Şimdi Ara

Sony Vaio SVF152A29W Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
31.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler arkadaşımda Sony Vaio SVF152A29W laptop var recovery dosyaları bozulduğu için recovery yapamadık biz de direkt format attık ancak format sonrası Sony'nin sitesinde driverları bulamadık daha doğrusu laptopun modeli gözükmüyor. sitede yüzlerce model var ama Sony bu modeli sanki üretmemişçesine silmiş sanırım :(
    ekran kartı, ses kartı cart curdu driver programlarıyla yükledik ancak Sony'e ait bazı driverlar olmadığı için örneğin klavye ışığı yanmıyor artık internette araştırdım ama bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. kendim lenovo z500 kullanıyorum hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım yemin ediyorum sony'den soğudum :@

Sony Vaio SVF152A29W

Core i5-3337U CPU 4GB of RAM Nvidia GeForce GT 740M graphics (dip not Nvidia'yı son sürümüne güncellerken önce İntel driver yükleyiniz diye hata veriyor :/ lenovo z500 de Nvidia nın yanında intel graphic 4000 var ama bunda da mı öyle bir bilgi bulamadım)

• up up up
  • YobazPastafaryan kullanıcısına yanıt
    usta aynı sorun bendede var senden rica ediyorum çözüm ile ilgili beni lütfen ara msj yaz 05063700390
  • safakcafe19 S kullanıcısına yanıt
    http://www.iobit.com/en/driver-booster.php otomatik olarak en güncel driverları bulup sisteme yükleyen bir program. işinizi görecektir
  • bende de bu model var rusyadan aldım.Modeli bir türlü internet sitesinde bulamıyorum.Anlamadım gitti.Şimdi şu arkadaşın verdiği driver booster ile denedim o da tam driverları bulacağını sanmıyorum.
  • Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    Yukarıda linkini paylaşmıştım driverların. Otomatikleştirilmiş yazılımlar üretici tarafından eklenen özellikleri desteklemeyebilir çünkü oem yazılımdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Yukarıda linkini paylaşmıştım driverların. Otomatikleştirilmiş yazılımlar üretici tarafından eklenen özellikleri desteklemeyebilir çünkü oem yazılımdır.

hala bu driverları yükleyemedim gitti.
  • bende de aynı model var sitede bulabilmen için bilgisayarı kapat ve assist tuşuna basılı tut yardım menüsü açıldığında orada yazan asıl seri no ile sitede bulabilirsin ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscetin5p

bende de aynı model var sitede bulabilmen için bilgisayarı kapat ve assist tuşuna basılı tut yardım menüsü açıldığında orada yazan asıl seri no ile sitede bulabilirsin ben öyle yaptım

dostum detaylı anlatabilir misin anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscetin5p

bende de aynı model var sitede bulabilmen için bilgisayarı kapat ve assist tuşuna basılı tut yardım menüsü açıldığında orada yazan asıl seri no ile sitede bulabilirsin ben öyle yaptım
    Aynen dediğin gibi yaptım. Teşekkürler.
    SVF152A29W aslında şuymuş: SVF1521SSTW arayanlar için buraya not düşeyim :)
  • SVF1521VST olarak geçiyor. Bataryanın altında yazıyor bu numara
  • 307kd kullanıcısına yanıt
    SVF152A29W kasa kodu hocam tüm SVF152XXXX W/B modellerinin kasası bu kasadır SVF1521NST den tutun SVF1521JST ye kadar hepsinin alt kasada SVF152A29W, pilin altında ise özelleştirilmiş ürün kodu (sizin durumunuzda SVF1521VST) yazar, standart değil yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.