Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Kendi Fikri on kamera lensinin ici toz almis olabilir. toza dayaniksiz haliyle.

c5 ultra candir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba! Telefonumu teknik servise göndermiştim. Bugün itibariyle para iadesi çıktı. 1200₺l ile almıştım cihazı bu fiyat bandında bana alabileceğim bir telefon tavsiye edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • zeydann Z kullanıcısına yanıt
    Pil süresine düşkünseniz 200 Tl daha ekleyip lenovo vibe p1,kamera konusunda samsung u övüyorlar da renkleri bence çok abartıyor o yüzden sony xperia xa veya xa ultra önerebilirim.Güncelleme meraklısıysanız Gm 5 plus,Gm 5 plus ile aynı özellikli kaan n1 var 7.0 ı da aldı ama memnun kalırmısınız bilemiyorum.Casper Via P1 ve A1 var para eklenirse alınabilecek türden.Samsung önermiyorum çünkü telefonlara sırf iphone fiyatına yakın olsun diye en kötüsüne 1500 tlyi aşkın fiyatlandırma yapabilen bir firma ayrıca şuana kadar bayağı bir samsung cihaz kullanıp sorun yaşamaktan soğuduğum için almıyorum çevremde de kullanan varsa aldırmıyorum kullanlar da benim yaşadığım sorunları yaşıyor ya da abzürt bir sorun yaşıyor telefondan soğutuyorlar alırsanız da en üst seviyesini alın diyorum s7 yi alanlar 1 güncelleme alamadan s8 kapıya dayanıyor yani kısaca samsung u es geçin.

Bana soracak olursanız lenovoyu pil açısından önemseyin, kamera için ise sony hatta para katabiliyorsanız xa ultra alın xa pek de parasını haketmiyor.GM 5 plus da Google ile anlaşmalı güncelleme geliyor ama forumda ufak tefek okuyorum telefon güncelleme alır almaz üstüne bir ton küfür,şikayet alıyor. En son olarak alabiliyorsanız ithalatçı garantili Xiaomi Mi5 alın performans,güncelleme vs dert etmeyin custom romlar akıyordur bu telefona. Yok arkadaşım ben Tasarımına çok önem veririm diyosanız Zenfone 3 ilaç gibi gelir. Çok şık ve akıcı bir deneyim sunuyor.

Edit: Biraz daha arayınca Moto G4,Zenfone 3 Max ,Zenfone 3 Laser,Huawei P9 Lite,Lenovo P2, Önermesem de J7 ve J7 prime modelleri de iş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorratm -- 24 Şubat 2017; 22:15:20 >

• Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkürler. Sanırım paramı aldıktan sonra Xa ultrayı internetten sipariş vereceğim. Şebeke problemi varmış ama hepsinde yok. Bir de en azından sıkıntılı olunca ya parayı veriyor ya da değiştiriyor telefonu.Bu yüzden bana mantıklı geldi. Ayrıca kamera önemli benim için.
    Edit:İnternetten siparişte bir sıkıntı yaşar mıyım acaba ?
    1279₺ hepsiburada fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeydann -- 24 Şubat 2017; 23:16:19 >
  • arkadaşlar ben son çıkan güncellemeyi kurdum ama kurduktan sonra the process com.android.phone has stopped diye hata veriyor. aynı uyarı sürekli çıkıyor. telefon kullanılamaz hale geldi. nasıl kurtulabilirim bu durumdan?
    Cihaz Sony garantili satılıyorsa hepsiburada da gözünüz kapalı alabilirsiniz.Sadece ithalatçı garantili ise uğraştırır insanı o da site kaynaklı değil ithalatçının yurt dışından telefonu getirememesinden bekletmesinden kaynaklı.Kısaca sony garantiliyse alın en geç 3 iş gününde gelir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OTA üzerinden kurduysanız bu durumu yaşayabilirsiniz.Sonyden 15:14 de mail geldi OTA üzerinden verilebiliyor güncelleme fakat yeni sunulduğundan hatalı olabilir.

Xperia companion ile kurulum yapmayı deneyin.Kurulumu xperia companion ile yapmış olup da bu hatayı alıyorsanız verilerinizi yedekleyip cihaz onarma yapın.

• beyler 6.0 hızlandırdı harbiden en azından bana göre hızlı
  • Resmi distrübütör garantiliymiş.
    Bu arada para iadesi hemen yapılır mı?
    Sayın Müşterimiz ; Cihazınız için üretici firma tarafından ücret iadesi sağlanacaktır. İbraname, kimlik fotokopisi, fatura ve telefonunuza ait kutu içerisindeki tüm aksesuarları cihazınızı bıraktığınız KVK servisine ulaştırmanız beklenmektedir. KVK servisleri iletişim bilgilerinehttp://www.kvkteknikservis.com/KVK/service.asp'dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

ibranameden kasıt nedir?
    şarj cihazı ve kulaklık hariç kutu ve kutu içeriğinin tamamını fatura dahil göndermiştim zaten.
    Bir de teknosadan değişim yapmasını istesem yapar mı :)

Değişim istemiştim ve bir süre swap cihaz bekleniyor yazıyordu bugün ise para iadesi kararı çıktı itiraz edebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeydann -- 25 Şubat 2017; 0:17:18 >

İbraname cihazın ücretinin ödendiğine dair bir kağıt parçası.Hani taksitle birşeyler aldıktan sonra evkur vb yerlerde 45 gün sonra gelin alın diyorlar siz de gidip fiş gibi üzerinde ödediğiniz miktarın yazılı olduğu kağıt parçasını alıyorsunuz onlardan.Eğer buna benzer bir kağıt aldıysanız büyük ihtimalle onu da istiyorlar.Ayrıca tüm aksesuarları da iade edin veya bozuldu falan deyin.Swap cihaz istiyorsanız kvkya gidip yüz yüze muhattap olun para iadesini swap cihaz ile değiştirsin.

