Binbaşı
10 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 2)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar. xbox one almayı düşünüyorum. ps4 de özellikle cod:bo3 de ping olayı çok can sıkıcı. daha önce xbox one da microsoft serverlarını kullandığı için online oyunlarda xbox daha iyi olduğunu duymuştum. amerikada 30ping se burada 30 ping vs.. böyle okmuştum bir yerlerde. ps4 e göre serverlar daha kaliteli biliyorum. cod:bo3 de amerikada 20-30- max pingle oynuyorlar ps4 de benim 100 üzerinde ve 3 diş çekiyor. 12 kişilik oyunda herkesin 4 diş benim 3diş ve karşı karşıya adam vurmak nerdeyse imkansız oluyor. çok sıkıldım bu yüzden. xbox almayı düşündüm o derece. yanlız fps bölümünde bo3 anakonu başlığında ping den şikayetçi arkadaşlar gördüm 400 ping gören arkadaş vardı ilk sayfalarda. ve son sayfada üstlerde yazan arkadaş ps4 e geçtim diyor. kafam karıştı. 120-130 pingle oynuyorum. bulunduğum yerde fiber yok olsa zaten direk kullanırım. Hipernet adsl kullanıyorum 32mb akn siz. upload malum türkiyede. şimdi ben xbox one alırsam ping aynı olursa deliririm. bunun için şimdi almayı düşünürken ürktüm. yazılanları okudukdan sonra. sizce ne yapmam gerek ? pingleriniz ne durumda ? tavsiye edermisiniz. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler..
Arkadaşlar 50lvl üstü heykelleri sağlam hesap arıyorum pm ile ulaşabilirsiniz
Arkadaşlar 3d film izlerken iso media player ile 3D Optoma HD83 yeni aldığım cihazda bir türlü ekranda 120hz olmuyor ekran sağ altta 1080p 60hz oluyor hatta bazen 27hz oluyor bunu nasıl 120hz yapabiliriz tüm ayarları kurcaladım. olmadı... projeksiyona bağladığımız emitter le ilgisi varmıdır.. nasıl ayarlanır veya... yardım bekliyorum teşekkürler...
arkadaşlar bu kulaklık ile ilgili başlık açmayı ön gördüm faydalı olacağından eminim.. Benim gibi kulaklık da DTS_HD ve Dolby TrueHd ses destekleyen kulaklık almak isteyenler arayanlar vardır. Bunun eşi benzeri yok zaten başkada yok bu tarz kulaklık bildiğim. 3 adet hdmi çıkış var receverinda ve 1xde hdmi output var. istediklerimizi fazlasıyla karşılıyor. Şuan kullanmakta olduğum Turtlebeach ear force Px5i dağıtacak özelikklere sahip. ev sinema sistemini kesinlikle aratmayacak özellikleri var px5 den sonra buna kesin eminim. ürün elime geçtiğinde detaylı açıklamamamı yapacağım. 4-5 güne tahminim elimde olur. güzel özelliklerinden ilgi çeken birisi. aynı kulaklıktan recever olmadan yanlızca kulaklık alıp 2-3 kişi birden de faydalanabiliyorsunuz. yani örneğin. apartmanda oturuyorsunuz ve yüksek seste film izlemeniz imkansız ve birde gece olduğunu düşünürsek mümkün değil.. eşiniz arkadaşınız vs... oturup herbiriniz 1 kulaklık takarak rahatlıkla yüksek sesde film izleyebilirsiniz. tek recever ile. isteyen sesini kendi kulakalığından ayarlıyor. kulaklık tek olarakda satılıyor fiyatı ona göre tabi düşüyor. yaklışık yarı yarıya.. şimdi buradaki önemli noktayı unutmayalım çok ucuzada kulaklıklar var yalnız en büyük özelliği DTS HD VE DOLBY TRUEHD desteği bunu unutmayalım. o ses formatlarında bluray veya mkv izlerken inanılmaz ses efektlerini alıyoruz. ve gece yarısı kimseyi tahatsız etmeden. keza oyunlar içinde aynı. bi resident evil bir call of duty oynadığınızıda düşünün. tabi burada bir şey söylemem gerek tamamen zevk meselesi. px5 de çok çok iyi hatta fazlasıyla. fakat bundan sonra gelir herzaman. px5 de sadece Dolby digital ses alırsınız. bunda her türlüsünü destekler. mükemmel ses alırsınız. maddi durum imkanı olan ve bu ses formatlarını dtshd ve truehd kullanmak isteyenlere şiddetle tavsiye diyorum.. ürün geldiğnde deneyip burada sunacağım... nekadar farklı olduğunu px 5 ile aynı filmlerde sahnelerde test edeceğim.. sizlerinde yorumlarını bekliyorum...

kulaklık tam set 400$ recever ile birlikte.

Arkadaşlar 3 gün önce oyuna girmek istedim girmeyince anladımki hesabım hacklenmiş. mailime bakarak battle net accountumda kayıtlı olan mailim başka bir maille değiştirilmiş. ve tüm eşyalarım gitimiş oyundaki.. yaklaşık 600m gold luk item vardı. bende battle nete mail attım ama dönen olmadı. contac us dan mail attım. aslında skype ile görüşmek gerek ama ingilizcem iyi değil.. kimliğimi ve oyun cd keyini ek olarak attım ispat etmek için. acaba tam olarak nereye mail atmam gerek. ticket açamıyorum hesabıma giremeiğim için. oyun şuan başkasına ait hatta stracraft 2 oyunumu bile oynayamam. adamlar zaten eşyaları alıp çıkmışlar sadece. 22 gün olmuş en son oyuna girmeleri yani o mailin değişme gününe denk geliyor. yanlız 2 gün önce gelen mail de tam anlayamadım oyunumu satmaya çalışıyorlar gibi birşeyler yazıyor. yardımcı olursanız sevinirim hesabımı nasıl kurtaracağım. recover ile itemleri geri alabiliyormuşuz. hesabı geri alıp recover edicem.

