Şimdi Ara

Sony servis teşekkür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep şikayetlerimizi problemlerimizi yazacak değiliz ya bu seferde teşekkür etmek için bu konuyu açmak istiyorum. Playstation 4 pro içerisinden çıkan dualshockun analog tuşu sola çekiyordu salı günü servise verdim cuma günü sıfır ürünle değiştirdiler bu kadar kısa sürede bu değişimi yaptıkları için sony'e teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten Sony servisinde %95 sıfır ürünle değişim yapılır hocam. (Playstation serileri için konuşuyorum.) Garanti konusunda Playstation ve kamera serisi ile ilgilenen Sony ile telefonlarla ilgilenen Sony farklı olduğundan, PS ve kamera konusunda kullanıcılar genelde memnun kalırken, telefon konusunda bazı memnuniyetsizlikler mevcut. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Bu kadar kısa sürede olması şaşırttı ve sevindirdi beni :-) telefonumda sony serviste sıkıntı yaşamadım ama işlem süresi biraz uzun sürmüştü birde telefon kulaklığı 1 buçuk ayda değişmişti

• Bende çok eski bir fat kasa ps4 vermiştim önceden. Adamlar Slim ile değiştirmişlerdi. Mükemmel bir müşteri memnuniyeti var Ps Sony tarafında.
  • Adamlar tamir etmiyorlar, direk sıfırı ile değiştiriyorlar.
  • Sony Türkiye servislerin tamir yetkisi olmadığı için eğer garanti dahilinde bir şeyse sıfırıyla değişim yapılıyor.

Aslında tamir konusunda da yetenekliler ama bu Sony'nin genel bir politikası. 4 yıllık DS3'lerimi vermiştim bakımını yapıp tertemiz vermişlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben de dualshock verip 3 gün sonra sıfırını almıştım. Memnun kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Bende çok eski bir fat kasa ps4 vermiştim önceden. Adamlar Slim ile değiştirmişlerdi. Mükemmel bir müşteri memnuniyeti var Ps Sony tarafında.

Sorun neydi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Çok ısınıyor diye vermiştim. Öyle değiştirmişlerdi sıfır Slim ile.
  • Vay be inanması bile güç buna tebrik ederim sonyi

• unreal4life kullanıcısına yanıt
    Vatan'ın çalıştığı servislerden genellikle memnunum. Hatta proyu da vatandan alayım dedim geçen hafta. Ama 1800'e Alb ' den aldım . Bakalım inşallah ileride bir sıkıntı olmaz cihazda.
  • 2 yıl jet kasa ps4 kullandım 3 kere dualshock 4 bozdum her seferinde, adamlar aldı yenisini yolladı. 2 kere jet kasayı temizletmeye götürdüm 2 kere de tertemiz yapıp yolladılar. Sonra jet kasayı elden çıkarıp Pro'ya geçtim. Pro'da seneye bu zamanlar temizlemeye götürürüm. Sony servisinden çok memnunum Nazar değmesin elemanlar işini iyi yapıyor. Servis de bir abi var ilgi alakasından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 25 Şubat 2018; 14:5:7 >
  • temizletmeye verince cihazı sıfırlıyorlar mı? indirdiğimiz şeyler gidiyorsa yedek alınıp verilmeli
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    yok biriken tozları alıyorlar ve yağlayıp gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Çok ısınıyor diye vermiştim. Öyle değiştirmişlerdi sıfır Slim ile.

Vay be benimki de ısınıyor rahatsız etmiyor ama beni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony servisi tarafından ps pro'm 3 defa yenisiyle değişti, 4. yü kullanıyorum. sorunlar, oyunların devamlı çökmesi, blueray playerın bozulması vs'di.

Sony servis benim gözümde mükemmel çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 25 Şubat 2018; 15:0:16 >
  • iyiymiş o zaman.garantisi bitmesine yakın yollarım bende.çok toz alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

sony servisi tarafından ps pro'm 3 defa yenisiyle değişti, 4. yü kullanıyorum. sorunlar, oyunların devamlı çökmesi, blueray playerın bozulması vs'di.

Sony servis benim gözümde mükemmel çalışıyor.

oyunlar nasıl çöküyor, ilk defa duyuyorum. Aldım PRO'yu çat diye kurdum oynuyorum sıkıntı yok. Jet kasa kusursuzdu öyle demek ki kronik makinalar senin elinde patlamış.

k
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Oynamadığın zamanlar ps4'ün üzerine temiz yastık çarşafı ser 1 yıl garanti veririm çok az tozlanıyor, senin bakman da önemli. PS1'im hala çalışıyor 18 yıl olmuş hala kıp gıcır:)
  • Bilirsin basina gelmistir, oyundan 34878 veya 38478 hatasiyla atar. Bende tum oyunlardan bu hatayla atiyordu, bu da degisim sebebi sayiliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.