Şimdi Ara

Sony Smartband Talk (swr30) Kullanıcılar Kulübü ** ANA KONU ** (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
14
Favori
35.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet zaten kendi hafızası var ona kaydediyor adım sayma uyku takibini bt sadece telefonlara gelen bildirimleri saatde görebilmemiz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen. Hatta telefona bağlamadan bile sürekli kullanılabilir, şarjı 4 gün kadar gidiyor o şekilde.
    Ben telefonu almadan önce 1 ay kadar o şekilde kullandım. Saat, adımsayar ve uykusayar olarak kullanabilirsiniz.
  • teşekkürler
  • Arkadaşlar bugün en uygun fiyata nereden bulabiliriz. Alınır mı sizce
  • ddbb kullanıcısına yanıt
    alınır dünyada bu aletin muadili hala yok (belki samsung gear fit 2 duyruldu o geçer önüne onda gps renkli ekran vs var. Pili bunun kadar dayanırsa o alınır)
  • vercer2005 V kullanıcısına yanıt
    Hocam akşam da saat görememek sıkıntı değil mi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddbb kullanıcısına yanıt
    Eklenti var sesle söylüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saati bir yıldır kullanıyorum. Fonksiyon olarak çok güzel ve kıllanışlı. Diş teknisyeniyim. Devamlı tozlu ortamda çalıştığımızdan telefona bakmadan mesajlarıma, kimin aradığına bakabiliyorum. Hala güncelleme geliyor ve her güncellemede yeni özellikler ekleniyor. Titreşimli olması çok güzel. Beğenmediğim iki yanı ise kordonun kendiliğinden çıkabiliyor olması ve ekranının kolay çizlmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddbb

Hocam akşam da saat görememek sıkıntı değil mi ya

Tabii ki sıkıntı ama saati göremediğiniz zamanlarda zaten klasik saatlerimizde de göremiyorduk . Genelde bu durumlarda cep telefonu ya da odadaki duvar saati vs. işi çözüyor zaten.
    Ayrıca beyaz ekran kullanırsanız zifiri karanlık olmadığı sürece görebiliyorsunuz.

Akıllı saatte ışık olayı tabii ki güzel ama batarya konusunu da göz önünde bulundurmak lazım.
    Hep söylediğim gibi piyasadaki akıllı saatler bu sorunu ekranını kapatarak çözme yoluna gitmiş ve hareket sensörü ya da her seferinde düğmesine basmayı
    gerektiriyor, ki her iki çözüm de SÜREKLİ SAATİ GÖSTEREN bir Swr30 yanında benim için hiç sayılır (Hareket sensörü henüz tam oturmuş bir teknoloji değil, stabil çalışmıyorlar).

Kısacası, ekran ışığından feragat edip ekranı sürekli açık olan ve diğerleri kadar batarya süresi veren bir akıllı saat kullanmak benim için çok daha değerli.

Son bilgi: Sanırım @knnzr nin bahsettiği, sesli komut özelliği (farklıysa düzeltebilir). What's the time diye sorarak saati ingilizce dinliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 7 Haziran 2016; 11:17:01 >

• nokmen kullanıcısına yanıt
    Read out time
    Google playden yükleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Read out time
    Google playden yükleyebilirsiniz.

Çok teşekkürler bak bunu ben de bilmiyordum :). Saatimde 3. sıraya yerleşti hemen.

Bilmeyenler için, read out time uygulamasını indirip ("telefonda Türkçe yok" diyorsa) aynı pencereden devam ederek Türkçe'yi indirin. Saate ekleyin.
    Saat üzerinde uygulamaya gelip tıkladığınızda direk saati söylüyor, isterseniz tarihi de söyletebilirsiniz.

Google play yorumlarında yazdıkları gibi uygulamasınz direk ana ekrana tıklatarak söylese süper olacakmış, artık ilerde inşallah.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Güle güle kullanın.

• Merhaba arkadaşlar bende 5 6 aydır smartband talk var son 1 aydır da araba işe yaptığım hareketleri algılamıyor, yani lifelog uygulamasında arabayla gittiğimde onları adım yada bisiklet olarak algılıyor.Sizce smartband talk'un yazılımında mı yoksa sensörler zatar görmüş olamilirmi.
  • Saate reset atıp tekrar kurmayı denedın mı?
  • elinize sağlık güzel bir anlatım olmuş
  • Saatten memnuniyetimi şöyle izah edeyim.
    2 Hafta önce xperia z1 telefonumu değiştirecektim..
    2 Farklı hatta 4 farklı model arasında kaldım..
    Eledim eledim en son Samsung Galaxy S7 edge ve Iphone 6s arasında kaldım..
    apple ın saatını ve benzer kalın saatlerı hıc begenmedıgım ıcın.. (samsung galaxy gear fit i bile kalın dıye takmıyorum)
    Sırf uyumlu degıl dıye telefonu Iphone almadım :) O denli memnunum ki telefona göre saat dğil saate göre telefon alıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

Saate reset atıp tekrar kurmayı denedın mı?

Evet attım sonuç aynı.Sizin bilekliğiniz araba ile yapılan mesafeleri gösteriyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence çook güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybguvenc

quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

Saate reset atıp tekrar kurmayı denedın mı?

Evet attım sonuç aynı.Sizin bilekliğiniz araba ile yapılan mesafeleri gösteriyor mu.

Şimdi kontrol ettim bu sabah işe gelirken kullandığım 20 dakika hiç yok, o sırada iki defa kısa yürüyüş eklemiş.
    Ama mesela cumartesi gecesi 5 er dakikalık maça gidip gelme sürelerini aynen yakalamış.

Evet bir stabilite sorunu var gibi. Birazdan çıkıyorum bakalım durum ne olacak.

Bende saati sesli okuyan read out time stabil çalışmıyor, bazen ikinci kez tıklamak zorunda kalıyorum.
    Bir de voice note uygulaması hiç çalışmıyor. Kullanan var mı acaba ya da başka uygulama bilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 27 Haziran 2016; 17:25:29 >

• Biraz önce telefonuma swr30 ve lifelog güncelleme bildirimi geldi ve güncelledim.
    Pek birşey farkedemedim, acaba nasıl bir güncelleme var yükleyen ve yeni bir durum farkeden var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.