Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl 0 telefon veriyorlar anlamıyorum ben cihazı 3 kez anakart probleminden verdim 1 teleservice e 2 kvk ya ve hiçbirinde cihaz değişimi olmadı. sadece yeni anakart taktılar ve telefonu sakarya da yetkili servise verdik 3ünde de istanbula gönderildiğini söylediler. 15 iş gününü geçmeden geri geldi. burda arkadaşlar böyle yazınca benimde biraz tuhafıma kaçıyor...
  • 20/07/17 tarihinde telefonumu ücretli olarak arvato teleservice'e yolladım. 1.5 hafta sonra telefon geri geldi yapılmadan(ücretli yazıyordu.) bu salaklar telefonda dediki yetkisiz müdahele mevcut ben olmaz öyle şey dedim telefonu hep serviste yaptırdım dedim sonra kadın dediki ekranı kırılmış yapılmaz bu dedi. ben ücretli olarak yolladım dedim bu seferde bu aptal kadın dediki efendim telefonunuzun ana kartında problem var isterseniz 1060TL ye tamir ettirebilirsiniz dedi. ben küfrederek yüzüne kapattım. bulunduğum semtte gittim normal bir telefoncuya ekranını yaptırdım 250TL ye telefon şuan sorunsuz çalışıyor. 400 liralık işi bize 1000tl ye yaptırıyor bunlar böyle haysiyetsiz hırsız işte. anakartta sorun olsa ben bilgisayardan telefonu sıfırlayamazdım, simi taktığımda sinyal gelmezdi vs vs. siz siz olun bu hırsızlara kanmayın.
  • İlk başta banada parça bekleniyor dediler. Sonra değişime döndü. Hemen kabul ettim tabiki. Xperia X i sattım zaten sonra. Şu anda ikinci el Xperia z1 compact kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hızlı şarzı gidiyor telefonun arkadaşlar. Ne yapabilirim değişime yollasam kabul olurmu. Çokta ısınıyor ve donuyor arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Sony C5 kullanıcıları,

SONY XPERIA™ C5 ULTRA telefonumda ekran sararması mevcut. KVK kullanıcı hatası verip 396 lira masraf çıkardı. şimdi bu sorunun kullanıcı hatası olmadığını ve daha önceden garantiye girdiğini gösteren servis tutanaklarına ihtiyacım var. öncelikle sorunumu servisle halletmeye çalışacağım olmazsa tüketici mahkemesine gideceğim. bu sorunu forumda bir sürü arkadaş yaşamış ve garantiden değişim alanlar tamir ettirenler var.

benim sizden istediğim daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar bana servis tutanağını resim olarak gönderebilirlerse çok memnun olurum. şimdiden ilginiz için teşekkürler.

iletişim için: a.ergn@yandex.com
  • Ekran durduk yere gitti. Telefon çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

edit: SIM Kart'ı çıkartınca ekran geri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 21 Ağustos 2017; 13:58:17 >
  • Telefonu yere düşürdüm alttaki home, geri vs.

tuşlarının olduğu kısımın hemen üstünden çatladı. Şimdi çatlağın alt tarafında dokunmatik çalışmıyor dolayısıyla alttaki tuşları kullanamıyorum. Bunun bir çözümü olabilir mi arkadaşlar yoksa mecburen ekranı değiştirmek zorunda mıyım?

Böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu içinizde.

• Teknosa'dan alınma Sony Eurasia garantili telefonu KVK'ya mı götürmem gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

İlk başta banada parça bekleniyor dediler. Sonra değişime döndü. Hemen kabul ettim tabiki. Xperia X i sattım zaten sonra. Şu anda ikinci el Xperia z1 compact kullanıyorum.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 6 Eylül 2017; 12:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

İlk başta banada parça bekleniyor dediler. Sonra değişime döndü. Hemen kabul ettim tabiki. Xperia X i sattım zaten sonra. Şu anda ikinci el Xperia z1 compact kullanıyorum.

teleservice e aktarmışlar telefonu, hocam sesli yanıttan baktım değişim cihazı bekleniyor dedi şimdi bana 0 c5 mi verecekler xa ultra mı

edit

telden sordum şuanlık aynı model aynı renk gözüküyor dedi

baktım siteden,

Cihaz tamire alındı (x) TELESERVICE 28.08.2017 11:49
    Yedek parça bekliyor (x) TELESERVICE 28.08.2017 12:03
    Cihaz tamire alındı (x) TELESERVICE 29.08.2017 10:43
    Değişim cihazı bekliyor (x) TELESERVICE 29.08.2017 12:27

umarım xa verirler yoksa kaldık yine emektar c5 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 5 Eylül 2017; 19:48:8 >

• bizzat şahit oldum, bugün geldi telefonum kurtuldum c5 ten XA ultra verdiler 0 gri versyonu yazılım exchange service flashtooldan 7.0 kuracağım görüşmek üzere :D
  • senin tel daha önce servis görmüştü dimi hocam benim telde ilk aldıktan 3 ay sonra ekran değişmi olmuştu

Bu arada ilk yolladığım servis KVK, şimdi teleservice versem sıkıntı olurmu bilgin varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 8 Eylül 2017; 20:26:54 >
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bence olmaz bende yaptırmıştım ekran çatlamıştı bundan önce tam kasa değişimi yaptırdım 570₺ye öyle gönderdim

Yalnız xa ultranın kendi dpi ayarı var efsane oldu telefon hele bide nougat olunca.. Şimdi oreo yu bekleyeceğim

• hayırlı olsun darısı bizim başımıza artık
  • Cihazi kullanan biri pm atabilir mi bir kac sey sormak istiyorum

• Arkadaşlar telefonu Kvk Antalya Servisine verdim. Perşembe günü. Bugün durumuna baktım işlem görüyor, swap cihaz bekliyor ibaresini gördüm. Bu ne demek oluyor servise verenler bilgi verebilir mi?
  • telefonu severek aldım ama pişman oldum 2015 yılının aralık ayında aldım hor kullanmadım ama telefonun bataryası şişti ve telefon yamulmuş gibi gözüküyor ısınma,donma,kasma ne ararsan var ilk başta olmuyordu ama sonradan bu tür sorunlar çıktı clash of clans da girdiğimde telefon fena ısınıyor. Dokunmatik ekran geç tepki veriyor geçenlerde banka ile telefonda şifre işlemleri yapıyordum olur olmadık kasma takılma yaşadım ve beni sinir etti ondan sonra telefondan hayır gelmeyeceğini anladım.
  • Göruntu entegresı yanmıs c5 ultra var bende kameraları bataryası ekranı yenı kasasıda ıhtıyacı olana cuzı mıktarda paslarım .
  • Arkadaşlar değişim olanlar size teklif ettiler mi yeni cihazları? Yoksa ellerinde ne varsa onu mu veriyorlar

• Göruntu entegresı yanmıs c5 ultra var bende kameraları bataryası ekranı yenı kasasıda ıhtıyacı olana cuzı mıktarda paslarım .
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.