P

Teğmen
09 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,
Telefonun orta tuşu yaklaşık 1 yıldır sorun yaşakmakta bana
Artık garantiye göndermeye karar verdim
Ancak şöyle bir sorunum var, telefonun arka camının çatlattım bayağı büyük çatlaklar var
Şimdi servise gönderirsem arka çatlak diye telefonu komple garanti dışı bırakırlarmı diye endişeleniyorum

Orta tuş yüzünden değişim yaparlarsa aynı zamanda arka camıda hallolmuş olacak ama sizce bir risk varmı ne yapsam ?
Yan sanayi bir arka cam alıp kendim değiştirsem sonra orta tuş içinmi servise yollayayalım sizce
Ne fikir verebilirsiniz bana acaba ?
Arkadaşlar Selamlar,

Bu konu daha önce çok kez konuşulmuş kapanmış şimdide ben iki araba arasında kalmış durumdayım, kendime göre bazı sorularım var bilgisi olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum

Maksimum 25 bin bütçem var 2006-2007 hb dizel iki araçtan birini düşünüyorum, çoğunluk corolla diyor fakat corollayla ilgili hiçbir fikrim olmamasına rağmen kendi gözlemlerim ve kafamdaki bazı sorularım şunlar;

1-sedanları bir kenara bırakıyorum hb ler için bunu söylüyorum, madem corolla bu kadar sorunsuz bir araba neden trafikte hb corolla bu kadar az
2-aynı şekilde neden corolla int.teki araba satış sitelerinde fazla yok
3-yaklaşık 2-3 aydır nette corollalara bakıyorum sitelerdeki ilanlar ne artıyo ne azalıyo denecek kadar azlar, madem corolla alırsam ikinci eli değer kaybetmeden satmak zor değil sahibinden vb.sitelerdeki bu durumu anlamış değilim
4-bankalar 5 yaşına kadar taşıt kredisi veriyor, bu yıl yani 2011 de kredi çekecek olsam 2006 model için taşıt kredisi alabilir miyim yada aracın en düşük 2007 modelmi olması gerekiyordur, bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
5-corolla eskiden sorunsuzdu şimdi öyle değil diyenler var bunun sebebi nedir neden böyle söyleniyor

gerçekten karar vermekte ciddi derecede zorlanıyorum bi gün focus alıcam diyorum ertesi gün corollaya diyorum, bugün corolla günümdeyim
Arkadaşlar Panasonic 46G20E alalı 1 hafta dolmadı yalnız sebebini anlamadığım bir sorunla karşı karşıyayım,
problem şu;

tv izlerken zzzt diye bir ses çıkıyor panelin sağ yan tarafını avcumun içiyle tutup biraz sıktığımda ses kayboluyor, tvyi aldıktan 1 gün sonra bu sorun çıktı ve bu sorun canımı sıkıyor, sice ne yapmalıyım yardımlarınızı rica ediyorum ?
Arkadaşlar müşteri hizmetleri digitürk kutusu olmadan izlenemeyeceğini söylüyor, verdikleri philips dsx 6010 cihazdan memnun değilim milattan öncesine ait bi cihaz gibi ne sesi kısıyor nede kanal menüsü var,
kendim reciever almak istiyorum alırsam ligtvyi nasıl izleyebilirim yardımınızı rica ediyorum.
Herkese Merhaba,

Önümüzdeki günlerde televizyon alacağım, 1 haftadır süren araştırmalarımın ardından aşağıdaki 3 modelde karasız kaldım.

Panasonic TX-PF46G20 - 2.688 TL (istanbul bilişim)
http://www.istanbulbilisim.com.tr/PANASONIC_TX-PF46G20-PLAZMA-TV,14801.html

Samsung 46C650 - 2.329 TL (istanbul bilişim)
http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-46C650-LCD-TV,16112.html

Sony KDL-46EX500 - 2.732 TL (istanbul bilişim)
http://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-bravia-kdl-46ex500-lcd-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,15010.html

Sizce seçimi hangisinden yana kullanmalıyım.
Bütçe bu civarlarda olup daha yükseğe çıkmayı düşünmüyorum.

Teşekkürler,
bu sonuç ile 4 yıllık açıköğretimde işletme okuyabilirmiyim

"Samsung Sync Master 793 MB" monitörümden titreme konusunda çok memnundum, ufacık bi titreme bile yokken ne olduysa aniden kendiliğinden tiremeye başladı, aldığımdan beri ilk kez karşılaştım, ne yapmalıyım sizce
Yaklaşık 3 sene önce kurduğumum pc imden bu zamana kadar en yüksek performansı almaya çalışsamda artık yavaş yavaş beni bırak denemeye başladı
sistemi iyileştirmeyi düşünüyorum, bunun içinde iyi araştırıp, sizler sayesinde iyi bilgi edinip, doğru hamleyi yapmak istiyorum

Şu andaki sistemim

P4 3.0
Anakart - Gigabyte GA-8IPE1000MK i865P
Bellek - 512 MB Kingston DDR
Ekran Kartı RADEON 9250 128 MB (Lanet Olsun Sana)
80 GB Seagate Sata HDD
v.s v.s

Yenilemeyi yavaş yavaş yapacağım için öncelikle GIGABYTE 965PDQ6 i965 LGA775 DUAL DDR2 anakartla + DDR2 Ram ile başlamayı düşünüyorum (ekran kartı v.s şu an düşünmüyorum amacım temeli sağlam yapmak) anakartın şu anda 230 $ gibi fiyatı var biraz düşmesini bekliyorum, sizlerden yardım beklediğim nokta sizcede izlediğim yol ve markanın (GIGABYTE) doğru olduğunu düşünüyomusunuz, ya da önerileriniz nelerdir
sabırla değerlendirmelerinizi bekliyorum

Creative 5200 İnspire + Sound Blaster 5.1 Ses Kartım var, yanlız sadece 4 kolonum çalışıyo,
center (ortadaki) kolondan ses alamıyorum, kolonda herhangi bi arıza yok yer değiştirip denedim çalıştı
ses kartının driverini güncellemeyi denedim bi değişiklik olmadı, sonuç yine 4 kolonum çalışıyo
bu sorunla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 18.454 (Bu ay: 130)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.