Şimdi Ara

Sony Hx1 (Ana Başlık) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
4
Favori
153.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmdaaaat! Arkadaşlar bu cihaz videoyu mp4 modunda mı kaydediyor sadece, yoksa ben mi başka bir moda geçiremeiyorum, başka modlar varsa hangileri var ve öneriniz ne? birazcık acil umarım bugün cevap gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZDA

İmdaaaat! Arkadaşlar bu cihaz videoyu mp4 modunda mı kaydediyor sadece, yoksa ben mi başka bir moda geçiremeiyorum, başka modlar varsa hangileri var ve öneriniz ne? birazcık acil umarım bugün cevap gelir.

Başka bir video kaydetme formatı yok
  •  Sony Hx1 (Ana Başlık)
  • bu makinenin vizörü keşke elektronik değilde optik olsaymiş, vizörden bakasım gelmiyor vallahi.. : (
  • quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

bu makinenin vizörü keşke elektronik değilde optik olsaymiş, vizörden bakasım gelmiyor vallahi.. : (

Katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

Arkadaşlar bu slr like makinenin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim gibi bekleyen arkadaşlar varsa bu başlıkta fikir alışverişinde bulunup çıkması ile birlikte yorumlarımızı paylaşalım. Mayıs başı gibi piyasalarda olacak sanırım çok kısa bir süre kaldı.

ana başlığa bak.2 satır yazı olan bi konuya yüzlerce mesaj gelince ana başlık olmuş
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamboree -- 14 Nisan 2010; 9:56:31 >
  • Yeni fotolar

Sony Hx1 (Ana Başlık)

Sony Hx1 (Ana Başlık)

• Arkadaşlar bu cihazla çektiğimiz videoları hangi player da izliyorsunuz, ben henüz tam olarak beğendiğim bir player bulamadım..
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben de bu sıralar çok ciddi almayı düşünüyorum, hem kaliteli resim hem 720p kayıt yapan, yanımda taşımalık olsun diye.

Merak ettiğim ise çözünürlük olarak 1440x1080 olduğu halde, "1080p full hd" kayıt yaptım diyenler var, ben mi yanlış biliyorum, maximum çözünürlüğü nedir bu makinenin?

Tşk...
  •  Sony Hx1 (Ana Başlık)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_girit

Merhaba arkadaşlar,

Ben de bu sıralar çok ciddi almayı düşünüyorum, hem kaliteli resim hem 720p kayıt yapan, yanımda taşımalık olsun diye.

Merak ettiğim ise çözünürlük olarak 1440x1080 olduğu halde, "1080p full hd" kayıt yaptım diyenler var, ben mi yanlış biliyorum, maximum çözünürlüğü nedir bu makinenin?

Tşk...

Ayrıca Canon SX1 gerçek full HD, bu ise Full HD cekim yapmiyor, bu dogru mudur?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Tşk...

Full HD yapmasa neden full HD yazsın üstünde

• quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Tşk...

Full HD yapmasa neden full HD yazsın üstünde

Cozunurluk 1920x1080 yazmıyor, 1440x1080 yazıyor,

• Hmm
  • Gözdeki parlaklıkda olmasa...

Sony Hx1 (Ana Başlık)
  • 1440*1080 cözünürlüge bakmayın 1920*1080 ile aynı görüntü test ettim ve medi player kullanın
  • Arkadaşlar makinenin çözünürlüğü 1440x1080 dir aslında tam olarak full HD değil.
    Aslında 1080p olarak kaydettiği için full HD deniyor fakat yatay pikseller 1920 değil.
    1920x1080 ile aynı olma ihtimali yok.
    Zaten daha önce de söyledim, 1080p ile 720p arasında gözle çok hissedilir bir fark yok.
  • aradaki farkı hissedebilmeniz için izlediğiniz monitörün veya tv nin kalitesi önemlidir... ortalama bir sistemde elbette farkedemezsiniz
  •  Sony Hx1 (Ana Başlık)

Sony Hx1 (Ana Başlık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 21 Mart 2010; 18:30:33 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.