Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA X10 mini (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
5
Favori
279.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android 1.6 olması kötü,acaba android 2.1 desteği gelecekmi miniye
  • Sony Ericsson nun yeni çıkaracağı bir çok cihaz şuan 1.6 ile geliyor. Burdan şöyle bi mantık yürütebiliriz. Güncelleştirmeler henüz hazır değil. Umarım yakın süreçte 2.1 güncellemesi gelir

http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/05/05/sony-ericsson-xperia%E2%84%A2-x10-to-get-uxp-upgrade-in-q4-2010/

Ek olarak x10 mini boyut ve ağırlık konusunda ön planda bir cihaz, bu diğer özelliklerinin kısıtlı olduğu anlamına gelmez ki güçlü bir donanıma sahip.

Qualcomm MSM7227 600 MHz
    256 mb ram,256 mb rom
    3G, GPS, WİFİ, Digital compass
    88 Gram

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaghatai

quote:

Orijinalden alıntı: Macıllı

Android market içeriklerini Türkiyeden indirebilecek miyiz.

yurtdışından alınan androidler marketi kullanabilir mi??=)

cevap vericek bi insan çıkarsa helal olsun yaf...:S bi cevap?? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

android 1.6 olması kötü,acaba android 2.1 desteği gelecekmi miniye

Yakinda gelecek 2.1 yukseltmesi (isvecte sitesinde 1-2 ay kadar bi sure veriyorlar)
  • cihazı yurtdışında inceleme imkanım olmuştu.
    tek sıkıntısı ekranın ufak olması nedeni ile touch screen de klavyenin nasıl kullanacağı.
    mail yada mesajlaşma çok yapmıyorsanız kesinlikle alınabilecek bir cihaz
    pro sunda klavye olacak. buda beklenebilir.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Macıllı

Android market içeriklerini Türkiyeden indirebilecek miyiz.

yurtdışından alınan androidler marketi kullanabilir mi??=)

cevap vericek bi insan çıkarsa helal olsun yaf...:S bi cevap?? =)

Şuan sahip olduğum cihazda market uygulamasını kullanabiliyorum hiçbir sorun yok
  • @TURİ

önde görüntülü görüşme için kamerası var mı ? siteler kafa karıştırıyor ? help me please :)
  • valla bir numaram com dan siparişi geçtim kargo dahil 664 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helvetica

http://www.birnumaram.com/urun/sony-ericsson-xperia-x10-mini-cep-telefonu.aspx

Fiyatı: 276,27 €+ KDV
    TL Fiyatı: 542,43 TL+ KDV
    KDV Dahil: 640,07 TL
    Havale İndirimli: 633,67 TL

peşin fiyatınada taksit varmış

Soy Ericsson'a yetişemiyoruz efendim.

Symbian mı? Android mi? Ne?
  • Android 1.6 işletim sistemi ile geliyor telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helvetica

http://www.birnumaram.com/urun/sony-ericsson-xperia-x10-mini-cep-telefonu.aspx

Fiyatı: 276,27 €+ KDV
    TL Fiyatı: 542,43 TL+ KDV
    KDV Dahil: 640,07 TL
    Havale İndirimli: 633,67 TL

peşin fiyatınada taksit varmış

bilindik bi siteye fln gelse tamam diyeceğiz de insan güvenemiyor bu sitelere. mesela aino geldi ereyon a x10 mini de o siteye gelse güvenebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 20 Temmuz 2010; 23:23:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radyocu

@TURİ

önde görüntülü görüşme için kamerası var mı ? siteler kafa karıştırıyor ? help me please :)

Önde kamera yok.

Cihazı Birnumaramdan aldım Sorunsuz bi şekilde tarafıma ulaştı. Cihaz henüz TR ye gelmediği için Fiyat konusunda dengesizlikler var Birnumaram fiyatı uygun sayılır. En azından resmi yollarla ithal edilmiş ve faturaya sahip bir cihaz alıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 21 Temmuz 2010; 13:40:23 >
  • [ TÛRÍ ] @

O zaman ayrıntılı yorumlar isteriz.

