Şimdi Ara

SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
71
Favori
121.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sacma salak sorunun çözümü yok malesef. Sony de bi çözüm bulamadı. Kanallar kendi kendine siliniyor ve dandik 50 liralik uydu alicisinin yaptığı isi yapamiyor tuner. Ben usb yi takili birakiyorum, silindikce arada yüklüyorum napayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefa kullanıcısına yanıt

uydu ayarlarından uydu otomatik güncellemeyi kapatırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• p1azma P kullanıcısına yanıt

USB ye flaş belleği takınız, yalnız içinde dosya olmasın, aktif olacaktır.

1. mesajda kanal listesi güncellenmiştir.
  • Merhabalar

TV'de listeden bazı kanallar kendi kendine siliniyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?

İlk kurulumda bulduğum ve izlenebilir kanallar bir süre sonra kendi kendine gidiyor. PC'de düzenleyip, düzenlenmiş kanalları bırakmıştım. Tekrar yükledim kanal listem eskisi gibi geldi fakat bazıları çalışmıyor bu sefer.

Sitenin kablolu yayını, bir değişiklik olmadığını bilmiyorum. Giden yayınlar neden gidiyor, veya neden siliniyor listeden bilen var mı?

Oto servis güncellemeyi kapattım, fayda eder mi, ya da ne işe yarıyor?

• Impressive I kullanıcısına yanıt

Dostum kanal otomatik silinmesi sinyal alınamadığı zamanlarda oluyor.

kanal üzerindeyken kablodaki bir temassızlık kanalın sinyal almamasına ve silinmesine sebep oluyor olabilir.

• Bunu engellemenin bir yolu yok mu? Oto servis güncellemeyi kapatınca düzelmez mi?

Eskiden var olan sinyal sonradan niye gidiyor onu da anlamıyorum. Kablo TV hiç birşey kıpırdamadı.

• Impressive I kullanıcısına yanıt

o konu hakkında birşey diyemiyeceğim.

Geçen gün bende de otomatik trt3 silindi fakat daha sonra kendiliğinden listenin sonuna eklendi.

• Teşekkürler hocam, sıkıntılı konu bu. Üşenmezsem yazacağım Sony'ye.

• ben e dün ilk defa sony tv aldım, kanal işi bende de sıkıntılı , kurarken de servis ( tek kişiydi) çok zorlandı kanal listesi atarken görmedi, sabah da çoğu kanalı açmadı " dekode edemiyor " yazdı sonra kanal bul gibib,r şey çıktı bastım 20 dakika aradı ve sonunda radyo dahil birçok kanal çıktı ama işiyice karıltı, 1. listeyi indirdim detüm kanalları silip bunu mu yüklemem lazım. Tv 55xh 8196 android 9a güncelledik dün kurarken.

• rewkdark R kullanıcısına yanıt

usb ye atın vermiş olduğum dosyayı.

verdiğim kanal listesini atarken, eski kanal listeniz otomatik siliniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

usb ye atın vermiş olduğum dosyayı.

verdiğim kanal listesini atarken, eski kanal listeniz otomatik siliniyor.

size özelden de atmıştım ama buraya da yazayım belki başkasına da faydası olur.

listenizi aldım birkaç kanal da ben sildim geri attım tvye ama uydu bağlantısı yok diyor ya da dekode edemedi diyor bu neden oldu, android 9 olması falan olabilir mi? geri kendi eski programlarını attım şimdi birkaçı hariç gösteriyor? bunun çözümü yok mu çok canım sıkıldı, kullandığımız uydu apartman ortak uydusu ve kötü havalarda çekmediği oluyor ama şimdi hava iyi net çekiyor olması lazım. ne yapmam lazım?

bana toplamda 50 kanal yetiyor gerisi olmasa bile olur. Bir de kanal ekleme yada silme yapacağımızda hep böyle mi yapacağız?

• bir de bu haliyle bile dmax gibi bazı kanallar yok yarısı var trt çocuk disney var mesela

• Kanalların hiçbiri açılmıyorsa disieg ayarı yapılması gerekiyor.

ama bazıları açılmıyorsa. apartman sisteminde sorun vardır.

Disieg ayarı için ---> ttps://www.sony.com.tr/electronics/support/articles/00115269

• Arkadaşlar uydu kanal geçişleri vs çok yavaş, sizde durum aynı mı? Ve buna bir çözüm varmı?

Bu kanalların kendi kendine kaybolması problemine usb den tekrar yükleme yerine başka bir çözüm bulabilen var mı?

• deepx D kullanıcısına yanıt
    Uydu kanalları malesef yavaş.
    İp Tv'de daha hızlı.
    Kablo TV hakkında fikrim yok.
  • Çok teşekkürler, emeğinize sağlık. Ev halkı hep söyleniyordu diz şunları diye sayenizde kaptık bonusu...

• arkadaşlar kanal listesini nasıl görüntülüyoruz. çok ilginç bir türlü bulamadım. (genelde orat tuşa basınca çıkar birçok tv ve uydu alıcısında)

• geis G kullanıcısına yanıt
    Guide tuşuna basın .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.