Şimdi Ara

Sony Ericsson, Android işletim sistemli amiral gemisini tanıttı: Xperia X10 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
28.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android işletim sistemi tüm markaları etkilemeyi başardı sanırım.Her marka için android işletim sistemine sahip bir model görmek mümkün.Bakalaım ilerleyen zamanlarda ne olacak ?
  • çok şık gozukuyor.
  • SE böyle cihazlar için geç kaldı piyasada başkaları at koşturuyor...
  • güzel cihaz ama çok büyük..
  • zor günün dostu , nokia 1200 cıhazına davet edıyorum herkezü!!
  • çok güzel iş başarmış SonyEricsson
    ama bu model çıkana kadar Samsung benzerini piyasaya hemen çıkarır kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Stewie:.

güzel cihaz ama çok büyük..

Iphone la boyutları aynı derecede sadece ekranı büyük..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrAy

Multi touch yoktur android 2.0 ile geliyor multi touch özelliği, ben öyle biliyorum. Piyasaya çıkınca kesin bir güncelleme gelecektir. Kimse böyle bir cihaz alıp eski sürüm işletim sistemiyle kullanmak istemez.

Multitouch yoksa SE hala iphone a yaklaşamayan bir tel çıkarmış yazıklar olsun SE..Boyle giderse kepenkleri çekecekler.zaten pazarlama konuusnda çok büyük zaafları var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurixY

quote:

Orijinalden alıntı: GrAy

Multi touch yoktur android 2.0 ile geliyor multi touch özelliği, ben öyle biliyorum. Piyasaya çıkınca kesin bir güncelleme gelecektir. Kimse böyle bir cihaz alıp eski sürüm işletim sistemiyle kullanmak istemez.

Multitouch yoksa SE hala iphone a yaklaşamayan bir tel çıkarmış yazıklar olsun SE..Boyle giderse kepenkleri çekecekler.zaten pazarlama konuusnda çok büyük zaafları var...

valla ben o ekran için ayfon almam... se.nin bu telefonunun ekranınında çok çok rezalet denicek derecede kötü olucanı sanmam... ayfon diye diye tüy bitti dilinizde se ne yapsın burda android desteklemiyor... satio.da da yok ama satioda olmaması bence se.nin ayıbıdır bu telefonda olmaması ise androidin ayıbı se.nin degil bence... ama multi touchlı bi tel çıkarabiilmeliydiler yinede...

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

evet cihaz tek kelimeyle muhteşem olmuş. se andoride çok şey eklemiş. htc de öyle. htc windows mobile resmen yeniledi derdik aynı şeyi se için düşünüyorum. androidi resmen mükemmelleştirmiş. nanaka9 duy sesimi bende reçel istiyorum mümkünse beyaz

Duyuyorum hocam duyuyorum Doğubankta tanıdıklarım var en kısa zamanda bir tane alacağım eğer düşünüyorsan telefon piyasaya çıktığında fiyatını öğrenip sana bildiririm.
  • Tam olarak cıkış tarihi bellimi?
  • 1.6 sürümü ile çıkıyor diye üzülmeyin motorola milestone 2.0 eclair sürümü ile çıkıyor bence kısa zamanda yeni güncelleme yayınlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

1.6 sürümü ile çıkıyor diye üzülmeyin motorola milestone 2.0 eclair sürümü ile çıkıyor bence kısa zamanda yeni güncelleme yayınlanır.

motorola iyi iş çıkarmıs bence güzel bir cihaz daha geliyor ileride seceneklerim arasına bir motorolada girdi sonunda :)) gece çekim kalitesi nasıl olucak acaba...
  • Diğer özellikleri değilde tasarımı çok şık. Tebrik ederim SE'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifty_boss

Tam olarak cıkış tarihi bellimi?

Türkiyede 2013 ün 4 çeyreğinde raflarda olacakmış o zamna kadar SE kalırsa tabi...
  • Sony Ericsson bu kafayla devam ederse %4 küsürlerde olan pazar payını mumla arar. Uzun zamandır sündüre sündüre hakkında bilgi yayınlıyorsun, sonra 3 Kasım diye tarih veriyorsun, çıkarttığın cihaz o 'süslü' arayüzünü 1 Ghz işlemcisiyle takıla takıla oynatıyor. Ben ileriki FW'ler ile düzeleceğine eminim ama bu kadar yaygara kopardın, peki bu kadar zamanda ne yaptın? HD2 aynı işlemci ile videoda bile multitouch kullanımına olanak tanıyor(o kasım kasım kasılan WM ile). Motorola bile 2.0 sürümünü kullanan cihazını sürdü, daha 1.6 sürümünde kalmışlar. 4 inç ekran koymuşsun multitouch yok. Nokia da N900'e koymadı ama parmakla yuvarlak çizerek yakınlaşma şeklinde bir alternatif geliştirdi. Sen ne yaptın SE? Bir tek oradan buradan takıla takıla dönüp dolaşan resimler ile arayüz mü yaptın? Tam bir hayal kırıklığı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Video rezalet.

Iphone öyle biyere attıki çıtayı, yaklaşmaya uğraşan anında çuvallayıp yerlerde..

• Arkadaşlar Android 2.0'da dahil olmak üzere Multi-Touch desteklememektedir. Bunu sebebi de Apple'ın patent sahibi olmasıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Arkadaşlar Android 2.0'da dahil olmak üzere Multi-Touch desteklememektedir. Bunu sebebi de Apple'ın patent sahibi olmasıdır..

Android 2.0 ABD harici ülkelerde destekleyecek hocam.
    http://www.gsmarena.com/motorola_milestone-3001.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Arkadaşlar Android 2.0'da dahil olmak üzere Multi-Touch desteklememektedir. Bunu sebebi de Apple'ın patent sahibi olmasıdır..

Android 2.0 ABD harici ülkelerde destekleyecek hocam.
    http://www.gsmarena.com/motorola_milestone-3001.php

http://www.donanimhaber.com/Motorola_Droidin_kardesi_Avrupa_kitasinda_coklu_dokunmatigi_destekleyecek-16392.htm

Android 2.0'ın yenilikleri için;

http://developer.android.com/sdk/android-2.0-highlights.html

Ekleme: Android temel bazı hareketleri desteklemektedir, ancak iPhone'daki kadar değil... Zaten Apple'ın artık Multi-Touch patentine daha da sıkı sarılacağı konuşulanlar arasında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 3 Kasım 2009; 20:50:26 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.