Şimdi Ara

*** Sony A7 Serileri Kullanıcıları Klübü ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlık Sony Alpha 7 Serisi kullanıcılarını buluşturmak, bilgi alışverişinde ve paylaşımında bulunmak amacıyla açılmıştır.

Sony A7
    Sony A7R
    Sony A7S
    Sony A7II
    Sony A7RII
    Sony A7SII
    Sony A7RIII
    ve
    Sony A9

Aynasız makinaları ile ilgili haberleri ve bunların mercekleri (lens) ile ilgili tecrübelerinizi, yazılım güncellemeleri ile ilgili bilgileri, kullanıcıların ürün incelemeleri, yorumlarını ve kendi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Forumdaki yazışmalarda ve paylaşımlarda Forum ve Nezaket kurallarına uyulmasına dikkat ederseniz seviniriz.

*** Sony A7 Serileri Kullanıcıları Klübü ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 5 Aralık 2017; 13:16:19 >

• aslında çok kullanılan makinalar ama nedense konu tutmamış.

a7 serisi için incelememde 16 - 35 f4 olmazsa olmalardan gibi görünüyor ne diyorsunuz ? ben incelemelerde 35mm de bir kalite düşmesi sezdim sansaki, kullananlar 35mm de çekilen fotolar için ne der?
  • Bu makinaların tartışıldığı, fotoğraflarının paylaşıkdığı ana konu var mıdır bulamadım da
  • https://forum.donanimhaber.com/sony-aynasizlar-fotograf-paylasim-alani-e-mount--99502130

A7 serisi için ayrı başlık yok ama ilk nex serisi için açılmış başlık var, sonra a7 serisi çıkınca da oradan devam ettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulübe bak
  • arkadaşlar sony a7sii kullanıyorum ama video da 4k 25 fps görrünüyor en fazla. nasıl 4k 30 fps yapabilirim acaba.

• 3 yıl önce dalga geçmekte haklıymışım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.