Teğmen
11 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar, alından ateş ölçer cihazlarının pazarlamasını yapmaktayız. CE sertifikalı ve garantili ürünlerimizden toptan almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Piyasanın çok altında fiyata satmaktayız.
Arkadaşlar evimi taşıyacağım. Bunun için kadıköy ataşehir tarafında tavsiye edebileceğiniz düzgün, profesyonel firma var mı?
Bir önceki evimi özyurtlar taşımacılık ile taşımıştım. Çok büyük pişmanlık yaşadım. Hayatımda bu kadar özensiz ve bilinçsiz bir taşıma firması görmedim. Bu nedenle şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum.

teşekkürler
R522 js02 bilgisayarımın performans puanı 5,7...Sizce bu performans oranını daha yukarıları taşımak nasıl mümkün olabilir? Ayrıca performans arttırıcı bildiğiniz ayrıntılarıda burdan paylaşırsanız kullanıcıların işine yarayabilir.
Ben System cleaner kullanıyorum ve çok memnunum.Hem registry cleaner ve defrag özelliği hem de gereksiz dosyaları silmesi çok işe yarıyor...
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımda ekranın sağ alt köşesinde bulunan batarya durum göstergesi sürekli sıfır görünüyor bunu düzeltmek için bi çok yol denedim ama başarılı olamadım.Vista işletim sistemi kullanıyorum.Bu konuda önerileriniz nedir?
arkadaşlar bu program ne işe yarıyor? internette baktım ama bu program ile ilgili bilgi bulamadım.Laptopımda bu programın çalışmasının durdurulduğu ile ilgili hata mesajları alıyorum.???
arkadaşlar bu laptopu vatanda 1277 tl ye buldum ve bana açıkçası cazip geldi.İnternette bu laptop için bakındım ama hiç bi bilgi bulamadım..Sizlerin görüşü nedir? Eğer hızlı bir değerlendirme yapabilirsem 30 eylülden önce almayı planlıyorum
Teşekkürler şimdiden...

Ürün Kodu R580-KAPC9BT
Açıklama
Menşei İTHAL
Garanti 24
Stokta Bulunduğu Mağazalar Topkapı, Elmadağ, Bostancı, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Konya, Kayseri, Batıkent, Avcılar, İnternet
Özellikler
İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ 2 Duo
İşlemci Ailesi Intel® Centrino®2 Islemci
İşlemci Numarası P7550
İşlemci Hızı 2.2 GHz
İşlemci Bus Hızı 1066 MHz
İşlemci Ön Bellek 3 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi 4 GB
Hafıza (RAM) Tipi DDR2
Sabit Disk Kapasitesi 320 GB
Ekran Kartı Hafızası 512 Mb
VGA Chipset Markası NVIDIA
VGA Chipset Modeli G105
Ekran Boyu(inch) 15.6" FINE BRIGHT
Monitör Tipi WXGA
Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
Optik Sürücü DVD SUPER MULTI
Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera
İşletim Sistemi Win Vista Premium Tr
Ağırlık (Kg) 2.8 KG
Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza
Excelde yandaki kaydırma çubuklarını kullandığım anda bütün pc yi kilitliyor ve ortalama 1-2 dk sonra kendine geliyor.Bu kaydırma çubuğunu ne zaman yukarı ya da aşağı sürüklesem aynı sorun oluyor.Görev yöneticisinden bi kere kontrol ettim bu kaydırma çubuğunu kullandığım an işlemci performansı %99 a kadar yükseliyor.Sistemimde nod32 anti virüs var.Bunun dışındada spybot ve adawere gibi trojen remover programlar denedim ama sonuç alamadım.Yardımlarınızı rica ediyorum?
Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum ama açıkçası çok fazlada anlamıyorum.Sizden yardımcı olmanızı rica ediyorum..

İşletim Sistemi:FREEDOS
İşlemci:INTEL Pentium Dual Core T3400
İşlemci hızı:2,16 GHz
Ekran
15.4 inc TFT-LCD WXGA
1280 x 800 Çözünürlük
Bellek:2 GB DDR2 667 MHz
Sabit Disk:160 GB
Sabit Disk Sürücü Hızı:5400 RPM
Optik Sürücü:Dual layer DVD-RW
Grafik Kartı:INTEL X3100 Paylaşımlı
Ethernet:10 / 100 Mbps
Wireless LAN:802.11 b/g
Portlar
3 x USB 2.0
1 x RJ45 ethernet
2 x Audio jacks: Headphone-out, Mic-In
Ağırlık:2.7 kg
Bluetooth:Yok
Garanti Süresi:2 Yıl
Arkadaşlar 3600 slide almayı düşünüyorum, kamera ve müzik açısından tatminkarmıdır? Kullanıcıların fikirlerini alabilir miyim?
Hakkında
Meslek: Finans
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 235
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.944 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.