Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam sevindim yükleyecektim iptal ettim kimse düzgünce kurup yükleyemedi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce Flashtool, rom, vs gibi orijinal olmayan yöntemleri uygulayan arkadaşlarda bu güncelleme sıkıntı yaratmış kanısı vaki oldu bende. Benim gibi sabırla bekleyerek orijinaline dokunmayan kimselerde sorun yok sanırım. Telefon daha bir renklendi ama yükleyemeyen arkadaşların da çok bir kaybı olmadığı düşüncesindeyim. Rom a daha önce müdahale etmiş arkadaşlar kasmasın bence, 5.1 le devam etsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: hellinger

Daha önce Flashtool, rom, vs gibi orijinal olmayan yöntemleri uygulayan arkadaşlarda bu güncelleme sıkıntı yaratmış kanısı vaki oldu bende. Benim gibi sabırla bekleyerek orijinaline dokunmayan kimselerde sorun yok sanırım. Telefon daha bir renklendi ama yükleyemeyen arkadaşların da çok bir kaybı olmadığı düşüncesindeyim. Rom a daha önce müdahale etmiş arkadaşlar kasmasın bence, 5.1 le devam etsin...

Hoca ben dokunmadım hiç bi kaö kere flastool denedim olmadı denemeyi istiyorum zaten servise göndericem benim telefonda bazen kapanıp hiçbir işlev görmeme durumu oluyor ve gereksiz bir kasılma var telefon boş olmasına rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetturgay

quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Yüklemeyin. Android 6 gelmiş ama y.rrak gibi gelmiş. Kafayı yiyeceğim telefonu kullanamıyorum. Android.phone.com durduruldu diyor sürekli ve sürekli. Telefonu kullandırtmıyor

ben güncelleyemedim bile. cihaz şu an pert . serviste. brick olmaya mahkuum bu cihaz galiba. gelsin android 5.1 öyle kullanıcam valla.

hayırlısı

Garanti para istemez herhalde? Ne kadar sürer acaba?
  • Ben eşimin telefonunu sabah guncelledim. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yok .

• Güncelleme çıktığında ilk yükleyenlerdenim. Companion'la yaptım ve yedekleri aldıktan sonra telefonu sıfırladım. Lu anda akıcı ve rahat şekilde kullanıyorum. Açıkçası memnunum. Flashlama vs yapmamıştım. Yeni güncelleyeceklere naçizane tavsiyem bu şekilde yapmaları.

• Companion ile bağlandığımda cihaz güncel diyor ama 5.1 yüklü bende.
  • Bu arada C4 e gelmiş indiriyorum şu an..
  • Kiz arkadasimin c5 ine guncelleme geldi yapti su an telefon cekmiyor ve malesef com.android.phone durduruldu hatasi aluyor surekli. Lanet olsun sana sony yillardir yerinde saydigin her seye lanet olsun.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına sıfırlayın güncellemeyi yaptıktan sonra sorun bi nebze çözülür.
  • Durduruldu hatasinda tamama basildigi anda tekrar cikiyor hic nit sekilde menu gecislerine izin vermiyor. Recovery modda acmaya da izjn vermiyor. Ses kisma power tusu yapiyorum sony yazisi gorusunuyor ve kayboluyor acilmiyor.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    C5 Ultra da recovery kombinasyonu yok diye biliyorum sadece ftm modu var. Xperia companion ile onarma yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Onun olmaması da daha büyük facia, yazıklar olsun ya. Neyse hocam sağ olun.
  • Ben de Xperia comp. İle yükledim gayet olumlu şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: denizhoca

Bu arada C4 e gelmiş indiriyorum şu an..

bence güncellemeyin.cihazınız henüz çalışıyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Tam sevindim yükleyecektim iptal ettim kimse düzgünce kurup yükleyemedi mi?

bir kişiyi kurtardık. darısı diğerlerine
  • quote:

quote:

Hocam ben yükledim çok memnunum şimdilik pil çok iyi özellikle gözlemlediğim kadarıyla. Ayrıca hızlandı epey bence kamera vs uygulamalarda kendini geliştirmişler

• quote:

quote:

C4 de sıfır sıkıntı, psikolojik mi bilmem hızlı da geldi bana :)
  • ahmetturgay kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu sabah 10 gibi gördüm güncellemeyi. Telefonu il çıktığı zamanlarsda almıştım.

Bu saate kadar gözlemlediğim kadarıyka gayet gzel olmuş güncelleme. Bazı cihazlarda sıkıntı ouyormuş galiba ama bende bi sıkıntı olmadı.telefon sanki biraz hızlandı gibime geldi. Diğer arkadaşlara geçmiş olsun :]

• İyi akşamlar, benimde telefonumda güncelleme gözüküyor fakat OTA üzerinden yapmaya korktum. Xperia Companion üzerinden yapan oldu mu? Sıkıntı OTA'ya özel mi yoksa PC'den yapınca da oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.