Şimdi Ara

SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
565
Cevap
71
Favori
120.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanaydın35

bugün star tv
    dsmart ve tnt kanalları gitti belki başkada vardır
    4 te star tv vardı 3 ten 5 e geçiyor
    ne yapmam lazım

Bugün uzun bir aradan sonra star tv gitti bendede.. Kanal kistesi atıyorum star tv açıyor 2 saniye sonra siliniyor..

üstelik aynı lnb 2 tv mevcut diğerinde star çıkıyor bir sıkıntıda yok.tuhaf gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi im_Cihan -- 8 Ekim 2020; 19:38:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: im_Cihan

Bugün uzun bir aradan sonra star tv gitti bendede.. Kanal kistesi atıyorum star tv açıyor 2 saniye sonra siliniyor..

üstelik aynı lnb 2 tv mevcut diğerinde star çıkıyor bir sıkıntıda yok.tuhaf gerçekten

Alıntıları Göster
    Merhaba bu konu hakkında çözüme ulaşan varmı bende de aynı sorun oldu star ve bağlı kanallar siliniyor ayar yapıyorum geliyor bi kaç saniye sonra iptal çözüm bulan varsa yazsın lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaliakti

Merhaba bu konu hakkında çözüme ulaşan varmı bende de aynı sorun oldu star ve bağlı kanallar siliniyor ayar yapıyorum geliyor bi kaç saniye sonra iptal çözüm bulan varsa yazsın lütfen

Alıntıları Göster

bendende silindi 3 sefer hazırkanal listesi yükledim en sonuncu yüklememde usb aygıtını çıkarmadan tamam dedim tv açılınca 2.3 dakika işlem yapmadan bekledim şimdilik sorun yok bu arada tv ethernet kablosuyla internete bağladım son yüklememde.

• Sabah denediğimde sorun düzeldi.Dün dolu yağmıştı ve hava kapalıydı İzmirde.Bugün hava açık ve bulutsuz.Belkide budur sebebi bilemedim

• Liste için teşekkürler, yararlandım.

• sony android tv de program listesi aktarımı seçeneği kapalı bunu nasıl açarım

mevcut listenin yedeğini almak istiyorum

(flash bellek ntfs olarak biçimlendirdim)

• NRTRGT_16 N kullanıcısına yanıt
    Dostum TV de diğer USB girişlerinde başka birşey takılı olmaması lazım. Klavye mause felan varsa çıkar.

• Yeni Tring kanalları yüklü liste yapılabilir mi acaba..? Teşekkürler..

• eroll E kullanıcısına yanıt
    Arnavutluk kanalları. Hiçbirinde Türkçe dil desteği yok.

• Tamam teşekkür ederim...sadece fikir olarak sormuştum...

Muhtemelen geçici olacaktır bu kanallar. Sifresizleri taratinca çıkmadı. Şifreli yayınları tara dediğimde çıktı. Eğer kullanmak istiyorsanız size bu kanalların ekli olduğu listeyi gönderebilirim.

Arnavutluk kanalları olan tring kanalları izlemek için vereceğim linkteki dosyayı indirip kullanabilirsin.

Kanallar listenin sonunda dır.

Liste ----> https://dosya.co/ox5ugg0f7olj/sdb.xml.html

• Zahmetiniz için Teşekkür ederim...Saygılar.Sanki Tring kanalları açmakla bir reklam yapıyor gibi...İlerleyen zamanlarda belli olacaktır sanırım....

Bişey değil, Bende öyle tahmin ediyorum.

• Elinize sağlık, DMax ve TLC kaybolmuştu takip ettiğim, onları bulayım derken kötü karışık bir liste geldi.

Editörle düzeltmeden önce bir arama yapıp mesajınızı bulduk, liste gayet güzel, teşekkürler.

• kanal listeleri için teşekkür ederim. konuyu güncel tutmanızda güzel bir davranış.

• TV xf9005

program listesi aktarımı seçeneği kapalı bunu nasıl açarım

bütün usb çıkışları boş

• Teşekkür ederim hocam da linkler ölmüş galiba

• kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim sıkıntı yok.
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt

Telefondan indirmeye çalışmıştım birde pc den denerim o zaman

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.