1) HIZ nasıl..
    2) Kameradan örnek fotoğraf ve videolar isteriz senden çekilmiş.Makro marifeti vs.
    3) Dokunmatik hassasiyeti vs nasıl
    4) Ekran problem yaratıyormu (küçük biraz)
    5) Ses performansı nasıl..Kulaklık ve hoparlör...Diğer modellerle karşılaştırırsak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 21 Temmuz 2010; 13:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

[ TÛRÍ ] @

1) HIZ nasıl..
    2) Kameradan örnek fotoğraf ve videolar isteriz senden çekilmiş.Makro marifeti vs.
    5) Ses performansı nasıl..Kulaklık ve hoparlör...Diğer modellerle karşılaştırırsak??

ben de bu soruları yaacaktım sağolsun Sedat yazmış ben de merak ediyorum cevaplarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

[ TÛRÍ ] @

1) HIZ nasıl..

Hız,dokunmatik hassasiyeti,vs bu konularda cihaz çok stabil. S.E kendi görsel temasını android e çok iyi uyarlamış. 25 yakın uygulama yükledim hiçbir şekilde kasma donma vs yok. Ekran küçük değil aslında. Ekran büyüklüğü boyuta doğrudan etki ettiği için bukadar ufak bi cihazda 2.6 inc yeterli geliyor..

Hoparlör ses kalitesi iyi seviyede yükseklik idare eder. Kulaklık olayı kişiye göre değişebilcek bi kavram Bence bu konuda çok başarılı. S.E kalitesi!

se(dd)at@

Macro

Sony Ericsson XPERIA X10 mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 21 Temmuz 2010; 15:33:57 >

• [ TÛRÍ ] @
    Güzel resimler teşekkürler

Birde gece çekim/karanlıkta çekimini merak ettim

Ekran resimlerini çekersen birde sevinirim :)

http://www.4shared.com/file/WQ9tD5Lu/DisplayReader.html
    bu programla alabilirsin fotoları :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 22 Temmuz 2010; 11:05:15 >
  • alalimbakalım.com da satışı var. Bu telefonu bende almayı düşünüyordum ama galerideki dosyaları bluetooth ile transfer edebilme özelliğinin olmaması nedeniyle almaktan vazgeçtim.Bence bu çok ama çok önemli bir özellik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkavak
    alalimbakalım.com da satışı var. Bu telefonu bende almayı düşünüyordum ama galerideki dosyaları bluetooth ile transfer edebilme özelliğinin olmaması nedeniyle almaktan vazgeçtim.Bence bu çok ama çok önemli bir özellik...

Haydiii neden böyle olmus acaba.. Android den gelen bi durummu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkavak

alalimbakalım.com da satışı var. Bu telefonu bende almayı düşünüyordum ama galerideki dosyaları bluetooth ile transfer edebilme özelliğinin olmaması nedeniyle almaktan vazgeçtim.Bence bu çok ama çok önemli bir özellik...

Android de program desteğiyle bu sorunu çözebilirsin..
  • vay be :))

Sony Ericsson a tebrikler, nice senedir böyle telefon kullanmadım.. neden mi?

yüzlerce telefon kullandım, evet hakkını veren -fazlasıyla hemde- bir telefon, ve makul fiyata..

en son dokunmatik smartphone samsung i8910hd kullandım ve ardından N86..

xperia x10 mini, dokunmatik hassasiyeti mükemmel, sanki bir insan gibi hissediyor :) güzel cidden,

bu çok çok küçük hafif minnacık telefon harikalar üretiyor..

bugün elime geçti, iyice kurcaladım;

keyif veren çoşturan bir makina, hele ben gibi meta fetişistleri için biçilmiş kaftan :)

kamera gayet iyi, i8910hd den bile, i8910hd hayal kırıklığı yaşatmıştı 8mp ve hd iddiasına rağmen.
    androidle tam oturmuş, nasıl desem sanki android bu telefon için yapılmış sanki. s.e. nin arayüzü ile dört dörtlük bir işletim sistemi, kullanışlı, seri hızlı geçişler..

şu an için vereceğim puan bu telefon için objektif olarak 10/8.5 ama kendi adıma kullanıcı olarak 10/10.. şimdilik bu kadar..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.