Şimdi Ara

Sony vs Samsung

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkcası biraz önce Samsung 55Q80R siparişini veriyordum ve kredi kartı bilgilerini girerken dur bidaha bakayım dedim ve Sony 55XF9005 modeli kafamı karıştırdı
    biri android tv diğeri qled birbirlerine artı eksi yönleri var
    siz hangisini alırdınız ve neden?
    umarım iyice kafam karışmaz :)

• hocam dün valla xf9005 e baktım muazzam görüntü veriyordu ama q80 de çok iyi tv. 2018 üretimi ama sony kararı ona göre verin
  • Sony 55XF9005
  • buradaki satıcıları dinleyip paranıza yazık etmeyin hocam q80r her konuda üstün xf90 dan

birbirine artılarıda yok sony de blooming var samsungdada karanlık sahnelerde biraz detay kaybı ve oyun modunda dimming biraz saçma sapan çalışıyor

onun dışında samsung tam parlak ekranıyla daha fazla aydınlatma noktasıyla one connect olmasıyla görüş açısı farkıyla üst model olduğunu belli ediyor

biri 2018 model orta-üst segment diğeri 2020 model üst sgment bu iki tv yi karşılaştırmak bile hata f/p harici..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

buradaki satıcıları dinleyip paranıza yazık etmeyin hocam q80r her konuda üstün xf90 dan

birbirine artılarıda yok sony de blooming var samsungdada karanlık sahnelerde biraz detay kaybı ve oyun modunda dimming biraz saçma sapan çalışıyor

onun dışında samsung tam parlak ekranıyla daha fazla aydınlatma noktasıyla one connect olmasıyla görüş açısı farkıyla üst model olduğunu belli ediyor

biri 2018 model orta-üst segment diğeri 2020 model üst sgment bu iki tv yi karşılaştırmak bile hata f/p harici..
    Hocam
    2020 model üst sgment? hangi ürün?
  • açıkcası mağazalarda iki tv yi de gördükten sonra 55Q80R de karar kıldım :) one box çok mantıklı bir olay bence tüm üreticiler buna benzer birşey kullanmalı, birde sıcak renkleri seven biri olarak sanki QLED daha doğru renkler veriyormuş gibi geldi bana. siparişi verdim yarın kurulacak bakalım :)
  • tarkanust kullanıcısına yanıt
    Sorması ayıp ne kadara aldınız acaba ? Benim de q80r kafamı kurcalıyor fakat mayısı bekliyorum beeeelki bir indirim yakalarım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanust

açıkcası mağazalarda iki tv yi de gördükten sonra 55Q80R de karar kıldım :) one box çok mantıklı bir olay bence tüm üreticiler buna benzer birşey kullanmalı, birde sıcak renkleri seven biri olarak sanki QLED daha doğru renkler veriyormuş gibi geldi bana. siparişi verdim yarın kurulacak bakalım :)
    Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    XF karşısında Q70 olsa ? sizin tercihiniz ne olur
  • grcim G kullanıcısına yanıt
    tercihlik bi durum olmaz bende çünkü q70 i hiçbir durumda almam hocam :) o parlaklıklarla ekran yansıma performansıyla o paraları kesinlikle etmez bana göre
  • teşekkür ederim kardeşim
  • 8690 tl ye tek çekimle turkuazdan aldım hocam
  • grcim G kullanıcısına yanıt
    açıkcası Q80 olmasaydı 65Q60 düşünürdüm çünkü o zaman çok bir artısı olmayacaktı en azından büyük ekran olsun diye düşünebilirdim
  • quote:

8690 tl ye tek çekimle turkuazdan aldım hocam
    Hocam hangi siteden aldınız bu fiyattan?
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    çok tşk, samsung tvlerde eski modeller daha parlaktı
  • xf90 karşılaştırma pekte mantıklı değil xg95 dahil rakibi değildir Q80 her türlü üstün bir cihaz rtings den karşılaştırma yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkuaz ankara dan aldım hocam
  • quote:

turkuaz ankara dan aldım hocam
    Hocam şuan aynı fiyatmı?
  • valla tam zamanında almışım hocam dolardan dolayı neredeyse fiyatlar 1000 tl civarı artmış şu an baktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.