Edit: Kamera seviyorum demişsiniz xa ultrayı resmi sony garantili bir şekilde alabiliyorsunuz neden swap cihaz için daha fazla bekleyesiniz ki? Kvk nın swap cihaz olarak göndereceği cihazı da bir süre beklemek durumundasınız.

Kvknın sizden istediği fatura aksesuar vb ürünleri verdiğinizde para iadesini kolayca alabileceğinizi onunla da hepsiburada dan telefonu alabileceğinizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorratm -- 25 Şubat 2017; 0:37:1 >

• sağolun hocam fabrika ayarlarına döndürdüm tüm hafıza gitti ama olsun buna da şükür
  • Dediğim gibi her şeyi zaten teknosa aracılığıyla gönderdim. Ayrıca yüz yüze görüşmem mümkün değil,bu yüzden yarın yine teknosa aracılığıyla halletmeye çalışacam. şarz ve kulaklık var onları da götürecem. Erkenden halletmeye çalışacam bakalım.

Gelişmeleri aktarırım yine. Belki birilerine yararı dokunur.
  • Beyler 900 mb'lik yeni sistem güncellemesi geldi. Napıyoruz, indiriyor muyuz?

• Yüklemeyin. Android 6 gelmiş ama y.rrak gibi gelmiş. Kafayı yiyeceğim telefonu kullanamıyorum. Android.phone.com durduruldu diyor sürekli ve sürekli. Telefonu kullandırtmıyor
  • Böyle markanın da vereceği güncellemenin de...

Hatadan kurtulamayınca pcden telefon onarma deneyey,m dedim. İşlemin sonunda hata verdi ve hata sebebiyle şuan telefon hiç bir şekilde açılmıyr. Kendi telefonunu gümcelleme ile bozan enfes firma Sony.

Ne yapmam lazım yok mudur bir çözümü? Sony yazısında tıkanıyor açılmıyor telefon
  • swat57 kullanıcısına yanıt
    OTA üzerinden Android versiyonunu güncellemişseniz güncelleme bittikten sonra telefon eski sürümdeki uygulamaları yeni sürüme geçirir. Bu hatayı siz ve bir arkadaşta almış fakat o arkadaş fabrika ayarına döndürüp sorununu çözmüş. Siz de aynı yöntemi denemeliydiniz bence. Yani doğal böyle bir sorun yaşamanız Windows'u yükseltme yapıp da kullananını görmedim ben çevremde kendim de kullandım ama illa sapıtıyor. Firmanın verdiği yeni yazılımı yüklemek istiyorsanız fotoğraf müzik yedeğini alıp sıfırdan kurulum yapın her zaman.

Çözüm yolu olarak telefon açma kapama ses tuşuyla Fastboot moduna giriyorsa belki 5.1 i flashlayarak düzeltebilirsiniz ama önermem brick olma ihtimali %70. Flashlamayla uğraşmayıp riske atmaktansa tekrar onarmayı deneyin düzelmiyorsa kvk veya teleservice verin 1 ay sonra anakartı değişmiş bi şekilde elinize geçer tabi garantisi varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyetik75

OTA üzerinden Android versiyonunu güncellemişseniz güncelleme bittikten sonra telefon eski sürümdeki uygulamaları yeni sürüme geçirir. Bu hatayı siz ve bir arkadaşta almış fakat o arkadaş fabrika ayarına döndürüp sorununu çözmüş. Siz de aynı yöntemi denemeliydiniz bence. Yani doğal böyle bir sorun yaşamanız Windows'u yükseltme yapıp da kullananını görmedim ben çevremde kendim de kullandım ama illa sapıtıyor. Firmanın verdiği yeni yazılımı yüklemek istiyorsanız fotoğraf müzik yedeğini alıp sıfırdan kurulum yapın her zaman.

Çözüm yolu olarak telefon açma kapama ses tuşuyla Fastboot moduna giriyorsa belki 5.1 i flashlayarak düzeltebilirsiniz ama önermem brick olma ihtimali %70. Flashlamayla uğraşmayıp riske atmaktansa tekrar onarmayı deneyin düzelmiyorsa kvk veya teleservice verin 1 ay sonra anakartı değişmiş bi şekilde elinize geçer tabi garantisi varsa.

kvk servis var. Ciddi anlamda sony'e sövmek istiyorum. Bir işi de ellerine yüzlerine bulaştırmasalar. Telefon pert ve benim zerre hatam yok. Umarım yarına düzelir. Düzelmezse bile telefon kvkdan umarım zahmetsiz ve ücretsiz döner

• Flashtool ile stock rom kursam düzeşltemez miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Yüklemeyin. Android 6 gelmiş ama y.rrak gibi gelmiş. Kafayı yiyeceğim telefonu kullanamıyorum. Android.phone.com durduruldu diyor sürekli ve sürekli. Telefonu kullandırtmıyor

ben güncelleyemedim bile. cihaz şu an pert . serviste. brick olmaya mahkuum bu cihaz galiba. gelsin android 5.1 öyle kullanıcam valla.

hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrolcüDayı

beyler 6.0 hızlandırdı harbiden en azından bana göre hızlı

aman usta imrendirme kimseye. güncellemeyi deneyen bozuyo telefonu benim gibi. :)
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.