Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XA ultra Beyaz verdiler bana, C5 ultrası olan arkadaşlara bol sabırlar. Umarım bu cihazda sorunlu değildir.
  • C5 ULTRA DOKUNMATİĞİNDE SORUN VARDI BİRAZDA ABARTTIK P.TESİ KVK YA SERVİSE VERDİM DÜN YERİNE XA ULTRA İLE DEĞİŞİM YAPILDIĞINI SÖYLEDİLER DÜN GİDEMEDİM BUGÜN ALACAĞIM KISMETSE
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent_man71

C5 ULTRA DOKUNMATİĞİNDE SORUN VARDI BİRAZDA ABARTTIK P.TESİ KVK YA SERVİSE VERDİM DÜN YERİNE XA ULTRA İLE DEĞİŞİM YAPILDIĞINI SÖYLEDİLER DÜN GİDEMEDİM BUGÜN ALACAĞIM KISMETSE

Hocam size renk falan sordular mı? Bana direk beyaz verdiler
  • telefonu ekim 2015te almıştım aldığım günden beri pil sorunu dokunmatik sorunu vardı 2 kere servise gitti anakart değişti en son geçen hafta vermiştim yaptılar verdiler 1 hafta geçmeden sıkıntılar yine tekrarladı kvk ya gittim güzel dille olmayınca her nekadar sevmesem de bağıra çağıra değişimi kabul ettiler sony (f3211) xa ultra ile değiştireceklerini söylediler.
  • Brkaslnn B kullanıcısına yanıt
    Yeni sorunlara hazırlıklı olun. Özellikle hat çekme sorunu var sanırım o modelde. İnş size sorunlu olan denk gelmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim cihazım aşırı derecede geç şarj doluyor. Geceden takıyorum sabaha kadar ful olmuyor bile %80 anca oluyor. ve şarjı aşırı derecede hızlı bitiyor. Değişik kablolar aparatlar denedim. Başka prizlere taktım. Aparatları başka telefonlar üzerinden denedim. Diğer telefonlarda hızlı şarj ediyor. Benimki olmuyor. Sıkıntı nedir sizce garantisi devam etmektedir.
  • ahmetturgay kullanıcısına yanıt
    hocam garantisi olan cihazı değiştirmek zorunda değiller mi zaten neyin parası bu
  • zeydann Z kullanıcısına yanıt
    üstad cihazına nolmuştu ki para iadesi yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

Yeni sorunlara hazırlıklı olun. Özellikle hat çekme sorunu var sanırım o modelde. İnş size sorunlu olan denk gelmez..

turkcell 4.5g heryerde çekiyor, c5 deki çekmeme sorunu bunda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    hayır sormadılar c5 siyahtı buda siyah geldi
  • Kendi Fikri kullanıcısına yanıt
    C5 den xa ultraya geçiş yaptım hatla ilgili bir sıkıntı yok donma kasma ısınma yok ama pili köfü ya da benim pilden beklentim çok yüksek ben istiyorumki gece telefonu %80de bırakıyım sabah yine %80de alıyım olmadı %78olsun ama öhle değil
  • Hocam benim tel hakem heyetilik oldu karar 1-2 haftaya çıkacak inşallah

Ayrıca hard brick olan telefonlar kurtarılabiliyor
  • bende bu gün c5 den xa ultra ya geçiş yaptım. kvk sağolsun cihazın garantisi 2 gün kala değişim verdi. telefon açıp renk de sordular ben beyazdan yaba kullandım. şimdilik sorun yok gibi. ilk izlenim kamera açılışı hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Hocam benim tel hakem heyetilik oldu karar 1-2 haftaya çıkacak inşallah

Ayrıca hard brick olan telefonlar kurtarılabiliyor

Hardbrick olan telefonu kurtaramazsın eğer normal kullanıcıysan, box lazım ve testpointin nerde olduğunu bilmen gerek.

• Televizyon kısmında telefonumdaki ve hepinizin telefonundaki ayıplı mal ile ilgili bir soru sordum belki ilginizi çekebilir:

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129288909
  • setool box lazım evet ama online olarak bu işi yapan bir eleman var 15$'a hallediyor ve telefonu açmaya test point bulmaya gerek kalmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

setool box lazım evet ama online olarak bu işi yapan bir eleman var 15$'a hallediyor ve telefonu açmaya test point bulmaya gerek kalmadan

Bozfuğumuzda yollarız o zaman

• yollamaya bile gerek yok teamwiever gibi bir uygulamayla yapıyor adımları tek tek takip edebiliyorsun benim tel için hakem heyeti karara bağlamış tebliğ edilmesini bekliyorum karar içeriği bakalım ne olacak
  • Benim c5 i de satmıştım bir arkadaşa onunda ekranı ekranında sorun olmuş servise vermiş yerine xa ultramı x mi olsun demişler arkadaşta küçük ekran olsun diye x i yercih etmiş. Buda küçük bir not olarak kalsın burada :)

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bi benim telefonu değişmediler bende hakem heyetinden para iadesi aldım yatırmalarını bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.