Şimdi Ara

Sony Smartband Talk (swr30) Kullanıcılar Kulübü ** ANA KONU ** (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
790
Cevap
14
Favori
35.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Başka bir telefonla denemeniz mümkün mü? Telefonunuzun Bluetooth'unda sorun olabilir. Eğer başka telefonda da aynı sorun oluyorsa saatiniz arızalı diyebiliriz.
  • smtsnmz S kullanıcısına yanıt
    Dün akşam eşimin Xperia Z2 tel.ini bağladım, 3-5 dk sonra aynı oda da olmasına rağmen bağlantı koptu.Dediğiniz gibi benim smartband bozuldu büyük ihtimal.2015'ten beri kullanıyorum.

Şimdi kolumda, tel.masamın üstüne. Kafasına göre bağlanıyor,kopuyor.
    Smart connect de bütün izinleri açtım. Sony'e mail attım, bildiğimiz şeyleri yapın demiş, yaptım değişiklik yok başka tel.e de bağladım dedim. Servise gönderin demiş, kim bilir ne kadar masraf çıkacak.

2 ay önce Xiaomi AMAZFIT Pace alacaktım, bağlantı sorunu çıkar diye vazgeçtim.
  • bu saati kullanan yokmu_ cok iyi bir üründü ama sanırım bizim ülkede cok tutmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Registered

bu saati kullanan yokmu_ cok iyi bir üründü ama sanırım bizim ülkede cok tutmadı.
    Ben de siyah, eşimde beyaz var. Halen aktif olarak kullanıyoruz.

Tek şikayet edeceğim husus karanlıkta ekranın görülmemesi. Onun haricinde donanımsal ve yazılımsal olarak hiç bir sorun çıkarmadı.
  • Registered kullanıcısına yanıt
    benim icin efsanedir kendisi 4 yil kullandim son bir yildir xiaomi mi band kullaniyorum.sony nin kordonu takmak icin tokasi kayip oldu mecburiyetten xiaomi kullaniyorum,guzelim sony nin yaninda bes para etmez bir band tir kendisi benim icin.
  • Satilik siyah renk swr30 varsa alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurse -- 1 Haziran 2020; 23:6:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurse G kullanıcısına yanıt
    bende 1 yıl kullandığım bir adet mevcut. iphone geçtikten sonra uyumsuz olduğu için 4 yıldır kullanmıyorum. satabilirim
  • pocob P kullanıcısına yanıt
    ozelden msj gonderdim bakarsaniz.

• SWR 30 modeli kullanmayan varsa satın alabilirim

• Herkese merhabalar
    Yillardir eskimeyen Sony Smartband Talk (swr30) saatim için kordonu sabitlemek için kullanilan klipslerden lazim 2 adet.. elinda olan varsa ücreti mukabili alabilirim🙏
    Umarim elinde kalan birileri vardir..

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.