Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
47
Favori
82.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: medulla24

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

fiyat guzel, ems ile geliyor yani tr de ptt ustlenecek.

Tmm dostum eger acip bakip netten sorgulamazlarsa elimde sanirim hafta ici ;)

Hayırlı olsun dostum bende merak ediyorum :) benimde DS6500 var onu satıp bu modeli almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrico

quote:

quote:

Hayırlı olsun dostum bende merak ediyorum :) benimde DS6500 var onu satıp bu modeli almak istiyorum

Tesekkur ederim dostum... İstahimi kabarttibiz bende hayatimdaki isitsel soleni bu sekilde cozeyim dedim hem bu hemde turtle beach px4 gelcek :))) filmler hazir, oyunlar hazir, 2. Kol ve kamera hazir birtek ps4 un cikmasini bekliyoruz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

fiyatını düşük göstertme veya gümrükdekilere 200$ vs dersen sıkıntı olur denedim ben. adamlar ödeme makbuzunu istiyor paypal yanında onunla gitmen gerek. veya ebayden adamlar girip bakıyor. çünkü kutusu vs. biraz gösterişli yemiyor gümrükdeki arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metall82

quote:

quote:

fiyatını düşük göstertme veya gümrükdekilere 200$ vs dersen sıkıntı olur denedim ben. adamlar ödeme makbuzunu istiyor paypal yanında onunla gitmen gerek. veya ebayden adamlar girip bakıyor. çünkü kutusu vs. biraz gösterişli yemiyor gümrükdeki arkadaşlar.

Gorcez dostum bu birazda sans isi....

• aynen şans 2 defa aldım aynı oldu. bir çok arkadaşada aynı oldu hayırlısı..
  • Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Fakat ben aletin kozmetik görünüşünden ziyade daha çok ses kalitesini merak ediyorum, bu konu üzerinde fazla durulmamış. O yüzden birtakım sorularım olacak.
    Alet sadece Japonya'da satıldığı için internette ingilizce bir incelemeye rastlamak zor. İncelemelerin yapıldığı bir takım Japonca siteleri google translate ile ingilizceye çevirip okuduğumda gördüm ki ses kalitesi birçok kişiyi tatmin etmemiş.
    Bass sesleri iyi veremiyor deniyor, mid ler ise idare eder boyutunda. Yüksek volume de seste bozulmalar olduğu söyleniyor. Surround konusunda bir sıkıntı yokmuş. Gerçekten durum böyle mi? Ses kalitesi nasıl sizce? 500 dolarlık bir kulaklığa bu tür yorumlar gelince insan şüpheye düşüyor iyice. Bu kulaklığı çoğunlukla PS4 ile birlikte kullanmayı düşünüyorum. Bunun yanında film ve müzik de dinleyeceğim. Elimde şu an Grado SR225i var. Onu satıp üzerine bir miktar para koyup 9.1 olanı almayı düşünüyorum. Ayrıca araştırdığım kadarıyla bu kulaklıktan başka DTS çözen bir kulaklık yok. Dolby Digital yavaş yavaş tarihe karışacak gibi duruyor. O yüzden Dolby kulaklıklara hiç bakmıyorum. Tek alternatif Sony gözüküyor şu an. Ama bu kadar para verip bir de sonuç hüsran olsun istemiyorum. Ses kalitesi hakkında yorumlarınızı alabilir miyim lütfen..
    Hatta Ankara'da bu kulaklığa sahip birileri bana dinleme imkanı sunarsa çok memnun olurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silex -- 9 Aralık 2013; 0:45:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: silex

Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Fakat ben aletin kozmetik görünüşünden ziyade daha çok ses kalitesini merak ediyorum, bu konu üzerinde fazla durulmamış. O yüzden birtakım sorularım olacak.
    Alet sadece Japonya'da satıldığı için internette ingilizce bir incelemeye rastlamak zor. İncelemelerin yapıldığı bir takım Japonca siteleri google translate ile ingilizceye çevirip okuduğumda gördüm ki ses kalitesi birçok kişiyi tatmin etmemiş.
    Bass sesleri iyi veremiyor deniyor, mid ler ise idare eder boyutunda. Yüksek volume de seste bozulmalar olduğu söyleniyor. Surround konusunda bir sıkıntı yokmuş. Gerçekten durum böyle mi? Ses kalitesi nasıl sizce? 500 dolarlık bir kulaklığa bu tür yorumlar gelince insan şüpheye düşüyor iyice. Bu kulaklığı çoğunlukla PS4 ile birlikte kullanmayı düşünüyorum. Bunun yanında film ve müzik de dinleyeceğim. Elimde şu an Grado SR225i var. Onu satıp üzerine bir miktar para koyup 9.1 olanı almayı düşünüyorum. Ayrıca araştırdığım kadarıyla bu kulaklıktan başka DTS çözen bir kulaklık yok. Dolby Digital yavaş yavaş tarihe karışacak gibi duruyor. O yüzden Dolby kulaklıklara hiç bakmıyorum. Tek alternatif Sony gözüküyor şu an. Ama bu kadar para verip bir de sonuç hüsran olsun istemiyorum. Ses kalitesi hakkında yorumlarınızı alabilir miyim lütfen..
    Hatta Ankara'da bu kulaklığa sahip birileri bana dinleme imkanı sunarsa çok memnun olurum :)

Amazon.com da urunu bulup altindaki review leri okuyabilirsin hepsi olumlu ben siparisi verdim japonjadan bakalim gelince paylasirim artilari eksileri...

