyi acaba yazilimsal midir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1551 -- 5 Eylül 2015; 22:18:57 >
  • kulaklık sesi normal . Dış ses güzel bence ,

• Ben kendime göre kişiselleştirdim. Şuanda güncelleme yok - gelmez.

Orj. jelatin ile 2 ay kullandım, çabuk çiziliyor.

N11 den 1 şeffaf kılıf 2 jelatin kargo bedava 16 TL den aldım. ( çek-puan bedavaya geldi tabi )

ekran küçük ve sabit hafıza yetersiz , ancak görüntü kalitesi ve cpu mhz + gpu yeni nesil olunca oyun sorunu pek olmaz.

pil(stamina modu) + yazılım + 4G + NFC/RADYO için kesinlikle süper bir cihaz.

Android kit kat 4.4.4 hatasız çalışıyor ve Sony arayüzü güzel !

• Tarayıcı olarak yandex tavsiye ederim sorunsuz çalışıyor

• emre1551 E kullanıcısına yanıt
    Cihazın ses seviyesi yetersizliği ve kalitesinde problem yaşayan arkadaşlar eğer aktif değilse Ayarlar>Ses bölümünden Clear Phase ve xLOUD seçeneklerini aktifleştirmeyi deneyebilirler. Ben özellikle ses seviyesinde farkını gördüm.
  • Cihaz güncellemesi küçükse sıfırlamaya bence gerek yok.

ancak 4.2 / 4.3 den 4.4 e geçiliyorsa yada 5.1 'e bence de sıfırlanmalı.

N11 e girip xperia e4g yazman yeterli , şeffaf silikon kılıf ve 2 jelatin olan en ucuzu al. ( Yeni üyelik açıp 5 TL kazanmıştım alırken )

Sony yazılımları görsel olarak güzel ama cihazı fazla doldurmuş. Ana Ekran işgal olmuş , zaten İnternet paketi varsa sömürür :))

kaldırın, sıfırlayınca geri geliyor aynen.

• Bugün General mobile 4G ve Discover 2 ile TEST ettim.

ses çıkışı , ekran sıcaklığı ( renkler çözünürlüğe rağmen iyi ve panel hafif sarı renk veriyor ) , ön kamera renk dıygunluğu ve wifi çekimi XPERİA E4G daha iyi ,

• Arkadaşlar bu telefonu uzun süre kullanıp da kasma takılma sorunu yaşayanlar var mı? Malum android olduğu için insan ister istemez çekiniyor ama işin içinde sony var optimizasyonu iyi yapmıştır diye düşünüyorum. Uygulama desteği android gibi olsaydı lm535 almayı düşünüyordum. Windowsphone gerçekten çok akıcı ve zamanla şişmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Bugün General mobile 4G ve Discover 2 ile TEST ettim.

ses çıkışı , ekran sıcaklığı ( renkler çözünürlüğe rağmen iyi ve panel hafif sarı renk veriyor ) , ön kamera renk dıygunluğu ve wifi çekimi XPERİA E4G daha iyi ,

Bu hafif sarı renk olayını ben de fark ettim, sony nin birçok modelinde böyle sebebini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Hayırlı olsun. Vakit kaybetmeden kaliteli bir temperli cam taktırmanızı tavsiye ederim çünkü ekran kolay çiziliyor.

Nasıl kolay çiziliyor sizinki çizildi mi? Benim 300 liralık dandik telefonumda bile herhangi bir çizilme yok, bunda nasıl oluyor?
  • Panel sarı renk , beyaz renkte farklı olabiliyor.

GM 4G BEYAZ VE XPERİA E4G DAHA SARI RENK

wifi den youtube 1080p ve 2k video açtık aynı anda Xperia dış hopörlör sesi çok daha yüksek ve çözünürlüğe rağmen daha albenili görüntü veriyor.

Dh incelemesi beni biraz yanılttı veya benim cihazdan olabilir ÖN KAMERA kötü.

arka kamera 8mp ancak ve nesneleri E4g ye göre 30/40 cm uzakta gösteriyor.

• Arkadaşlar merhaba.

Bu telefonu hepsiburada adresinden kardeşime hediye olarak satın aldım. İnşallah bir sorun yaşamaz. Siyah renkli..
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Sony'nin hatası var ya tutmuşlar 6752 die göstermişler ama cihazda 6732 var zaten bak 6752 8 çekirdek ama cpu-z de 4 çekirdek görünüyo ordan anla 6732 olduğunu
  • Lumia 1320 den buna gecilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.