Şimdi Ara

SONY ANDROİD TV HAZIR KANAL LİSTESİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
71
Favori
121.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç denemedim dostum.
  • Aslında iki uydulu liste çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahdettinp -- 21 Ağustos 2020; 12:51:54 >
  • vahdettinp V kullanıcısına yanıt
    Artık uydular da tarih olucak. kablo TV yayginlasmaya devam ediyor. İp tvler de aynı şekilde. En en son yabancı uyduda hispasati kullanıyordum. Olsaydı listede onu eklerdim hotbird yine olmazdı. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben uydu yayınını diğerlerine tercih ederim.
  • Kanalları çıkmayan ya da trt kanalları çıkmayan arkadaşlar için önceki sayfalarda DiSEqC ayarı yapın denilmiş ama nasıl yapılacağını soranlar, yapamadığını belirtenler olmuş. Bende de başta kanallar gelmemişti Aşağıda vereceğim linkteki "DiSEqC Control (DiSEqC Kontrolü) seçeneğini A olarak belirleyip onaylayın." kısmını yaptıktan sonra ekranda zaten sinyal geldi ve tüm kanalları göstermeye başladı. Umarım benim gibi yapamayan birisine bir faydamız dokunur. Listeyi yapan paylaşan arkadaşa da çok teşekkürler.

https://www.sony.com.tr/electronics/support/articles/00115269

• Tatarbey kullanıcısına yanıt
    hocam selam,

ilk sayfadaki temizlenmiş kanal listesini yükledim. hiç bir kanalda sinyal yoktu. daha sonra dediğinizi yaptım kanal d, atv , tv8 gibi ana kanallar geldi. ancak trt kanalları, halk tv, müzik kanalları yine sinyal yok diyor. sebebi ne olabilir acaba? tv modelim 55xf90

teşekkürler.
  • Güncel hazır kanallar nereden nasıl yükleriz?
  • En günceli için, kanal arama yapmanız gerekmektedir.

1. listeyi kullanmak isterseniz güncel aslında. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

En günceli için, kanal arama yapmanız gerekmektedir.

1. listeyi kullanmak isterseniz güncel aslında. :)

Tamamdır
  • Emeğiniz için teşekkürler.
    Bu kanal listesi düzenleme ve güncelleme konusu Sony Android TV için işkence.
    TKGS sisteminin entegre edilmesi için Sony ile irtibata geçtim ve ilgili birime mail de attım ama maalesef hiç bir şey olacağını sanmıyorum. Philips Android TV lerde tkgs var iken Sony de olmaması hiç hoş değil.

• vlkn0888 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum, Tkgs li olmayan televizyon kalmadı neredeyse artık. Sony komple değişikliğe gitmeli bu yönde.

• Elinize sağlık...
  • 2016 65XD8505 uyumlu liste var mıdır?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Televizyonunuza Sbm uzantılı kanal listesi kullanılıyorsa. Listeyi deneyebilirsiniz.

• bugün star tv
    dsmart ve tnt kanalları gitti belki başkada vardır
    4 te star tv vardı 3 ten 5 e geçiyor
    ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Emeğinize sağlık.

Kanalları 75XF9005'e yükledim, ilk önce görüntü gelmedi fakat DiSEqC ayarını A olarak değiştirdikten sonra görüntü geldi.

Cümleten hayırlı ramazanlar.

diseq A yaptıktan sonra taratma mı yapmamız gerekiyor.Ben diseq a yapıyorum geri diyip çıkıyorum tv ye geçiyorum hala sinyal yok.Simdi diseq a yapıp tarama yaptırıyorum tv ye.

Kanallar geldi ama Trt1 ve türevleri sinyal yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 6 Ekim 2020; 19:41:33 >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt

Hayır hocam taratma yaptırmadım, ayarı değiştirdikten sonra görüntü gelmişti direk.

• @sariduru tamam bendede geldi kanallar ama 1 de trt yok direk 2 den başlıyor trt nasıl gelcek acaba

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Maalesef konuya ben de çok hakim değilim hocam, konuyu açan arkadaşımız belki yardımcı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.