Şimdi Ara

Sony Vaio E Serisi VPCEB4L1E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu laptop'u almak istiyorum, internete girmek,film izlemek ve Football Manager, Age of tarzı oyunlar oynayan birisi olarak bu ürün bana yetermi ?

http://www.sony.com.tr/product/vn-e-series/vpceb4l1e#pageType=TechnicalSpecs

Acil cevabınızı bekliyorum.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihdemirel -- 20 Ağustos 2011; 9:29:24 >

• Bluray okuyucusu yok, film izliyorsan bu çok önemli bence hergeçen gün bluray yaygınlaşıyor, geçenlerde bir teknolojimarkette 14.90 a bluray film satılıyordu, bununla beraber bu E serisi cihazların şarjları çok kısa süre gidiyor, yani Inceptions filmini izlemeye kalksan izleyemezsin

bende E serisi almayı düşünüyorum, fakat şarj süreleri ve usb 3 bulundurmamaları canımı sıkıyor, ayrıca E serisinin çıktığı epeyce bir süre oldu yakın zamanda yenilenecektir diye düşünüyorum beklemekte fayda var bence
  • peki 1500 tl'ye kadar alabileceğim en iyi makina nedir ?
  • Lenovo da iyi makineler var fiyat kalite açısından hoşuma gitti kuzenime ve kardeşime aldım birer bilgisayar 1 yıl önce hala sapasağlam ikiside çok sayıda markayı kullanma fırsatım oldu hernekadar modeller marka kalitesi hakkında farklılık gösteriyor olsada HP, CASPER, PACKARDBELL ve ACER haricinde ki markalara yönelmeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.