Şimdi Ara

SONY itiraf etti: PSN kapalı çünkü HACKLENDİK!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
10.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

artık işin içinde fbi'da var ooh evlere şenlik bakalım sonuç ne olacak
    izleyin , canlı yayında anons'tan biri ile konuşuluyor

ben diğer konuda yazdım anonymous yaptı ama inkar ediyor. onlarda korkuyor bu işin pisliğinden ama madem bir .ok yediniz adam gibi yaptık deyin geohot un durumuna düşmekten korkuyor V özentisi

Ortalıkta yok böyle yaparız yok böyle ederiz demeyi biliyorlar. birde bunları adam yerine koyup haklı görenler ve yükseklere çıkaran tipler var. Anomus öncelikle gehot gibi delikanlı olsaydı biz yaptık lafını kullanırlardı ama nerdeee...

Neyse bakalım sonuç ne olacak gerçi çözerlerse artık bu saatten sonrada saldırı yapamazlar artık peşlerine herkes takıldı ve korkudan yaklaşamazlar gibime geliyor gerçi ne olacağıda belli olmaz

• benim merak ettiğim nokta sony neden bu açıklamayı yaptı yeni bir sisteme geçiş yapıyoruz gibilerden bir açıklamayla da yolunu çizebilirdi hatta renkli bazı haberlerle desteklenebilirdi bu durum ve bizim düşüncelerimiz komplo teorisi olarak kalabilirdi Sony nin bir amacı var bu açıklama amaçsız değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous
    Peki ne zamana kadar beleş olacak LIVE ?

Kendi paralı üyelerinin parasını iademi edecek ?
    Yıllık toptan alanlar ne yapacak ?

25 Nisan a kadar bedava Live.

Güzellik yapmış MS 2 konsol sahibi olupta MS Live a üyeliği olmayanda gelsin oynaasın demiş affferin ms e
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

benim merak ettiğim nokta sony neden bu açıklamayı yaptı yeni bir sisteme geçiş yapıyoruz gibilerden bir açıklamayla da yolunu çizebilirdi hatta renkli bazı haberlerle desteklenebilirdi bu durum ve bizim düşüncelerimiz komplo teorisi olarak kalabilirdi Sony nin bir amacı var bu açıklama amaçsız değil

müşterilerine karşı şeffaf bir tutum sergiledi doğru olanda bu , bakım çalışması yapıyoruz deselerde sonunda acı gerçeği paylaştılar.
  • ya arkadas bole bı konu war zaten ve o konudada bu olay yazıldı saatler once nıe bakmadan yenı konu acıosunuz anlamıorum zaten bı konusda butun bunlar mewcut
  • Bu olay resmen SKANDAL !!! Yalansa yalan diyin. Videoda ki itirafçı Sony bu arada.

• Tamam hacker lar darbe vuruyor olan bize oluyor ama sony de göz göre bize saldırın diye haykırdı abicim. Jailbreak muabbetinde geohot a karşı açtıkları savaşta yanlış strateji uyguladılar.Jailbreak olayının yasalar gereği suç olmadığını herkez biliyor parasını verip satın aldığın bir ürüne dilediğini yapmakta özgürsün çocuk aleti kırdı dağıttı etik bir şey olmamasına rağmen kendi malın üzerindeki sahip olduğun haklar açısından gayet doğal bir şey. İşte burda sony nin tavrı ve geohot a bu şekilde bir yaptırım uygulamaya hakkı yoktu zaten hacker larında tepkisi ve sony ye savaş açmalarının asıl sebebide bu.Sony nin yapması gereken şey ya en başından jailbreak çıkmadan önce geohot ile kimseye birşey duyurmadan anlaşıp sessizce olayı kapatıcaklardı yada jailbreak in önüne geçebilcek yeni bir update yapmanın yolunu bulcaklardı.Olayların bu safalara kadar gelmesindeki tek suçlu anonymous değil diyorum ben

• tek derdim little big planet'ın online bölümlerini oynayamamak

onun dışında zaten işime yaramıyor online olmak

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bu olay resmen SKANDAL !!! Yalansa yalan diyin. Videoda ki itirafçı Sony bu arada.

Bu çok güzeldi ya izlemiştim daha önce,itirafçı O.Ç

Bence Anonymous veletleri bi halt yapamayınca,bizim okan girmiştir devreye

SONY itiraf etti: PSN kapalı çünkü HACKLENDİK!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 23 Nisan 2011; 13:54:53 >

• Alet kırılmadı krıılmadı derken, sonunda bir kırıldı pir kırıldı.
  • Erkek gibi aciklama yapsinlar sol cigerimi yesinler
  • Ulan uzun bir aradan sonra PSN'de BF yapayım dedim oda buna denk geldi. Neyse artık XBOX'da Crysis oynayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Alet kırılmadı krıılmadı derken, sonunda bir kırıldı pir kırıldı.

