Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memis0051

Telefona da 6 yıldır oyun yüklemiş değilim en son askerdeyken oynamışımdır. Sanala karşı bi Cod'u severim. İddaalı multi keyifli olur :D
    bende son 10 yıldır multi dışında birtek gta 5 oynamışımdır. oda open world diye senaryosunu oynamadım. ps plus da ücretsiz bi cod var hangisiydi hatırlamıyorum online ı varsa bende indiririm.

edit: cod2 dışında sevemedim cod serisini. 2. dünya savaşı varken ileri teknoloji silahlar oyunu bitirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 3 Ocak 2019; 12:1:16 >
  • 1tb + spiderman paketi için aşağıdaki link doğru mudur ? Ona göre takip edelim.

https://www.amazon.de/dp/B07L5XV8LD/ref=twister_B01N2P9F8R?_encoding=UTF8&psc=1
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    vallaha telefonda bakınıyorum oyunlara da sarmıyor.

vainglory ve pubg oynuyorum biraz biraz. onun dışında çok bir etkeni yok bende oyunların artık. FM oynamışımdır en çok herhalde :)

ama dediğim gibi sıkılsam da satmam herhalde ps i. kalsın milletle çok güzel keyifler yaşatıyor.

bir ara nintendo wii almıştım baya oldu. çift nunchuck vs vs vs. çinden de ucuza kapatmıştım parçaları. yemin ederim valideyle peder beyin karşılıklı tenis oynama sahnesi hala aklımda kahkahalar atıyorum.

hayat çok kısa. 1500 lira beni öldürmez ama fazlasıyla keyif alabilirim :)
  • ps4'ü ilk kez alacak olan arkadaşlar. ilk oynamanız gereken oyun last of us :) ps4'ün efsanesi en kral oyunu last of us'tur. onunla başlayın :) benimki de istanbula varmış çok şükür. 3 hafta oldu.
  • caniturk kullanıcısına yanıt
    Ortak plus nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Hahaha küçükken anneme oynattığım atari oyunu geldi aklıma (adventure island) Karakter nereye zıplasa o da gercekte o tarafa irkiliyordu xdxd. Atariden beri konsol yüzü görmedim bir iki kez oyun salonunda pes attım arkadaslarla, onun dışında cs manyagiydim bir zamanlar. Hey gidi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 3 Ocak 2019; 12:43:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon.de den gelen ps4 1 tb ler için sürümler nedir acaba arkadaşlar ? benimkide yolda 18 aralıkta aldığımız anca geliyor. Bazı şanslı arkadaşlar sonradan alıp bizden erken teslim aldılar :)
  • Alanlar hiç olmazsa Fotograflı kutu açılım yapsınlar, Birde ses durumları nasıl ? PS4 gürültüsü dünyaya bedel diyorlar.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    psn kardeşlik konusu mevcut orada yazıyor hocam detaylı

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Alanlar hiç olmazsa Fotograflı kutu açılım yapsınlar, Birde ses durumları nasıl ? PS4 gürültüsü dünyaya bedel diyorlar.
    ps4ü alan başlığı takipten çıkarıyor :) kutu açılım ve detaylı inceleme bekliyoruz ama benim aldığım ürünü 10 kişi aldı hepsinin cihaz eline ulaştı daha biri yazmadı serisi şudur, kutusu böyledir diye. gürültü konusunu da dert etmeyin, ben 2016 sürümü 1 sene kullandım sattım gürültü hiç yoktu. eski serilerde var gürültü. bir de cihaz tozlanırsa olur. ev cihazlarında pek tozlanma olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamut987 -- 3 Ocak 2019; 13:32:6 >
  • Benim siparişlerin parası çekilmiş 1540.79 TL bana 243.95 € ya gelmişti kuru 6.316 olarak hesaplamış Akbank.

• benim sürüm 5.55 olarak geldi güncelledim zaten son sürüme

• Arkadaşlar gelen ürün 2216b , sürüm 6.00 güvenlik jelatinini kendim actim herhangi bir sıkıntı yok. Alanlara iyi oyunlar

• İşin raconu bu herhalde benim konsol eve gelmis bu akşamdan itibaren beni de yok yazın

• emrahcey E kullanıcısına yanıt
    Ben açarken videoya çekmiştim aksi bir durumda elimde belge olsun diye ama, bir sorun görmeyince sildim.

Amazon'un kendi kutusunu açarken PS4 kutusunun arkasındaki oyun tanıtımlarını gördüm ilk olarak. Bir anlık oyunlu bundle bir cihaz gönderdiler zannettim, ama çabuk geçti

CUH-2216B , 5.55 versiyon olarak geldi. Zaten 22xx cihazlar 5.55 versiyonla geldiği yazıyor wikipedide vs.

Sanırım yeni nesil gelene kadar başlığın amacından sapmaması için bu başlığı terkediyorum. Her türlü sorun , çözüm ve yorum için forumda konsol başlığı mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim anlamadigim ps4 h..klenmedi mi ? dusur iste fiyatları .ps4 500 gb 180 euro, 1 tb 220 euro ,ps4 pro 250 euro .. Böle mi fiyatlar yoksa, pot kırmayalım da :D ülkede ucuz birşey kalmadı artık euroyu 8 mi 10 'lami carpsam bilemedim bizde pro versiyonu 2600 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: georgess

Aynen gece 6.75 leri görünce dedim ne oluyor. Şimdi ki seviyeler kabul edilir fakat daha da artarsa muhtemelen iptal ederim. Uzun zamandır 6.00 6.05 sevilerinde olan Euro biz ps4 alınca coştu maşallah.
    Hocam merhaba bende 30 Aralık'ta sipariş ettim.31 Aralık'ta karttan amazon.de luxemburg 42.09$ kur 5.29 diye 227 TL çekmiş sizde de böyle bir şey oldu mu ?
    Daha karttan başka para çekilmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DefuseHostage -- 3 Ocak 2019; 15:34:29 >
  • Dostlar az önce kurulum yaptım da bu ps'de netflix youtube falan da var şaka değil demi? :D

Ayrıca bur işlem yaparken oyun yükleme, güncelleme vs. enerji tasarrufu için Tv'yi kapatsak PC gibi işleme devam eder demi? Bilmediğimden soruyorum cesaret edemedim hata verir diye.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    1. netflix ve youtube, smart tv'lerden de bilgisayardan da daha stabil çalışıyor ps4'te, bunun sebebi hayvan gibi ram'i olabilir.
    2. oyun yükleme, güncelleme vs. enerji tasarrufu için dinlenme moduna geçiniz dostum. o modda ps kapanır elektrik harcamaz neredeyse, indirimleri güncelemeleri yapar, kolları şarj edebilir.. sonra tv'yi ister kullanırsınız, ister kullanmazsınız. bilmediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.
    ilk last of us'u oynayın :)
    kutulu oyuna para vermeyin psn kardeşliği öğrenin.
  • Çok tşk. Peki 14 gunluk ps plas'ı hic ucretsiz kullanabilir miyim? 1 aylik pakette gecerlidir falan yaziyor

• 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.