Şimdi Ara

Sony Ericsson, Android işletim sistemli amiral gemisini tanıttı: Xperia X10 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
28.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyiymiş gene nisan-mayıs bendaha erken bekliyordum saol bilgilendirdiğin için ama erkenden çıksa iyi olurdu
    birde ahmet 62 arkadaşım demişsinki mercek kalitesi önemli , mp değil diye kardeş senin telefonlardan haberin yok herhalde se den daha iyi foto çeken telefon getir sana bu telefonu bile hediye ederim sony kadar kaliteli lensi olan yok ben nokia motorola ve apple eline alıp kullanmış yani yakın çevremdeki arkadaş ve akrabalardan alarak sana diyebilirim ki sony e yaklaşan bile olmadı ama senin mercek önemli mp değil demenin amacının tonla para verip aldığın iphone unun 3.2 mp kamera taşıyıp adam gibi resim çekemeyen bir telefon olmasından kaynaklanıyor olsa gerek diye düşünüyorum
  • se yi takip etmediğin belli. kaç tane telefon çıktı hepsi de manyak cihazlar ama tr ye gelmediği ve tanıtımları yapılmadığı için satış olmadı türkiyede. sonra diolar apple a kimse yaklaşamaz. bak bakalım dış ülkelerde milletin elinde hangi cihazlar var. sony ericsson tr pazarına gereken değeri vermedikçe bu ülkede dandik telefonlar en iisiymiş gibi görülmeye devam edecek...
    bu arada farkında olan varmı bilmem adamlar x10 çıkardı daha ben bi telefoncuda x1 görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@KinG LeoN
    katılıyorum hocam, bence SE'nin çıkardığı akıll telefonların yanında iPhone soluk bir oyuncak gibi kalıyor.
    keşke TR pazarına daha büyük önem verilse, Almanya'da mesela tüm üst modeller mevcut ve de makul fiyata...

işte sonunda bnm gibi düşünen birini görebilmek çok güzel. se çok kaliteli kaç sene nokia kullananları gördüm adamlar sadece konuşmak için kullanıolardı doğru düzgün bi fonksiyon yoktu. şimdi tutturmuş millet bi iphone kimse yetişemezmiş... yetişenlerin fiyatı alıp başını gidiomuş hepsi boş laflar arkadaşlar
    1-tr ye gelene kdr telin fiyatı %50 oranında artıyo. yok gümrük parası yok devletin vergisi...
    2-tabi tr ye gelene kdr eskiyo telefon. malum sony ericsson gibi büyük bi şirket ve yılda birsürü telefon çıkıo
    3-tr ye gelir telefon neymiş bu özellikler her telefonda var. halbuki araştırsa telefonun 1 sene önce çıktığını anlayacak :)
    ben anlamıom milleti arkadaşım.

• Tr de yaşayan biri olarak yurt dışından gayri resmi yollar ile gelen telefonları alıp garantisiz kullanmamak için beklemekteyim. ancak sizinde dediğiniz gibi getirmiyolar ama neden getirmiyorlar.. peynir ekmek gibi satılan iphonelerin olduğu bu pazara vergiler falan sebeb değil bence başka bişi var bu işin içinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

güzel cihaz ama çok büyük..
    Cokta büyük degıl hocam ideal bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Amaç nedir hocam ?
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    ben uplamadım hocam konuyu baskası yapmıs sonra mesajı uçmuş herhalde şu an ben gözüküyorum o sebeble
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı hocam.
  • efsane cihaz. Hatırlayalım , hatırlatalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 senelik konuyu kim hortlatti abi :)
  • Sony Ericsson'u görünce özlem kapladı içimi
  • o günkü heyacan 15 pro max de yok....

• halen daha güzel duruyor telefon bence

xperia neo vardı bende zamanında belkide ondan gözüme güzel gözüküyor

• Şu cihazlarin kamerasi şuanki hiç bi cihazda yok şahane kameralar vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.