Harbiden
  • Sony Mazlum edebiyatı yapıyor bence. Zira bir suredir sony nin üstüne çok gidiliyordu. Davalar boykotlar filan, bu kadar negatif reklamdan nasil yirtabilirdi, kendini saldiriya uğramış gibi göstererek.

Saldiri niyetine giren grup aciklama yapmis biz degildik diye. YApsalar yaptik derlerdi ne isimleri belli ne adresleri niye bedava reklam fırsatını tepsinler ki ?

Sony dedigim gibi ezilen taraf gibi gosteriyor kendini. Mazlum edebiyati yapiyor. Koskoca firmanin cikip hacklendik demesi korkunc birsey guven kaybi. Ama bu olayda tamamen sony nin lehine gelisen bir olay.

Bedava hizmet sunuyoruz sizi eglendiriyoruz ama bize saldiriyorlar oysa biz sizin iyiliginiz icin calisiyoruz, sizi düşünüyoruz. (bkz.yersen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 23 Nisan 2011; 14:39:01 >
  • Nedense hep Sony üzerine oynanıyor bu tip oyunlar,Ms üzerinde bariz bir olay ben görmedim,duymadım;bu da garip bir durum.
  • hackerlar oncelikle sunu belirteyim sove sove bitiremedim sizi sulaleniz cok hayir duami almistir :)) ulen sadece multiplayer icin ps3 u aciyorum tam haftasonuna hazirlaniyorum kafama gore doya doya eglenirim diye sayenizde bi halt edemiyoruz. Butun sulalenize en icten dileklerimle anladiniz siz onu.
  • myze kaç para alıyorsun sonyden
  • quote:

Orijinalden alıntı: myze

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Sony Mazlum edebiyatı yapıyor bence. Zira bir suredir sony nin üstüne çok gidiliyordu. Davalar boykotlar filan, bu kadar negatif reklamdan nasil yirtabilirdi, kendini saldiriya uğramış gibi göstererek.

Saldiri niyetine giren grup aciklama yapmis biz degildik diye. YApsalar yaptik derlerdi ne isimleri belli ne adresleri niye bedava reklam fırsatını tepsinler ki ?

Sony dedigim gibi ezilen taraf gibi gosteriyor kendini. Mazlum edebiyati yapiyor. Koskoca firmanin cikip hacklendik demesi korkunc birsey guven kaybi. Ama bu olayda tamamen sony nin lehine gelisen bir olay.

Bedava hizmet sunuyoruz sizi eglendiriyoruz ama bize saldiriyorlar oysa biz sizin iyiliginiz icin calisiyoruz, sizi düşünüyoruz. (bkz.yersen)

şu dahiyane fikrini kendine saklasaydın daha hoş olurdu

arkadasim ya yok artik daha neler "koskoca firmanin hacklenmesi guven kaybi" lafin cok komik yani yahu istedigin kadar guvenligi guclu bir sistem yap her zaman kirilacak bir acigi vardir ne alaka senin dedigin? kirilamayan hack yapilamayan bir sistem su ana kdar hic olmamistir zaten programi yapanda hack yapan da ayni isi yapiyor elbet acigi olacak buna care yok ki, bu bugun sony olur yarin microsoft olur yada apple olur onemli olan kullanicilar magdur olmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Sony Mazlum edebiyatı yapıyor bence. Zira bir suredir sony nin üstüne çok gidiliyordu. Davalar boykotlar filan, bu kadar negatif reklamdan nasil yirtabilirdi, kendini saldiriya uğramış gibi göstererek.

Yanlissiniz hocam.
    Hack grubu zaten DDOS ataklarla PSN yi soyle bi sallamis sonrasinda Userlar zarar gorunce - ki adamlar ABD gibi sozde userlarin hakkini koruyan bir illegal grubuz diyorlar - adamlar geri adim atmak zorunda kaldi cunki userin hakkini ararken user i madur etmekde neyin nesi idi demi ?

Sonra bu olayi user a dokundurmadan yapmayi denedinler oyle de bir sey malesef olmuyor cunki sony dukkanlarini bombalama disinda sanal bir saldirida userlarin zarar gormeden sonyi zarara ugratmak imkansiz bir sey.
    Onlarda simdi yapip yapmadik diyerek isin icinden cikiyorlar.
    Su PSN bu zamana gelene kadar bu sekilde buyuk bir kapanma meydana gelmis miydi >? Hayir.
    Tek tuk aksakliklar olsada az zamanli kapanmalar olsa da bu denli buyuk kapanmada kesinlikle dis kaynakli bir saldirinin parmagi var.

• Kesinlikle bu işin içinde PS3ün hacklenmesinden daha büyük birşey var, çünkü ps2de hacklendi ama kimsenin sesi çıkmadı ama PS3ün kırılınca olay çok büyüdü.Benim tahminim bu bulunan kodlar PS3 daha ileri işlerde de kullanılabilir olması
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.