şu şekil ;

Greetings!

It has come to our attention that you are trying to sell your personal Diablo III account(s).
As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled.
It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:
https://us.battle.net/login/en/?ref=http%3A%2F%2Fus.battle.net%2Fd3%2Fen%2Findex&app=com-d3

Login to your account, In accordance following template to verify your account.

* First and Surname
* Secret Question and Answer
Show * Please enter the correct information

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Regards,

Account Administration Team
Blizzard Entertainment
http://www.blizzard.com/support/
Diablo III , Blizzard Entertainment 2012
Arkadaşlar final fantasy XIV çıktı oynamak isteyenler var ise aynı serverda başlayalım türkler bir arada olalım.. ben yıllardır XI online oynuyorum.. XIV dede oynayacağım oyunum yolda geliyor sizlerde oyunu temin etmek isterseniz yrdımcı olurum.. oyun hakkındada bilgi isteyenler olursa bana ulaşın... FF ciler bu harika fantastik dünyayı kaçırmamanızı tavsiye ederim..
arkadaşlar benim makinada gitti güme galiba moralim çok bozuk makinam pal 60gb türkiyede ilk çıkan makineler teknosadan almıştım 2.5yıl oldu aşşa yukarı. G25 almıştım 5 gün önce kursağımda kaldı her aksam GT5 oynuyordum tam elim alıştı derken dün akşam makina kapalıyken 1gündür sıcakla alakası yok blu-ray film taktım filmi cihaz herzamanki gibi gördü ve filme girdim siyah ekranda kala kaldı ps tuşuna basarak ciktim tekrar denedim yine aynı şekilde siyah ekranda kaldı. bu sefer oyun taktım makineyi kapatıp açtım oyun cdsinide gördü girdim PS3 yazısı çıktı ohbe dedim fakat yine siyah ekranda kaldı oyundan çıkmak için quitgame dedim makine reset attı kendi bir kaç kez denedim hep aynı. hdd'de yüklü oyuna girdim onu çalıştırıyo fakat cd takınca açmıyordu dün. fakat az önce ps3 oyun taktim açıldı normal oynadım quit game yapıp tekrar gimek istedim makine reset attı yine uzun bekleyerek. oyuna tekrar girdim açmadı kapatıp açtım. 2.ye oyuna girdi fakat quit game yine yaptım tekrar reset attı. yani gözden olsa oyuna girmez cd okuyor lensi bozulan kişiler cd okumuyor görmüyor diyorlar işlemciden olsa oyun açılmaz sizce nedeni nedir? ben ps3 bayadir temizlemiyorum acaba ızgarası tozmu doldu? ondan olabilirmi ? yorumlarınızı bekliyorum.
Arkadaslar FFXI Oynayan varsa hangi serverlardasiniz bulusalim ayni serverda oynayalim cok harika olur. Ben Remora serverindayim 4 türk variz.. cok kisi olsak türk LS si kursak ne harika olur... sizlerde oynuyosaniz buraya yazin arkadaslar.

War 75 Sam 75 Nin 75 Pld 60
Server : REMORA
RANK 10
Arkadaslar elite almak istiyorum ps3 kullanicisiyim ama 1 tanede 360 almak istiyorum. sirf Final Fantasy ve 1 kac oyun icin alicam, bir kac sorum olacak türkiyede piyasada 360 elite pal makine fiyatlari ortalama nekadardir sifir mkineler icin ve nerelerde bulunur fiyat bilgisi olan varmi?
birde HD dvd player alicam 360 icin HD dvd filmlerde türkce alt yazi varmi? ve bölge sorunu olurmu mesela ben japonyada alicam hd dvd playeri buradaki satilan filmlerle calisirmi bölge kodu varmi HD dvdlerde? herkese tesekürler..
Japon psne hucum 120mb civari indiriyom suan bakalim nasil video
Hakkında
Forum İmzası:

PSN: metaI
Ps3 120gb - PS4 500GB - MONSTER P370 Core i7-3630QM 32GB 1600Mhz 240GB SSD+750GB 2xHD7970M Crossfire 4Gb 17.3" Full HD Win 8 64bit - Optoma HD83 Full HD 3D Projeksiyon - Sony Hmz T2 3D kişisel gözlük - Logitech G25 direksiyon - Sony MDR-DS7500ES Kulaklık - Dark 2 media player - Turtlebeach px5 kulaklık - Iphone 5
Forum İkinci El İmzası:

Ps3 120gb - MONSTER P370 Core i7-3630QM 32GB 1600Mhz 240GB SSD+750GB 2xHD7970M Crossfire 4Gb 17.3" Full HD Win 8 64bit - Optoma HD83 Full HD 3D Projeksiyon - Sony Hmz T2 3D kişisel gözlük - Logitech G25 direksiyon - Sony MDR-DS7500ES Kulaklık - Dark 2 media player - Turtlebeach px5 kulaklık - Iphone 5
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.421
İkinci El Bölümü Mesajları: 202
Konularının görüntülenme sayısı: 87.951 (Bu ay: 257)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.