• quote:

Orijinalden alıntı: silex

Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Fakat ben aletin kozmetik görünüşünden ziyade daha çok ses kalitesini merak ediyorum, bu konu üzerinde fazla durulmamış. O yüzden birtakım sorularım olacak.

Amazon.com da urunu bulup altindaki review leri okuyabilirsin hepsi olumlu ben siparisi verdim japonjadan bakalim gelince paylasirim artilari eksileri...

• İnceleme için teşekkürler, güle güle kullanın. Kulaklık araştırmasına yeni başladım ve fazla fikrim yok açıkçası. LG 5.1 sistemim var ve WD Media Player kullanıyorum. DTS filmler başta olmak üzere tüm filmler için seslerin hakkını bu kulaklıkla verebilir miyim? Ses sistemine nasıl bağlanacak vb. sorularım var.

Tek sorun biraz pahalı olması, benzer özelliklerde daha uygun ürünler var mıdır?

Teşekkürler.
  • metall82 kullanıcısına yanıt
    Ben şanslıyım faturaya 117 dolar yaz dedim satıcıya sağolsun yazıp koymuş...Açtılar baktılar 44 tl para ödedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

Ben şanslıyım faturaya 117 dolar yaz dedim satıcıya sağolsun yazıp koymuş...Açtılar baktılar 44 tl para ödedim

Yani ise yaradi??? Bu urunden mi getirttin???

• medulla24 kullanıcısına yanıt
    Ds 7500 olanını getirttim 2 ay önce dostum. izmir...
  • quote:

Ds 7500 olanını getirttim 2 ay önce dostum. izmir...

Super bende cts verdim siparisi japon adam bugun kargoya verdi bundan sonra en saglam nereden takip ederim gonderiyi?? Tr dusindayken ve iceri girdiginde??? Gumruge takildimi takilmadi mi diye???

Sana tracking number verdi ise ptt yurt disi gonderi takibi die arat google dan sorgulama satirina yapistir takip no sunu direk cikar

• quote:

Sana tracking number verdi ise ptt yurt disi gonderi takibi die arat google dan sorgulama satirina yapistir takip no sunu direk cikar

Olmadi hata veriyo nedense.... Japon sitedede kargonun sadece verildigini gosteriyo onlarin takipleri daha cacik...

Hmmm...Daha sonra tekrar dene bakalım öyle olmaması gerek
  • hayırlısıyla ben de hw700ds sahibi oldum bugün itibariyle , sabah gittim gümrükten teslim aldım , 1-2 güne kadar fırsat bulursam izlenimlerimi yazacağım arkadaşlar.. aslında sadece kulaklığın değil evdeki tüm ekipmanlarımın değerlendirmesini yazmayı düşünüyorum , dün 144hz 3d gözlüklerim geldi (benq w1070 için) bugünde sony kulaklık geldi takım tamam oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: resai

hayırlısıyla ben de hw700ds sahibi oldum bugün itibariyle , sabah gittim gümrükten teslim aldım , 1-2 güne kadar fırsat bulursam izlenimlerimi yazacağım arkadaşlar.. aslında sadece kulaklığın değil evdeki tüm ekipmanlarımın değerlendirmesini yazmayı düşünüyorum , dün 144hz 3d gözlüklerim geldi (benq w1070 için) bugünde sony kulaklık geldi takım tamam oldu :)

Selamünaleyküm
    İncelemenizi bekliyoruz. Diğer cihazlardan önce kulaklığı test ederseniz sevinirim. Bizi fazla bekletmeyin. Sağlıcakla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

hayırlısıyla ben de hw700ds sahibi oldum bugün itibariyle , sabah gittim gümrükten teslim aldım , 1-2 güne kadar fırsat bulursam izlenimlerimi yazacağım arkadaşlar.. aslında sadece kulaklığın değil evdeki tüm ekipmanlarımın değerlendirmesini yazmayı düşünüyorum , dün 144hz 3d gözlüklerim geldi (benq w1070 için) bugünde sony kulaklık geldi takım tamam oldu :)

Selamünaleyküm
    İncelemenizi bekliyoruz. Diğer cihazlardan önce kulaklığı test ederseniz sevinirim. Bizi fazla bekletmeyin. Sağlıcakla...

tamamdır :)

• quote:

Gimruk vergisi ne kadar odedin??

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.