Şimdi Ara

SONY SMP-N100 media player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 326 gün 6 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madenci37 (3 mesaj) dmrbrn (2 mesaj) Accept07 (1 mesaj) Yeniada (1 mesaj) Donatn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    901 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://www.sony.com.tr/product/usb-media-players/smp-n100/tab/overview#pageType=TechnicalSpecs

Arkadaşlar sony yeni medya player çıkartmış,estetik olarak bence çok şık,MKV desteği olduğu belirtilmiş.....
    kullananlar yorumlarsaalmak isteyenler için yönlendirici olacaktır...........

|
    |
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar kullanan gören duyan yokmu?
    Türkiyedeki satış fiyatı nedir?,en önemlisi 1080P MKV performansı nasıl???
    |
    |
  • Yarbay
    5112 Mesaj
    Bilgisi olan yokmuuuuu.........
    |
    |
  • Yarbay
    3591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Bilgisi olan yokmuuuuu.........

VAr canım özelden yazıyorum sana.
    Ayrıca bu ürünün neresi çok şık?
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    şekli gayet güzel olmuş bende beğendim, performans nasıl acaba bende merak ediyorum
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    arkadaşlar,

smp-n100 kullanananlar detay bilgi verebilir mi?

türkçe altyazı desteği nasıl bu media player'in?

bir media player olarak asıl görevini tam olarak yerine getiriyor mu?
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Merhabalar, bende western hd live player almak için araştırma yapıyordum. Asus ve sony nin benzer ürünlerini gördüm. Bu ürünün altyazı ve genel özellikleri hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Birde evdeki pc lcd ye yaklaşık 5-6 metre mesafede, pc me hdmi çıkışlı ekran kartı + 2 gb ram ve hdmi kablo alarak film izleme gibi bir alternatifim var. Maliyetleri yaklaşık aynı kullanıcı olarak hangi yöntemi tercih etmeliyim ve meya oynatıcı tercih etmeye kalksam hangisini önerirsiniz. ( Popcorn hariç )
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bende 2 günlük yoğun araştırmadan sonra wd live dan vazgeçip bu ürünü aldım. Dün elime geçti akşam denedim tam bir fiyasko, türkçe altyazı desteğinin olmayabileceği sony müşteri hizmetleri tarafından söylenmişti ama ben ğ,ş,ü,ö,ç vb harflerde bozulma olacağını sanıyordum. Ancak diske attığım türkçe altyazı filmi oynattığımda ingilizce altyazı şeklinde çıkıyor. PC de aynı dosyayı türkçe altyazı ile izliyorum. Cihazın ana yazılımında türkçe yok. Bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım teknik servise mail attım siz yazılım yükleyerek düzeltebilirmisiniz veya türkçe dil desteği kısa zamanda gelecekmi diye, bakalım ne cevap gelecek.
    Bu konuda bilgisi veya yardımı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Program ile mkv, divx,dvdrip vb. filmin içine türkçe altyazıyı gömme gibi bir imkan varmı acaba, belki öyle kullanmaya çalışırım.

• Çavuş
    88 Mesaj
    Tekrar merhaba arkadaşlar, cihaz genel olarak çok güzel diğer bir başlıktada yazmıştım 720p ve 1080p filmleri 3-4 saniyede açıp oynatmaya başlıyor. Araştırmalarım neticesinde program ile altyazı ve ses mkv filme gömülebiliyor. Ancak bazı türkçe karakterler düzgün iken bazıları bozuk görünüyor. Bende araştırmaya devam ediyorum. Bilgi isteyen arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madenci37

Merhaba arkadaşlar bende 2 günlük yoğun araştırmadan sonra wd live dan vazgeçip bu ürünü aldım. Dün elime geçti akşam denedim tam bir fiyasko, türkçe altyazı desteğinin olmayabileceği sony müşteri hizmetleri tarafından söylenmişti ama ben ğ,ş,ü,ö,ç vb harflerde bozulma olacağını sanıyordum. Ancak diske attığım türkçe altyazı filmi oynattığımda ingilizce altyazı şeklinde çıkıyor. PC de aynı dosyayı türkçe altyazı ile izliyorum. Cihazın ana yazılımında türkçe yok. Bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım teknik servise mail attım siz yazılım yükleyerek düzeltebilirmisiniz veya türkçe dil desteği kısa zamanda gelecekmi diye, bakalım ne cevap gelecek.
    Bu konuda bilgisi veya yardımı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Program ile mkv, divx,dvdrip vb. filmin içine türkçe altyazıyı gömme gibi bir imkan varmı acaba, belki öyle kullanmaya çalışırım.

Altyazı gömmek için Total Video Converter dene!.. Forumda aratırsan detaylı kullanımı var.
    |
    |

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Arkadaşlar peki bu cihazla internette istediğimiz sitelere girebiliyormuyuz?
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj

Bende gösteriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    madenci37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
eksikgedik.com
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.